פרקי השבוע הקרוב

nimix

New member
../images/Emo83.gif ../images/Emo202.gif פרקי השבוע הקרוב../images/Emo58.gif

ג'ק מאמין שהשקר של דיאן על התאונה והגבס יטה את המשפט לטובתם.
חשה שהאפשרות היחידה שלה היא עסקת טיעון. ג'ק אומר לה שהם עברו דרך ארוכה ושהוא לא מוכן לאבד אתה. אדלה וויסנטה מעודדים את
להיפרד מ
. פרדריק ואניטה מספרים לבתם שגם הוריו של
לא מרוצים מהקשר ביניהם.
ו
מביעים את אהבתם זה לזה ושוכבים. ניקי מעודדת את
ומזכירה לו שהוא וויקטוריה קשורים במיוחד ושהיא תמצא את דרכה אליו.
אסיר תודה על אהבתה של אשתו. דייגו מפציר בוויקטוריה לא להתנתק מאביה. היא מודיעה לו שהיא בחרה בו על פני אביה. ניקי באה לדבר עם בתה.
דיאן מבקרת את
בבית הכלא ומופתעת כשלאחר שהיא סולחת ל
על השריפה,
מתנצלת על שהציתה את ביתן הבריכה.
מציע לג'ק לעזור לו למצוא הוכחות נגד דיאן. לין והוא גונבים את התיק הרפואי של דיאן. ג'ק מגלה איזה סוג של גלולת שינה לקחה דיאן ביום השריפה. אדלה לא מרוצה מכך ש
חיה עם בנה. פרדריק אומר ל
ש
משתמשת בו כדי למרוד מול הוריה. ניקי המומה מהזעם שוויקטוריה מגלה כלפי אביה. ניק מאשים את דייגו בכל הבלגן ותופס אותו מחבק את קאסי, שבדיוק באה לבקר אותו בבית החולים.
ג'ק ו
מגלים שהאורתופד של דיאן המליץ לה לחזור לפעילות רגילה כבר כשבוע לפני השריפה ולכן תוהים האם באמת לקחה גלולות שינה ומנסים לאתר בדיקות דם שלה. בדיקות דם מהתקופה מגלות שדיאן אכן לא לקחה תרופות ולא את גלולת השינה המדוברת. כשג'ק מעדכן את סילבה הוא מתרה בו שהראיות הושגו בצורה לא חוקית ועדיין לא מצביעות על כך שזו דיאן בקלטת. ניקי מפתיעה את
עם ערב רומנטי.
מפצירה בוויקטוריה שתשקם את יחסיה עם אביה. ניק אומר לדייגו שהוא מפסידן ושמשפחת ניומן עוד תשיב לחיקה את ויקטוריה. ויקטוריה מצפה לשחרורו של דייגו מבית החולים ולהתחלת חייהם המשותפים. הוא מבין שיהיה להם קשה כי משפחתה לא מקבלת את היחסים ביניהם. ניק נוזף בקאסי שביקרה את דייגו ללא רשות.
מקווה שהחג המתקרב יביא פיוס בין ניק ל
.
חווה התמוטטות עצבים כשדני, טים, בראיין וכל מי שפגעה בו בעבר מאשימים אותה בכל פשעיה. ג'ק קורא לדיאן החוצה כדי ש
יוכל לבדוק את מכוניתה, בעוד לין עוברת על קלטות האבטחה של חנות חומרי הבניין.
ניקי מאשימה את
על כך שהוא מצדד ב
ולא בבנו. ניק אומר שאם יחזור הביתה לתקופת החגים זה יהיה זמני. הם מנסים להחליט אצל מי יבלו הילדים בערב החג. טרייסי ו
מדברות על המעבר של קולין לניו יורק.
תוהה אם החברות שלו עם
השפיעה על היחסים שלו עם
. סילבה מעודד את
לשמור על קור רוחה בבית המשפט כדי שהמושבעים יאמינו שהיא חפה מפשע. המשפט נגד
מתחיל. מראה מקום ************
= פיליס (זה החיה פיל אז חשבתי זה יתאים ל-פיליס...)
= בריטני
= ראול
= שרון (התלבטתי בין זה לבין
מה דעתכם? היא בכל זאת בוכה כל פרק...)
= ויקטור (אלא מי?? ...)
= אשלי
= אוליביה
= בראד ( Boring ...)
- פול
ועכשיו ההצעות שלכם: *************************** איזה אייקונים יתאימו לוויקטוריה ולדיאן? את מי עוד הייתם רוצים שיהיה אייקון? קדימה אנשים , איפה נעלמתם? תגובות . שבת שלום לכולם.

brum

New member
איזה מקסים לקרוא ככה תקצירים - כל הכבוד !!!!!

לויקטוריה אני חושבת שמתאים
כי היא כזו תחמנית ועצבנית לדיאן אותו אייקון גם היה מתאים או
או
אני חושבת שללין יתאים
היא באמת הכלבלב של פול וגם המושג (pupy love) מאוד מתאים לה לטרייסי אני חושבת שמתאים
לניק -
או
לדייגו
כי ככה הוא מוצג לפחות (וגם בגלל הקעקוע שיש לו על הגב) לסילבה
קולין -
או
(למה כל הזמן מעמידה פנים של תמימה וכשזה לא עובד מתחילה עם הבכי ג'ק
יש לו חוש הומור והוא יודע להעמיד פנים

nimix

New member
תודה על התגובה...

באמת השקעתי.. ועוד ב 4 לפנות בוקר אני גם חושב שכיף יותר לקרוא ככה את התקצירים :) אני חושב שקלעת בול באייקון של קולין
- באמת נראה מתאים ולטרייסי אייקון פרה באמת הולם חח יפה לך ..

junny

New member
באמת כייף!

הצחיק אותי נורא. וניסיתי לנחש מה הסימן אומר לפני שהצצתי. חוץ מ
ו
הצלחתי הכל

nimix

New member
שלום גם לך ../images/Emo9.gif

אני שמח שזה הצחיק אותך , זו הייתה המטרה :) ויפה שניסית לנחש .. עכשיו את צריכה לתת אייקונים משלך לדמויות שאת חושבת שצריכים אייקון ...

junny

New member
אבל אני אהיה גרועה כי אני

מקובעת על מה שאתה שלחת כבר. זה פשוט נראה לי מתאים

למעלה