היום ב-
אנשים

../images/Emo84.gifהיום ב-../images/Emo43.gif אנשים../images/Emo100.gif

בשעה 16:00, רס"ן איילון מייל, רמ"ד מיון צוות ים בחיל הים, יתארח לייב ב-BlogTV ויענה לשאלות הגולשים בנושאים שונים הקשורים לחיל הים. בנוסף, יצטרף אליו רס"ן ב´, מפקד-לוחם משייטת 13 ,שיבוא לספר על השירות ביחידה. אתם מוזמנים לשרשר שאלות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=164&msgid=80895750
עוד יומיים זה מתחיל! תפוז אנשים מחלקת לגולשי האתר 1,100 ש"ח במזומן בכל יום! לפרטים נוספים: http://www.tapuz.co.il/1100/ | לפורום המשחק

nadav1232

New member
איומי האמסאקי ואוטדה היקארו ^_^

אם מישהו רוצה לראות הנה סרטון של איומי ואוטאדה ב - music station: http://www.youtube.com/watch?v=sAXYuD1Uh_M&search=Music%20Station ^_^

קיבלתי דברים בדואר!!!

איזה ריגוש! אוקיי, קודם כל קיבלתי את הדיסק החדש-דנ-דש של Utada Hikaru אהובתי החדשה, ULTRA BLUE... אוי, איזה דיסק יפה, ולא רק השירים שעליו! הדיסק פיזית עצמו ממש יפה! העטיפה שלו עבה בטירוף, והדפים שבחוברת בפנים עשויים מחומר כזה נחמד למגע שהייתי רוצה לעשות לו ילד או שניים... בנוסף..... קיבלתי גם פוסטר ע-צ-ו-ם של ULTRA BLUE יחד עם פוסטר ממש טיפה יותר קטן של BoA של הסינגל האחרון שלה ~Nanairo no Ashita ~brand new beat, וגם קיבלתי איזשהו פוסטר בחינם של להקה בשם Se7en, או משהו כזה.. לאיידע... כל הפוסטרים הנחמדים האלה הגיעו אליי בתוך גליל עצום מקרטון, אז זאת בדואר נתנה לי מבט מוזר.. ויש עוד פוסטרים בדרך.. אז..... אני צריך לפנות מקום על הקירות. שזה טיפה בעייתי.

oracle

New member
תתחדש! ^_^ איזה כיף לך~~~

כל כך אוהבת את ההרגשה הזו כשמקבלים את הפתק מהדואר שהגיעה החבילה מחו"ל... ואז ההתרגשות בדרך לדואר, והנה החבילה! לפתוח אותה מהר ולראות שהכל שרד את הדרך הארוכה בשלום~~ ולמצוא הפתעות קטנות בפנים, כמו איזה פוסטר פרסום של להקה אחרת... ובכלל, הריח של יפן בתוך אריזת קרטון מושקעת... או..איזה כיף... :> *מקנאה* ^^

חחחחח

כן, לקבל דברים משם זה באמת אחלה של דבר. תמיד אני מפחד טיפה שאני אפתח את הקופסה, והדיסק יהיה שבור, כמו שקרה לקופסה של BEST OF SOUL של BoA, ז"ל.. למזלי זה היה רק איזה שבר קטן בקופסה, אבל עדיין זה בעעעע... אבל חפיף. הזמנתי מלאאאא דברים, ורק זה בינתיים הגיע טיפה שבור. כל השאר 'סדר.

nadav1232

New member
0: brand new beat?../images/Emo99.gif ^_^

אני חולה על הסינגל הזה XD
נממ.. כמה זה עלה לך?..

אממ...

זה פוסטר של הסינגל, וזה עלה משהו כמו $12, אבל הם לקחו לי ממני מלאאאא על הובלה.

האאא!0_0 רוצה גם!

אני אף פעם לא הזמנתי משהו מהאינטרנט, ההורים שלי לא ממש בוטחים בדברים כאלו (לאידעת למה) ואני...כמוהם!=[ אני גם רוצה להזמין את אחד האלבומים או הסינגלים של זמרים יפנים שאני אוהבת! אני גם רוצה להזמין מלא מנגות כמו שמאיה-צ'אן מזמינה! אני גם רוצה להזמין דברים של איי-צ'אן! אני גם רוצה להזמין די וי די של אנימות! מקווה שאני אצליח לשכנע את ההורים שלי מתישהו...^^'' תתחדש!D=

limmay

New member
אאעאעאעאע se7en?!?!? b נהנודה

תביא לי את זה!!!! פליזזז אני אשלם כמה שצריך..T____T אני חולה עלייהם!!! בבקשההההההההההההההההההההה TTTTTTTTOTTTTTTT ככה גם יהיה לך יותר מקום לפוסטרים האחרים....^_____^ חוץ מזה... גם ככה אתה לא מכיר אותם או שומע אותם..>>"

אהה....

וואו, כמה התלהבות בהודעה אחת.. =) אני מוכן למכור את זה, במחיר שלקחו ממני על ההובלה, כי הפוסטר עצמו היה בחינם, אבל ההובלה עלתה 30 ש"ח.. יש את אותו פוסטר בדרך אליי שוב, אם יש התעניינות.

limmay

New member
מעולה!!!!!!! ^_____^ נהנודה

30 ש"ח זה טוב! מתי אני אקבל אותו?...*____* (אקנה..X_X)

למעלה