סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo85.gifסיכום שבועי../images/Emo85.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
בוקר טוב../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:לא למדתי בראשון,שלישי וחמישי..רק ביום שני למדתי רגיל וביום רביעי למדתי שיעור אחד
העיפו את קריסטל בהישרדות
משהו רע שקרה לך השבוע:אני קצת חולה.. אכזבת השבוע:המערכת של המחצית השנייה..דפקו את הכיתה שלנו.. ביום רביעי אנחנו באים רק לשעה אחת באמצע היום וזה המגמה.. והבגרות בתנ"ך יוצאת ביום הולדת שלי
שיר שלא הפסקת לשמוע:James Blunt - Wisemen The Corrs - Would you be happier The Corrs-I Know My Love (Featuring The Chieftains) The Corrs-Ruby Tuesday (Featuring Ronnie Wood) The Corrs-All I Have To Do Is Dream (Featuring Laurent Voulzy) The Corrs-Hopelessly Addicted The Corrs-Queen of Hollywood
התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:גוסיפ גירל,איך פגשתי את אמא,עקרות בית נואשות סרט השבוע:Requiem For A Dream ספר השבוע:
מאכל השבוע:תותים עם וופל בלגי
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מועד חורף במתמטיקה,טסט פנימי, יום שלישי וחמישי אני לא לומדת כי 2 מורים בטיול אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:מורה לתנ"ך:"מפני שאיזבל..." תלמיד:"היא זבל". ~~~ המורה לנהיגה קרא לי פרזנטורית בשיעור של מישהי אחרת חחחחח ~~~~ חברה שלי ראתה משהו ביוטיוב והייתה מישהי שהתלבשה זוועה!! חברה:"היא לבושה מזה יפה" חברה אחרת:"תגידי מה את עובדת עלי" ~~~ הגעתי לשיעור באיחור של שעה(
)..חברה:"און טיים" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:בגרות וטסט פנימי וימי חופש ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה

../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:זה היה אחד השבועות ההזויים והמצחיקים בחיי,חזרתי רק היום לבית הספר. משהו רע שקרה לך השבוע:גם אחד הכואבים,החל מהרעלת קיבה שלי ושל חברותיי בעקבות סושי ועד להסנפת אבקת כביסה בטעות! אכזבת השבוע:קצת מעצמי..חבל שאני נחמדה מידי וממשיכה לתת צ'אנסים לאנשים שממש לא מגיע להם.. שיר שלא הפסקת לשמוע:Bob Marley-"three little birds" The Fray - How To Save A Life The Script - Breakeven Thunder-Boys like girls Simple Plan - Save you John Mayer - Waiting On The World To Change התחדשות השבוע:ג'ינס מ24/7, שני קפוצ'ונים מפול אנד בר ושתי חולצות מTNT תוכנית השבוע:גוסיפ גירל אמריקן איידול! הטופ מודל הבאה סמולוויל ועל טבעי. סרט השבוע:לרכב על לוויתן או משהו כזה.. ספר השבוע:נער החידות של בומביי מאכל השבוע:שוקו עם מקופלת.. ואפילו שבסופו של דבר זה הוביל אותי למיון סושי..
יציאת השבוע:הייתי בספארי,חגיגת מומלדת של חברה(כבר שחכתי איזה חולות נפש חברותיי וזה לא בדיוק יציאה אבל היה נורא מצחיק בבית החולים... משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:- אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:- אדם שעשה לך את השבוע:החברות שלי.. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:שהיינו בבית החולים הייתה רק ילדה אחת שלא "חטפה" הרעלת קיבה בגלל שהיא לא אכלה אותה חברה:"אמרתי לכם לא לאכול זה מאלוהים" -- אני וחברות שלי ישבנו בפארק ופתאום החלטנו שאנחנו מחקות את הקליפ של ביונסה זה היה מצחיק בטירוף! -- אני:"זה מסוכן להסניף אבקת כביסה?" אחותי:"בקטנה,קשה באימונים קל בקרב אני:"זה לא מצחיק מה עושים?" אחותי:"תשתי מרכך אולי זה יעזור" -- שהיינו בספארי הייתה שם איזו קופה שניסתה לפתות את ידי שלי והתחילה להתנהג בצורה לא נאותה!
(זה היה אחד הדברים הכי מצחיקים שראיתי בחיים שלי כל פעם שמישהו אומר קוף אני פשוט נקרעת) תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לצערי הרב...ללמוד! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:היו לו עליות וירידות אבל נהניתי בטירוף..

happy apple

New member
מסכמתת

|משהו טוב שקרה לך השבוע:חזרתי לדבר עם חברה שדי ניתקנו קשר , היציאה אתמול לבר מגניב איתה , החברות המדהימות שלי , כיף כיף בעבודה , חח היה בסה"כ כיף חח במסיבת יומלדת של דוד שלי משהו רע שקרה לך השבוע: חברה שלי קצת בהכחשה שהמצב שלה לא טוב ואני מפחדת עליה אכזבת השבוע:מחברה שיר שלא הפסקת לשמוע:Guru Josh Project - Infinity התחדשות השבוע:גרביים חמודות כאלו חח , ונעלי ספורט ריצה של אדידס תוכנית השבוע:גוסיפ גירל וקליפורנשיין עונה 2 סרט השבוע:- ספר השבוע:- מאכל השבוע:מוסקה של אמא שזה חצילים ממולאים בשר יאמי יציאת השבוע:אתמול ! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לעבוד יומלדת לאחיינית שלי בת 3
וכנראה לצאת בשישי או חמישי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כולם אדם שעשה לך את השבוע:אין חח ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחח יש לי אחת בעבודה פרחה קצת והיא כול הזמן מדברת ודוחפת חח אז יצא לי חיקוי מזה טוב שלה חח וזה די קורע , תמונת השבוע: חח אחיינית שלי בקיץ שעבר התוכניות שלי לשבוע הבא:במה שמצפה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה לגמרי

keren didi1

New member
יוווווווו איזה מאמי../images/Emo99.gif

היא קופי שיילה הבת של אנג'לינה ג'ולי

RayoDeLuz

New member
"Let the rain fall down/And wake my dreams.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: יותר מדי חחח
משהו רע שקרה לך השבוע: לא זוכרת
אכזבת השבוע: היו כמה
שיר שלא הפסקת לשמוע: COME CLEAN של הילארי התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: גוסיפ ו90210 סרט השבוע: אין
ספר השבוע: Road to Paradise לא זוכרת של מי זה..
מאכל השבוע: טבעות בצל
יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כל מיני דברים :) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד.. כי כולם אצלי מיוחדים במידה שלהם :) אדם שעשה לך את השבוע: חברות :) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
Teacher:"Now I want to here from a shy person" Me:"I'm shy" *Everyone laughs* Teacher:"No, Keren, you are not"
תמונת השבוע: אין לי אותה על המחשב
אולי אסרוק אותה במשך הסופשבוע.. התוכניות שלי לשבוע הבא: קולג' בעיקר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה :)

JAP Noa

New member
"מול אותו חלון ישן פותח את הבוקר.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: סייייייייימתי קורס
כאילו, זה טוב ורע ביחד. הייתה שבירת דיסטנס מדהימה, המפקדת שלי היא הדבר הכי מושלם בעולם הזה
אני מתה על הבנות ברמות
היייתה מסיבת סיוםקורס אדירה. קיבלתי הצבה מושלממממממממת.
אני עם החברות הכי טובות שלי בבסיס
משהו רע שקרה לך השבוע: סיייימנו.
אני אתגעגע לבה"ד ולבנות ואני לא מאמינה שאני כבר לא קורסיסטית.
אכזבת השבוע: מההצבה המקורית שקיבלתי. אבל הייתה טעות במערך ושינו לי אותה. זה היה פשוט נס.
שיר שלא הפסקת לשמוע: החדש של דור דניאל. מקום לצידך? מעולה.
וגם שירי טקס סיום מרגשים כאלה.
התחדשות השבוע: סווצ'ירט, חולצה, גופיייה ובוקסר של הקורס
סיכת מאבחנות, תגיות של מאבחנת, שרוך חום
מדים של חיל אוויר
חולצה של זארה
והיום בערב אני הולכת לשופינג, עכשיו שיהיה לי הרבה זמן ללכת על אזרחי
תוכנית השבוע: גוסיפגירל? זה התוכנית היחידה שראיתי. למרות שהיה ממש מעפן.
סרט השבוע: סרטון של הקורס שהיה הדבר הכי מרגש בעולם! אמא'לה זה היה בסיכוםקורס ובכל התמונות עשינו דברים שאסור לנו לעשות וכולנו בכינו מצחוק ומעצב ביחד.
ספר השבוע: אתמול קצת המשכתי את הספר של גוסיפ. אבל הוא דיייי מעפן.
מאכל השבוע: כל הטחינות ביום האחרון בבה"ד.
יציאת השבוע: למסיבת סיוםקורס. [פשוט שאר הערבים שהיו לי בבית הועברו בשינה, ככה זה שאתה חייל
]
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להתחיל ת'תפקיד בבסיס החדש. זה קצת מפחיד כי התחלה חדשה והכל, אבל אני מחכה לזה ברמות. ואולי לפגוש את כל הבנות בסופ"ש
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את הביאפאף שיוצאת לרגילה אחרי סיום טירונות של 3 חודשים! לא ראיתי אותה כלכך הרבה זמן. אנחנו הולכות לחגוג על הרגילה הזאת
אדם שעשה לך את השבוע: כולם כולם כולם. באמת. אחד השבועות הכי מדהימים בחיייים שלי.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "יווו מטוס..טוב עכשיו שאני בחיל אוויר אני צריכה להתלהב מדברים כאלה
" וגם ביום שעזבנו את הבה"ד אז שאלנו את המפקדת שלנו (המפקדת קורס, לא סתם.) אם יש מצב שנהיה כמה מהקורס באותו בסיס והיא כזה "אולי..רוב הסיכויים שלא." וכולה עם פרצוף זומם חחח, ואז למחרת קיבלנו שיבוצים וכולנו ביחד אז התקשרנו אלייה "אולי, אבל רוב הסיכויים שלא?!אנחנו ביחחחחחחחחד.
" והיא מה זה צחקה חחחח. תחמנית
והיו עוד מלא בדיחות פנימיות וכאלה, היה שבוע בין המצחיקים.
תמונת השבוע: איןלי כוח להעלות
התוכניות שלי לשבוע הבא: בסיס חדש וכל מה שכרוך בזה
קוסמטיקאית, פן, פדיקורמניקור. אוליאוליאולי לסוע לירושלים. ולראות את היפות שלי מלא.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה קשה, ממש מרגש אבל. אני לא מאמינה שאני לא אראה את הבנות 24/7 יותר. זה כלכך ייחסר לי.
קראת? מה תפקיד החלומות שלך בצבא?
שבוע טוב לכולם

Just Freckles

New member
../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הלך לי סביר במבחן מד"א, חשבתי שיהיה הרבההה יותר גרוע. משהו רע שקרה לך השבוע: לא הרגשתי טוב אתמול, ופספסתי את היציאה עם החברות
אכזבת השבוע: כל מיני קטנות, אני לא איכנס אליהן. שיר שלא הפסקת לשמוע: Rehab- Rihana התחדשות השבוע: סוודר מריפ קורל תוכנית השבוע: גוסיפ. סוףסוף ראיתי את פרק 14
סרט השבוע: אממ.. החברה של החבר הכי טוב שלי. הסרט היחידי שראיתי השבוע, והוא ממש גרוע
ספר השבוע:סיימתי את ניו מון, והתחלתי את אקליפס[בסדרת טווילייט, כן?]
מאכל השבוע: שניצל ופירה
יציאת השבוע: הייתה אמורה להיות אתמול, אבל בגלל הכאב בטן לא יצאתי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדתתת! מסיבת יומולדת עם כל החברות, פגישה עם גילי בר הלל[המתרגמת של הארי פוטר. הדבר היחידי שהצפר שלנו אירגן אי פעם שבא לי ללכת אליו], סיור של"ח שבטח יהיה מעפן כמו תמיד, אבל יקבע מה יהיה לנו בטיול השנתי, אז אנחנו צריכים להתנהג
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: החברות, גילי בר הלל. אדם שעשה לך את השבוע: לא היה מישהו מיוחד.. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחח אני אף פעם לא זוכרת. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להנות מהיומולדת
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר.

למעלה