סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo85.gifסיכום שבועי../images/Emo85.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
שבוע הזוי......

משהו טוב שקרה לך השבוע:סיימתי את הבגרות האחרונה לכל החיים!! ואני הולכת למלצר בסושי בר
יאמייי משהו רע שקרה לך השבוע:סתם...יש דברים שלא אומרים פה אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:this land,to die for,king of pride rock מהפסקול של מלך האריות 1
The Lion King 2-We Are One (Japanese)
זה יפה....ויש עוד מילים שאני זוכרת מהתקופה שהיה יס אנימה
The Game & Chris Brown - Better On The Other Side התחדשות השבוע:אין תוכנית השבוע:סקס והעיר הגדולה סרט השבוע:ארוס עליה ספר השבוע: מאכל השבוע: שום דבר מיוחד יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לקנות כמה בגדים לפני איטליה אדם שעשה לך את השבוע:המורה נהיגה שהיה.היה נחמד לראות אותו אחרי הרבה זמן ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:פגשתי את המורה נהיגה כשטיילתי עם הכלב והוא כלב קטן יחסית והוא משך אותי.. המורה נהיגה:"הוא לוקח אותך או את אותו?" אני:"הוא אותי" ואז הכלב שלי נחנק לרגע המורה:"מה יש לו?" אני:"לא יודעת מה יש לו.....סתם אידיוט" ~~~~ ואני ואח שלי הלכנו לשיננית והיינו צריכים למלא תיק רפואי ויש חלק שצריך לכתוב שם ושנת לידה ולא ידעתי אם לכתוב גם את השם משפחה ואח שלי בדיוק סיים למלא את שלו... אני:"תביא רגע לראות" אח שלי:"מה את מעתיקה?" ~~~ הגיע לבן דוד שלי על מסיבת מתגייסים וכתוב שם "חלוקת שי" ולאח שלו קוראים שי אז אני ברגע דפוק במיוחד:"מחלקים את שי!" יווו וזה עדיין מצחיק....
~~~~ אני:"חלמתי שאבא קנה סיטרואן C4........" אח שלי:"והיא הפכה לרובוט?" אני:"אה? (לא הבנתי)" אחרי כמה שניות:"אההההההההההה........לא" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לקנות דברים משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מצחיק

jasika siton

New member
:)

משהו טוב שקרה לך השבוע: אמ, יציאות כל יום בעיקר :) משהו רע שקרה לך השבוע: סתם שוב רבתי עם חברה שלי וכאלה.. אכזבת השבוע: חברה שלי וקצת אני אכזבתי את עצמי בזה שעשיתי טעות שפגעה בי חח |: שיר שלא הפסקת לשמוע: אמ, לא כלכך שמעתי מוזיקה, כאילו רק את השירים הרגילים .. התחדשות השבוע: חזיות P: תוכנית השבוע: מסודרים וחצויה סרט השבוע: ' ההחלפה ' עם אנג'לינה ג'ולי, סרט מהמם. ספר השבוע: מאכל השבוע: אמ, פיצה D: יציאת השבוע: כל יום בערך .. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להמשיך לצאת ולצאת .. אדם שעשה לך את השבוע: ידיד שלי. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אמ את האמת שאני לא זוכרת .. \: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להמשיך לצאת וללכת לחזק את השיזוף בים .. משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מצחיק :)

../images/Emo232.gif מסכמת ../images/Emo232.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: וואו מלא : ת"א פעמיים , ימית 2000 , להיות עם החברות , ושופינג בת"א
משהו רע שקרה לך השבוע: היו לי כאלה כאבי בטן , משו לא אנושי . אכזבת השבוע: - שיר שלא הפסקת לשמוע: taylor swift - you belong with me Cobra Starship Ft. Leighton Meester - Good Girls Go Bad התחדשות השבוע: שמלה ומכנסוני ג'ינס . תוכנית השבוע : חצויה
סרט השבוע: נקמה קטלנית , משו כזה
ספר השבוע : - מאכל השבוע : המבורגר בבלאק
יציאת השבוע: לא יציאות בערב אבל שיהיה - ימית 2000 ות"א . משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: - אדם שעשה לך את השבוע: החברים והמשפחה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אבא שלי : " נועה , באלך לצאת רגע החוצה לראות שהכל בסדר ? " אני : " תאמת ? ממש לא . " - לא זוכרת מי אמר אבל זה היה משהו על קפה חח : " אני כל הזמן אומרת לך שזה חזק אני רק לא אומרת לך שזה חזק ! " חחח DDD = תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: ממממ ללכת לים כי ממש באלי . משהו להוסיף: כשמשהו שאתם רוצים לא יוצא , תילחמו עליו , אל תוותרו עליו מראש - כי זה שווה את זה ( : ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

liat012

New member
עניתיD:

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בטיול ממש כיפי עם חברות
משהו רע שקרה לך השבוע: לא יודעת, יש הרבה. אכזבת השבוע: הורים וחברה. שיר שלא הפסקת לשמוע: Pixie Lott - Mama Do [הוא באמת טוב!] התחדשות השבוע:אין, למה שיהיה
תוכנית השבוע:אממ כמעט מלאכים
סרט השבוע: הוו אקסיות לכל הרוחותD: והנוכלים בלום סרט מעולה! ספר השבוע: לא קראתי. מאכל השבוע: פופקורן! יציאת השבוע: היום, לא משהו אבל טוב מספיק. אבל האמת גם עם חברה הלכתי לקונצרט והיה מצחיק בטירוף! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: למשיח?
אדם שעשה לך את השבוע: לא ניראה לי שיש. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: יש כמה: "האיש הזה היה כמו פאקינג אבטיח עם ידיים!" "חד"ל לאהוב"[למי שרואה כוכב נולד
תמונת השבוע:... התוכניות שלי לשבוע הבא: להמשיך לחיות! משהו להוסיף:שאני רוצה שקנדלי תנצח בפרויקט מסלול! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר. ושאלה! איך עושים דגש
?

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: חגגתי את יומעצמאות של קנדה משהו רע שקרה לך השבוע: לא מצליחה למצוא טיסה לישראל
אכזבת השבוע: הנל שיר שלא הפסקת לשמוע: you belong with me של טיילור סוויפט התחדשות השבוע: נאדה תוכנית השבוע: 7th heaven סרט השבוע: נסיכת הקרח ספר השבוע: all you need is love (סיימתי אותו) מאכל השבוע: אין יציאת השבוע: לאי הקרוב משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: --- אדם שעשה לך את השבוע: --- ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: --- תמונת השבוע: --- התוכניות שלי לשבוע הבא: פגישות למינהן משהו להוסיף: -- ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סיידר

JAP Noa

New member
"I Keep On Fallin' Down.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: יום ראשון היה בין הימים..היה לנו יום גיבוש והיה ממממממש מצחיק וכיף ואדיר וחבל שלא כל השירות שלי נראה ככה. ביום שני לא הייתי בבסיס, נסעתי לצריפין..ואמנם לא ראיתי את מי שהכי רציתי לראות אבל הייתי אצל חברה שלי בבסיס והיה כלכך מצחיק, וסתם היה יום זורם כזה. פיספסתי את הרכבת בשנייה וישבתי עם מישי שאני מכירה 50 דק' בתחנה בחום וסתם עבר בטיל והיה מצחיק רצח.
משהו רע שקרה לך השבוע: אמא של חברה הכי טובה שלי נפטרה
וכואב לי הלב עלייה כל כך. ובכלל, בזמן האחרון כל הזמן זה חדשות רעות ודברים רעים וזה סוחב אותי למטה.
אכזבת השבוע: מעצמי בעיקר.
שיר שלא הפסקת לשמוע:
ווראבר יו וויל גו - דה קולינג
בילי ג'ין [מכווווווורה] - דיווויד קוק
ריט ראונד - פלורידה
וואן לוב טייקס אובר - קלי רונלד & דיוויד גואטה
התחדשות השבוע: ווווווואי ממש כלום שזה עצוב. אולי היום בערב אם יצא לי לקפוץ לקניון אני אקנה את הכפכפים שאני ממממש רוצה.
תוכנית השבוע: Party of Five שאני רואה ממש עכשיו
וקצת בתחילת השבוע ראיתי עקרות בית נואשות אחרי שלא ראיתי 10000 שנה. היה מצחיק
סרט השבוע: מי רואה סרטים? למי יש זמן?
ספר השבוע: קציצות של אילן הייטנר. אבל בקושי קראתי אותו. מלך החומוס ומלכת האמבטיה יותר יפה.
מאכל השבוע: אייייסקפה
יציאת השבוע: יום ראשון ושני
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אז יוז'ואל..בסיס, מיונים..הכל כרגיל. וביום חמישי לפגוש את אהובותיי שלא ראיתי כבר איזה 3 חודשים
אדם שעשה לך את השבוע: האהובות שלי שמוכיחות לי כל פעם מחדש שהן תמיד שם בשבילי.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: בסיס ברבאק, בשלישי וחמישי מיונים, להיות אצל אהובתי כל יום בשבעה
ואם יצא לי מתישהו לקפוץ לקניון כי יש מלא דברים שאני ממש חייבת.
משהו להוסיף: זה גאוני הקטגוריה הזאת. חיייייכו, הכל לטובה גם כשהכל נראה אפור. החיוך הזה יכול להציל אתכם מעצמכם.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: התחיל מושלם, נגמר עצוב במיוחד.
שיהיה שבוע טוב ומלא בחדשות טובות!

../images/Emo60.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:סיימתי עם הבגרויות לכל החיים!!!!!
משהו רע שקרה לך השבוע:ממ הרבה דברים.. אכזבת השבוע:^^ שיר שלא הפסקת לשמוע:BJ של MJ התחדשות השבוע:ספר של דמדומים=] תוכנית השבוע:דם אמיתי וחצויה סרט השבוע:הנידונים למוות משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מחר אדם שעשה לך את השבוע:חברה ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:"נו באמת" תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד

Robin Sparkles

New member
צ'ייס מזכיר לי פה את ידיד שלי../images/Emo6.gif

וגם אני סיימתי עם הבגרויות!!
(רק נשאר לי מועד ב' באנגלית אבל זה לא נחשב...)

Sugarfall

New member
כיף לסיים עם הכללללללללל! ../images/Emo9.gif

מתי את מתגייסת ?

למעלה