רק רציתי לומר שלום

../images/Emo85.gifרק רציתי לומר שלום

שלום לכולם! :) שמחה לראות איך אנשים כותבים בפורום... חיבוק גדול לכל אחד מהשחקנים :)

כן.. ראיתי עכשיו..

אמממ תודה רבה לך!! אני מאוד מקווה שתהני מהסדרה.. :)) אהה! ובקשר לשאלה שלך... אני בכיתה י'..( בת 15 וחצי..)

לספיר... ../images/Emo70.gif

ספיר כתבתי לך משהו אבל למקרה שלא ראית.. אני בת דודה של לימור גולדשטיין.. זאת שמשחקת את אמא שלך בסדרה..

וואללה?!??!

חח אני לא ראיתי.. אבל.. וואיי.. איזה יופיי!! חח איזה עולם קטן...... והיא מקסימה ומדהימה... תמסרי לה ד"ש ונשיקות חמות חמות ממני..!!

חחח יופי את פה! שמעי..

אמ... אני לא מדברת איתה הרבה כי היא עסוקה מאודדדד כל היום היא בחזרות ובהצגות... ואם כבר אני זאת שצריכה לבקש ממך למסור לה ד"ש כי את רואה אותה יותר ממני..חחח אבל אני יכולה גם להתקשר אליה דיברתי איתה אתמול בטלפון.. מממ.. ויש מצב שניפגש מתישהו אני אבקש ממנה שתביא אותי לאיזה יום צילומים אם היא תוכל... מממ יש לך איי סי קיו???

וואללה?!??!

חח אני לא ראיתי.. אבל.. וואיי.. איזה יופיי!! חח איזה עולם קטן...... והיא מקסימה ומדהימה... תמסרי לה ד"ש ונשיקות חמות חמות ממני..!!

אין כמו אבא דטנר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אבא דטנר שולט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שררררווניייי!!!!!! ממצב מותק!!!!

מה קורה? מאמי.. נדפק לי המחשב.. אבל יש לי מזל שיש לי אבא שמבין במחשבים.. אז היום הוא כבר דאג שהוא יפעל... אז לא היתי פה כמה ימים..

יוני יוני :)

אני לא יכולה יותר לראות את הפרצוף שלך... :) מופיע לי על המסך כל הזמן...

למעלה