שרשור הכרות

../images/Emo85.gifשרשור הכרות../images/Emo85.gif

אוקיי.. אז בשרשור הזה כולם אמורים לספר על עצמם לספר על איך הם משלבים את הסלסה בחייהם כמה זמן הם רוקדים... כל מה שבא לראש
אז אני אתחיל
קוראים לי טל (למי שלא יודע) ואני מכפר יונה! (זה ליד נתניה) אני רוקד שנתיים כבר שנה וחצי-שנתיים אני חולההההההה סלסה
(כמו ששמתם לב:) ו...אני אוהב לבלות להיות עם חברים לצחוק לעשות שטויות להכיר אנשים לנגן... (אני מנגן 8 שנים על פסנתר) לראות טלויזיה לשמוע מוזיקה.. ולהנותתתת

גלגלולה

New member
אני

רוקדת סלסה 8 שנים. מה שמביא אותי לרעיון חדש לסקר - כמה זמן אתה רוקד? שנדע מה הממוצע פה.

NightGirl 4ever

New member
סחטיין

רננה מכפר סבא רוקדת סלסה כבר כמעט 4.5 שנים אוהבת לעשות המון דברים אבל ממש אין לי כוח לכתוב אותם

Dshira

New member
אני

שירה מהוד השרון צעירה בעסק..., רוקדת כמה חודשים חיילת

Pagra Baleben

New member
מואה../images/Emo185.gif

גם אני חולת סלסה בטירוף (הכל התחיל כשראיתי את הסרט סלסה..לא נפרט*_*) ואני גם התחלתי לרקוד סלסה לפני כמה חודשים קוראים לי ענבל, ואני מיהוד

arielb

New member
אז ככה...

שמי אריאל מצפון הארץ רוקדת 3.5 שנים ומדריכה קצת

אני נראה לי עוד קצת ואני חוטפת

את הקריזה ונדבקת בחיידק הזה, זהו לא יכולה יותר. כיף לקרוא אתכם...........

charmingirl

New member
אני...

עדי מכפר סבא אני רוקדת בערך שנה וחצי אולי קצת פחות לא יודעת.

i l0ve u

New member
אני......../images/Emo41.gif

קוראים לי בר
ואני מכפר יונה {ידידה של טל } ו.....אני לא רוקדת סלסה SORRY למרות שלפעמים טל מלמד אותי קצת................ LOVE U
בר.

FlowerPower

New member
אני...

ליהי... בת 14 מפ"ת רוקדת סלסה כשיוצא... זה משתלב ביחד עם ריקוד ג´ז, פאנקי, סטפס ובלט ואממ... נראה לי שזהו

U n i c o r n

New member
שירה בת 15 מהרצליה

רקדתי איזה חצי שנה אולי פחות עכשיו כבר לא... אולי לפעמים, כשיוצא

galgalit

New member
אני גלית ../images/Emo13.gif

התחלתי לרקוד סלסה לפני שבוע, במתנ"ס בבת ים. האמת שהרוב שם בנות ואני מתה למצוא פרטנר לריקודים. נורא אוהבת לרקוד. לא מכירה עדיין סלסה כי רק התחלתי, אבל מתכוונת להפוך למומחית בחודשים הקרובים

למעלה