תכנון שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo26.gifתכנון שבועי../images/Emo36.gif../images/Emo85.gif

ראשון: שני: שלישי: רביעי: חמישי: שישי: שבת:

Robin Sparkles

New member
הולך להיות שבוע משעמם!!

ראשון:
שני:לקוות שיתפנה שיעור נהיגה ואם לא אז לקבוע.. שלישי:ללמוד למבחן בסוצילוגיה כמו אחת שאין לה חיים. רביעי:מבחן בסוציולוגיה
אם אני אצליח להתאפק בגלל המבחן אז לראות גוסיפ גירל,איך פגשתי את אמא,מגרש ביתי וסמנתה מי. אה וגם 90210 חמישי:שיעור נהיגה בבוקר... שישי:מה כבר אפשר לעשות אם לא לישון שבת:

JAP Noa

New member
Keep Your Love Lockdown, Your Love Lockdown.

ראשון - בבוקר קוסמטיקאית סופסוף, ב-10. אם יהיה לי כוח אני אשאר גם לפן. בצהריים להביא את אחותי, ואז שיעור נהיגה. אם המורה שלי לא יוכל להזיז את השיעור קצת אז אני לא אביא את אחותי. אחרי הצהריים קניון עם אמא, להתחיל לקנות דברים לצבא וגם מתנות ליומולדת של הBF.
שני - נוטייייייייייייייייינג נאדה. יום שני זה תמיד היום החופשי שלי
אני חושבת שאני אקח את עצמי ואלך להסתפר, ואם לא יהיה לי כוח אז סתם להתבטט בבית. ולראות B&S כמובן
שלישי - שיעור נהיגה בבוקר, אח"כ עם הבסטי לקניון. כאילו שאני עושה עוד דברים בחיי. להביא את אחותי מהחוג / ביצפר / אנערף ולקחת אותה לצופים. לראות גוסיפגירל מתישהו גם.
רביעי - בשונה משאר הימים, כלום
סתם מממ בצהריים להביא את פיצי מביצפר. בערב ללכת לקנות מתנה ליוצורררררר שלי. יש לה יומולדת שבוע הבא. ולראות פריוולדג'ד.
חמישי - שומדבר, כלוםכלוםכלום. שיעור נהיגה מתישהו בבוקר, להביא את פיצי מביצפר, ואולי ללכת לעשות מניקור-פדיקור כי המניקוריסטית שלי חזרה מחו"ל. ואם עוד לא הזזתי את עצמי להסתפר אז בחמישי. גאד אני גרועה
שישי - סידורים עם אבאמא, קניות אחרונות למתנה של ה-BF
והחייייילת היפה שלי יוצאת הביתה אז ברור שלראות אותה. בטח אני אבוא להתנחל אצלה בצהריים, ונצא בערב וזה.
שבת - ירושלים, עד שיתחשק לי לחזור הביתה חחחח
[נראהלי אני אחזור ביום שלישי, כי ברביעי אני וחברה רוצות לסוע למטולה חח
]

h e n y

New member
שבוע לא ידוע..

ראשון: בטח שביזות מטורפת שני: סוגרת...:( שלישי: לא ידוע רביעי: לא ידוע חמישי: יוצאת עם חברה שישי: משלימה שעות שינה שבת: לישוןןןןןן

happy apple

New member
מתכננת ../images/Emo3.gif

ראשון:אוקי ארומה בבוקר אחר כך שיעור נהיגה אח"כ לא יודעת שני:עובדת בטעימות בפתח תקווה שלישי: בבוקר שיעור נהיגה ,לנסוע עם חברה לתל אביב , ובערב קוסמטיקאית רביעי:ארומה בוקר אחרי זה להיפגש עם חברה שלא ראיתי מליון שנה חמישי:לעבוד בטעימות בקניון הזהב שישי:מקווה לצאת שבת: ? אין לי מושג בין לבין ללכת לבנק להפקיד צ'ק מארומה וטעימות , לראות את הסדרות שלי חח

P i x i e s

New member
עוד שבוע עמוס!

אבל הפעם אני אופטימית
ראשון: בי"ס 8-13:40, אח"כ מכון מתישהו ואולי חוג במכון, 19-22 ערב הורים-ילדים בבי"ס בנושא "תרבות הפנאי" (AKA אלכוהול וסמים
) שני: בי"ס 10-13:40, להתכונן לספרות, אימון שלישי: בי"ס 8-13, משמרת 13:30-17, להתכונן לספרות ואז קיקבוקסינג ב20:30
רביעי: מבחן בספרות סוף סוף חח, BODY SHAPE ב17:45, 20:30 הצגה מטעם הבצפר בתיאטרון "גשר" חמישי: בי"ס 8-14:30, לא ידוע מה אחה"צ אבל בערב ספינינג ב20:00 שישי: בי"ס 9-12, משמרת ב13-17 שבת: משמרת 11-15 (אף פעם לא הייתי בשעות האלה!)

RayoDeLuz

New member
אני..

ראשון: לא יודעת.. שני: אורזת שלישי: טסה בחזרה לקנדה רביעי: קרוב לוודאי רואה את ההורים חמישי: לא יודעת שישי: לא יודעת שבת: לא יודעת

למעלה