קטנטנות בלי סוף

../images/Emo85.gif../images/Emo41.gifקטנטנות בלי סוף../images/Emo41.gif../images/Emo85.gif

כן כן היא חוזרת הסדרה שהטריפה את כולנו בעבר חוזרת להטריף אותנו מחדש.. עם כוכבת חדשה.. עם יתומים חדשים... עם שחקנים חדשים... ועם מעון חדש... מלא הפתעום מחכות לנו!!!
אז בינתיים נפתחה הקומונה לסדרה המצליחה שהולכת לשגע את כולנו!! אז בואו להחליף חוויות, תמונות, ציפיות ועוד מלא דברים בקומונה החדשה לקטנטנות בלי סוף!!!
אז בואו לקומונה-כי גם בי יש עדיין קטנטנן!!

oneman2

New member
דיי, טולקין כבר עייף

אל תגרמו לו להתהפך בקברו כל-כך הרבה...

Berethor

New member
כן אין סוף..

לסבל של האנושות..,רגע חשבתי שבפרק סוף העונה בא ארנולד(לפני שנהיה מושל קלפורניה) וריסס את כול חברי הסידרה עם משין גאן...אז עדיין שרדו כמה ?..או שהם כמו הרובוט הזה מהסרט השני...רק שהם משילשול נוזלי ולא ממתכת נוזלית...?!

Berethor

New member
משרד הבריאות קובע

צפיה בסדרה "קטנטנות" מעל לעשרה דקות עלולה להביא לנזק מוחי בלתי הפיך.

Stansfield

New member
למה אתה כותב 4 תגובות?

ולא תגובה אחת עם כל מה שאתה רוצה להגיד?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח "אז תקנה מצית"?? חחחחח אני לא מאמינה שזה מצחיק אותי!

Y. Welis

New member
היו יותר... מחקתי.

למעשה מחקתי לו לאחרונה 18 הודעות. מקוה שיקח את זה לתשומת לבו.

maglor

New member
עלבון לפורום כה נאור, תימחק ההודעה

ההודעה פורסמה בשיתוף הועד למען בריאות נפשם של חברי פורום 964 והקרן למען משכורות נורמאליות לחיילים בחובה.

maglor

New member
נ.ב.

האגודה למען קיצור שירות חובה רוצה להביע את תמיכתה בהודעה הקודמת. כך גם ארגון חיילי ישראל, שברצונו להכריז בהזדמנות חגיגית זו על פתיחה בשביתה איטלקית ברחבי הבסיסים הג'ובניקים באיזורי המרכז (למעט משרדי דו"צ, גל"צ ודומיהם שבו חיילים מקבלים יותר כסף אך הינם חפש"נים במיוחד), הדרום והגליל המערבי.

Y. Welis

New member
אגב שביתה - סיפור אמיתי

ביקרתי היום בבנק הבינלאומי והסתבר לי שיש שירות חלקי בגלל שביתת *המנהלים*... ממש כך. אפשר להפקיד צ'קים, אבל לא למשוך מזומנים. הגענו לימים טובים אם גם המנהלים צריכים לשבות.

Berethor

New member
חחחח...זה מזכיר לי בדיחה

שני אריות ברחו מספארי ובאו לבניין משרדים וכול יום היו טורפים כמה מנהלים ואף אחד לא שם לב...עד שאחרי כמה חודשים הם נטפסו..ובזמן הנסיעה חזרה לכלוב אחד מהם אומר לשני..טיפש! למה טרפתה תמנקה ?!

למעלה