מנצ'סטר יונייטד נגד סנדרלנד

ANGELUSPIKE

New member
../images/Emo86.gifמנצ'סטר יונייטד נגד סנדרלנד../images/Emo86.gif

מחר בספורט 1 בשעה 16:55 יתחיל השידור של המשחק. אז מה יש לנו? מניו מארחת את סנדרלנד לאחר שבועיים ללא פעילות אחרי דחיית המשחק מול צ'לסי בגלל השלג, מנצ'סטר ממוקמת במקום הראשון בליגה עם 34 נקודות 2 נקודות מעל ארסנל, למנצ'סטר יש גם שני משחקים חסרים (צ'לסי ובלקפול, שניהם משחקי חוץ), מנצ'סטר ינסו להמשיך את רצף המשחקים ללא הפסד מתחילת העונה בליגה ולנצח את סנדרלד בבית, בנתיים הם יקוו לתוצאה תיקו בדרבי הלונדוני כדי לפתוח פער בצמרת. כל מה שיש לכם להגיד על המשחק תשרשרו לפה. מקווה שיהיה משחק טוב ונצא בתוצאה טובה. רואי.

מאור 448

New member
תחושה טובה...

יש לי אסיפת הורים בדיוק בשעת המשחק - אז כמובן שאני לא הולך.. ולפני 3 שנים הייתה לי אסיפת הורים גם כשהיה יונייטד סנדרלנד (איזהב צירוף מקרים ..) וניצחנו 4-0 את רוי קין אז נקווה שוב לתצוגה . יאללה יונייטד !!! בהצלחה

Krishi

New member
ההתקפה של מנצ'סטר השנה היא לא משהו

אבל ההגנה חזקה. מה שאומר שההגנה מחזיקה את מנצ'סטר במשחק בתקווה שההתקפה תצליח להשחיל שער או שניים. זה מה שקורה ברוב המשחקים שלהם העונה. ודרך אגב זאת לא העונה הראשונה שזה קורה בעשור האחרון. מצד שני סנדרלנד עם ההגנה הרביעית בטיבה בליגה. אז אני צופה משחק קשה שבו ההתקפה של מנצ'סטר תצליח להשחיל איזה שער ולנצח. אולי אפילו 2-0. . מה שכן, ברבאטוב חייב לשחק ליד רוני כי משהו לא טוב עובר על רוני וכרגע הוא טוב יותר בתור מבשל או מושך בלמים הצידה כדי שברבאטוב החתיכת אדיש הזה יועיל בטובו להבקיע. ולכן תדעו, אם ירצה השם וגם רוחות הכריסמס אז אולי גם רוני סוף סוף יבקיע שער שדה בזמן שהבלמים ישימו רגע עין על ברבאטוב.

Krishi

New member
איזה ניצחון, כאילו הכל היה כתוב מראש

רגע, זה באמת היה כתוב, על ידי
go man utd!

מאור 448

New member
1-0 מחצית

30 דקות ראשונות שיחקנו מ-ד-ה-י-ם !! - רק חבל שאנחנו לא מנצלים את המצבים .. כי יכלנו לרדת עם 4-0 רוני נראה זוועה (הבישול יפה אבל חוץ מזה פשוט חוסר ביטחון של ילד ..) ברבאטוב נראה מפחיד וגיגס משכיח שנאני לא נמצא. גם אנדרסון מעולה .. למחצית השנייה נהיה חייבים לכבוש עוד אחד כדי לסגור את זה .. איבדנו השנה יותר מדי יתרונות - אז חבל שוב להצטער על כל ההחמצות האלו ..

רוני דווקא הביא מחצית ראשונה די טובה

מהיותר טובות שזכור לי ממנו בעונה הנוכחית.

ANGELUSPIKE

New member
ניצחון קליל בהילוך ראשון

30 דקות של בליץ הספיקו כדי לגמור את המשחק הזה, אחרי מניו פשוט שמרו על הכוחות לקראת המשך מחזורי חג המולד.

punky brewster

New member
ניצחון חשוב לדעתי

2 נקודות יקרות שעוד יותר יוסיפו ללחץ שיש לצלסי וארסנל לנצח בע"ה שהם יצאו בתיקו 0-0

למעלה