שירשור צ'לסי - מנצ'סטר יונייטד

ANGELUSPIKE

New member
../images/Emo86.gifשירשור צ'לסי - מנצ'סטר יונייטד../images/Emo86.gif

אז אחרי כל כך הרבה זמן, המשחק הכי גדול בשנים האחרונות בליגה האנגלית חוזר (למרות שהשנה הוא קצ איבד מהערך שלו), ניצחון של מניו והחברה מקבלים בוסט רציני למירוץ האליפות, הפסד או תיקו והמירוץ ממשיך להיות צמוד, אז מה ההימור שלכם לקרת הערב. רואי.

מבאס, אבל ציפיתי לזה

אנשים סביבי היו אופטימיים, אבל משום מה אני כל היום הייתי בתחושה שזה הולך להיות הפסד למרות שברגע הגול של רוני המחשבה הזאת עזבה אותי - לצערי היא בסוף התבררה להיות נכונה
אם הקבוצה לא תתאושש במהירות זה הפסד שיכול להוביל להפסד האליפות.

ANGELUSPIKE

New member
אתה מגזים

השופט דפק אותנו בלי סוף, קודם כל הוא לא הרחיק את לואיז שהיה צריך להיות מורחק פעמיים (ואז הוא גם לא מבקיע את הגול הראשון), ושנית הפנדל שלא היה שהוא הביא לצ'לסי, השחקן נכנס ברגל של סמולינג ולא להיפך, הוא יצר את המגע ולא סמולניג, עם שופט נורמלי אנחנו מנצחים את המשחק הזה.

איפה ההגזמה בתגובה?

הפסד שכזה לא יכול להשפיע מבחינה מנטלית על קבוצה?

ANGELUSPIKE

New member
לא הוא לא

כי צ'לסי לא ניצחו כי הם היו יותר טובים, הם ניצחו כי השופט היה רע והשפיע על המשחק, הם בסך הכל ניצחו 2-1 משער בפנדל מפוקפק, זה לא שהם הביסו אותנו 4-0 והשתיקו אותנו, הם היו צריכים עזרה של השופט כדי לנצח אותנו בקושי בבית, אנחנו עדיין 12 נקודות מעליהם ככה שהם לא מאיימים עלינו כרגע, יש לנו עוד מפגש איתם בבית, ושם אנחנו נוכיח מי הקבוצה היותר טובה, הקבוצה היחידה שמאיימת אלינו היא ארסנל, והיא הרי ידועה כקבוצה שיודעת להרוס לעצמה בריגעי האמת, כמו שראינו איך היא איבדה נקודות אחרי המשחק מול ברסה, אז כרגע אני רגוע, 2 הפסדים בעונה עד כה זה אחלה מאזן, לא צריך להפוך את העכבר לפיל, כי עכבר לפעמים הוא רק עכבר.

אתה גולש לנושאים שבכלל לא ניסיתי להתקרב אליהם

ההפרש מצ'לסי בכלל לא מדאיג אותי ואני לא חושב שרמזתי אליו בצורה כלשהי, מה שכן מדאיג אותי זה שהגיע הפסד ולא משנה באיזו צורה הוא הגיע - הוא הגיע. עצם העובדה שהקבוצה הפסידה נקודות כאשר לארסנל יש משחק ביד ובוא נניח שארסנל תצמצם את הפער לנקודה זה בהחלט משהו שיכול להשפיע על השחקנים ברגע שהם נותנים מבט בטבלה. לא הפכתי עכבר לפיל, זה פשוט לא אפשרי. במקסימום אולי הפכתי עכבר לעכברוש

GIOVANINI

New member
הדבר הטוב מהמשחק - גארי נוויל

איך עמד עם האוהדים וראו כמה הוא רוצה שיוניייטד ינצחו

אורון V1

New member
סטמפורד ברידג' ממשיך לא להאיר פנים לאדומים

השלג והשופט עשו עם האברמוביצ'ים חסד. המשחק היה די מאוזן ואז הגיע הפנדל השנוי במחלוקת שקבע את התוצאה, אבל הטעויות האלה הן חלק מהמשחק. עכשיו אין מקום למעידות, חייבים לפתוח רצף נצחונות.

למעלה