התפקדות יולי!

Omer Kun

New member
../images/Emo86.gif../images/Emo223.gifהתפקדות יולי! ../images/Emo142.gif../images/Emo64.gif

קצת באיחור, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם!
שם: גיל: מיקום: עיסוק: שיר השבוע: פאדיחת השבוע: מסר: וויפי דו! המשך חודש מעולה!!

Omer Kun

New member
../images/Emo2.gif

שם: עומר. גיל: 17 והרבה. מיקום: אור יהודה. עיסוק: תלמיד בחוםשה
וארומה! שיר השבוע: DOKI DOIK של JUDY AND MARY שזה שיר אחד החמודים, וגם July 1st של איומי האמאסאקי, שזה בערך אחד השירים האהובים עליי ביותר שלה. פאדיחת השבוע: המממ... השפרצתי על עצמי קיטור רותח מול כל סניף ארומה בתל השומר. מסר: החיים לא כאלה נוראיים!! (...עכשיו
)

nadav1232

New member
מתפקד! D:

שם: נדב גיל: 17 מיקום: הרצליה עיסוק: נדלגXDD שיר השבוע: ayumi hamasaki July 1st (נראה לי שבכל שנה ביולי זה יהיה שיר השבוע שלי XD) פאדיחת השבוע: לא הייתה מסר: J-MUSIC FOREVER!!! (זה קצת הפך ללא מקורי אבל לא נורא) תמונת השבוע: עטיפת הסינגל החדש של ayaka - Minna Sora no Shita שיצא ב - 08.07.2009

somegirl123

New member
מתפקדת^_^

שם: סהר גיל:17 מיקום: החדר שלי? עיסוק: בצהרון עם מלא צוציקים שיר השבוע: אמממ נראלי שValenti של BOA לא יודעת נדבק לי השבוע פאדיחת השבוע: השבוע לא הייתה לי פאדיחה מסר: הצילו את הדולפינים או משו כזה

Sivan 85

New member
מתפקדת../images/Emo9.gif

שם:סיון... גיל:23 עם נטייה ל24 מיקום: צפון הארץ הנחמד... עיסוק:סטודנטית לתקשורת, קיווי רדיופוני שיר השבוע:בזכות החברה הסלובקית החדשה שלי שמתעקשת לעשות לי חינוך ג'ירוק ממש התמכרתי ל-Hyde - Evergreen... טוב זה לא ממש רוק.. שיר שקט והכל, אבל נורא יפה... פאדיחת השבוע: שום דבר מיוחד... מסר: כרגיל.. "אם אין אני לי-קיווי לי"
ותשתו הרבה מים.. חם בחוץ...
צב חודש נהדר לכולם!! חופש נעים...

למעלה