אולמות הספורט בבתי הספר

../images/Emo87.gifאולמות הספורט בבתי הספר../images/Emo86.gif

יו"ר ועד ההורים טוענת אולמות הספורט של בתי הספר נמצאים במצב גרוע ביותר (בעיקר בבתי הספר היסודיים). למי שלא יודע, לאחר שעות הפעילות משמשים האולמות לצורך חוגים התשלום, הכסף מועבר לעירייה אך היא אינה משתתפת בהוצאות התחזוקה השוטפת (לטענת יו"ר ועד ההורים). איך נראים אולמות הספורט שלכם?

לנו יש שניים [:!

באלון- האולם נראה דיי טוב הוא לא מוזנח. בבן צבי- האולם נראה פחות טוב מאלון אבל גם הוא בסדר.

ba r2 0 1 0

New member
דווקא האולמות נראים לי בסדר גמור../images/Emo70.gif

בר-לב וסורקיס-האולמות שאני מכיר הכי טוב זה לא חכמה כי הם חדשים.... (האולם בסורקיס נפתח רק כשהייתי בכיתה ו'! עד אז התאמנו בחוץ! אז שאר בתי-הספר צריכים להגיד תודה שיש להם אולם, כי כמו סורקיס לפני כמה שנים, עדיין ישנם בתי ספר בעיר ללא אולם ספורט ושצריכים להתעמל בקיץ בחום בחוץ, ובחורף במקלט צפוף!) אבל גם שאר האולמות (למשל שבוע שעבר הייתי באלון.... שהוא אולם מאוד ישן), אמנם הם לא חדשים כמו סורקיס ובר-לב, אך הם במצב בסדר גמור.... אני לא רואה שם שום דבר שלא בסדר.... אם הם היו מפרטים קצת יותר מה לא בסדר, היה אפשר אולי יותר להתייחס לזה.... אבל בתכלס, אני חושב שכפר-סבא נמצאת ברמה גבוהה ביחס לערים אחרות בתחום של אולמי הספורט (ולאו דווקא בקטע של המצב שלהם... שגם הוא טוב... אלא גם בקטע שכמעט לכל בית-ספר יש אולם...)

qtgirl

New member
שאני הייתי בסורקיס

לא היה בכלל אולם ספורט... חח=]

לא רעים בכלל....

אם כי מצב השרותים התדרדר לאחרונה, וגם הקולר הפסיק לעבוד מסיבה לא ידועה (ואנחו נאלצים לשתות מים חמים מהברז). האולם עצמו במצב מעולה - שלא נדבר על האולם של בר-לב, שהוא ממש ברמה בינ"ל לדעתי.

Double U

New member
גם בקטע הזה אין על בר לב../images/Emo47.gif

אולם חדש, מבריק ורחב. האולם משמש גם את משחקי ליגת הכדורעף לנוער. חוץ מזה, הוא משמש ממש מרכז ספורט עירוני שיש בו המון פעילויות. האולם של בית ספר סורקיס גם חדש ומאוד שימושי.

ba r2 0 1 0

New member
לא רק לנוער... גם לקבוצת הבוגרים של

הפעול "יואב" כפר-סבא
(שזכו לפני כמה שבועות בגביע המדינה

qtgirl

New member
אצלנו באורט שפירא דווקא...

בידיוק סיימו לשפץ את האולם והתוצאה ממש יפה...

למעלה