הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

ושוב אני חוזר על מה שאמרתי באירוח שעבר לכל מי שלא יודע: בפינה הזאת שתתקיים מדי שבוע יתארח כל פעם אחד מחברי הפורום. תוכלו לשאול אותו שאלות וכך להכיר אותו יותר טוב היום יתארח בפינה מיכאל מ א י י ק ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות ^_^

מ א י י ק

New member
חח תפציצו שאלות../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אני אוהב לענות על הרבה,לא לרחם עלי

nadav1232

New member
שאלות ^__^

1) מי החבר הכי טוב שלך? 2) [= או
? 3) להקת בנים או להקת בנות? 4) אנימה או מנגה? 5) באיזה רחוב אתה גר? 6) יפנית או הודית? XDD ^_^

מ א י י ק

New member
תשובות../images/Emo6.gif../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

1. נדב בן ברוך
2. אוי זה קשה...אבל
יותר חמוד
3. להקת בנות
4. אנימה
למרות שמנגה זה גם כיף! 5. רחוב במרכז העיר הרצליה...והרחוק הזה הוא ברק
(אני לא יודע אם מותר להגיד אבל לא משנה.) 6. יפנית

Keitarou

New member
brgbtgtejtugrsryj

1) מה שלומך? =) 2) איזה שאלה הכי היית רוצה שנשאל אותך פה? 3) מה היית עונה עליה? 5)אתה תומך במזגנים בחורף? 6)שמת לב שדילגתי על שאלה מספר 4? 7)אתה סקרן לדעת מה היא היית? 8)לא צריך! גם לה לא אכפת ממך!! XO אממ.. טוב אני הולך לישון.. P=

מ א י י ק

New member
../images/Emo6.gifתשובות../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

1. בסדר 2. למה אתה אוהב את הפורום? 3. כי הוא מגניב ואני חולה מ"ז
5. לא כ"כ..שאני נכנס מקור לחום בחורף העיניים שלי דומעות,ואם אני מצונן אני מתחיל להתאטש,ואח"כ אני חייב לקנח את האף מלא פעמים ואז הוא נהיה אדום...בקיצור...לא!!!!!!
6. כן אני רושם את המספרים..
7. לא כ"כ
8. רשע
,לילה טוב לך!!!!!

אז... שאלות:

1. מה השיר היפני האהוב עליך? 2. מה השיר הלא-יפני האהוב עליך? 3. מי מלכת ה-J-Pop מבחינתך? 4. סרט אהוב? 5. מה אתה חושב על קקטוסים????

מ א י י ק

New member
תשובות../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

1. זה קשה..
אבל...Gackt - Lust For Blood. 2. BoA - My Name. 3. BoA. 4. אוקיי...אממ...יש 1 וזה בין הכי טובים שראיתי...גם בכיתי בסוף... טיטניק
5. מוזרים...אבל נחמדים

שאלות!

1.מהי הצבע הכי אהוב עלייך!? 2.YAOI או YURI? 3.מאיפה הכינוי? 4.מהי העדה שלך? זהו לעכשיו חח

מ א י י ק

New member
תשובות../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

1. כחול כהה. 2. יורי
(סיפרתי במפגש על יורי של צ'וביטס..עזבו
) 3. אוקיי...רציתי מ י י ק...אבל היה תפוס,אח"כ חשבתי שיהיה מגניב גם לשלב את ה - א' בשם מיכאל...אז יצא מ א י י ק
וזה אחרי 2 כינויים..הראשון ב-2002 micheal123 והשני ב-2004 micheal1232. 4. מרוקאי...-שלם!
.

nadav1232

New member
2002? 0_0

לא ידעתי O= לא סיפרת לנו שאתה בתפוז וזה בבית ספר XD

מ א י י ק

New member
זה היה עוד בימי מיכאלה..../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

או לחיי האהבה...לא זוכר
הייתי בפורום מיכאלה...טב"ע...עכשיו האלופה...
אני זקן פה הא?!
תבררו בפורום האלופה ותיראו

מ א י י ק

New member
בסוף 2003../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

3 חודשים לפני... ואני זוכר שנרשמתי למטרה אחרת...לא כדי לכתוב בפורומים... מעניין מה

מ א י י ק

New member
חח כן!!!!../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אני זוכר שהייתי שורץ בחדר לובי XD אבל אני עדיין...אני נכנס הרבה יחסית

sonaku

New member
מוח.

1.איפה?! 2.אתה בא לפה הרבה? D: 3.רוצה לצפות איתי בשידורים מהצפון אל תוך הלילה?XD 4.בן כמה אתה? @@; 5.אתה אחד הקטנים פה,נה?3; 6. האם 42 או 64? (נינטנדו 64~~~אבל 42 יותר XO) 7.אתה יודע מי אני בכלל?XD

מ א י י ק

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

1.איפה?! מה איפה?!
2.אתה בא לפה הרבה? D: מן הסתם.. 3.רוצה לצפות איתי בשידורים מהצפון אל תוך הלילה?XD סבבה
4.בן כמה אתה? @@; 14 5.אתה אחד הקטנים פה,נה?3; בערך 6. האם 42 או 64? (נינטנדו 64~~~אבל 42 יותר XO) אף אחד
7.אתה יודע מי אני בכלל?XD כן
את הדוגמנית

sonaku

New member
am NOT! ><

זה שרדפו אחריי במפגש זה לא אומר כלום בוהו;; אה,ואיפה המוח שאלתי D;

למעלה