הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום יתארח בפינה נדב nadav1232 אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות ^_^

nadav1232

New member
1232 כי...

מיכאל (מאייק) הרשים (או איך שלו כותבים) אותי לתפוז.. אז הוא עשה לי 1232 XD

מ א י י ק

New member
רשם* ותיקון קטן..../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

זה היה אמור להיות 123 אבל לא היה אז שאלתי אותך אם אתה רוצה 1232..

sonaku

New member
חח נדב זה מוזר שאתה עושה לעצמך ^^;

וה1232 זה בטח כי היה כבר נדב אחר,אה? P: ממתי אתה שומע מוזיקה יפנית? מי הזמר המועדף עלייך? והזמרת? ולהקות חוץ ממוזיקה יפנית? אוהב ג'יירוק? מי למשל? בג'יירוק/פופ איזה זמר/ת אתה ממש לא מסוגל לסבול? אתה אוהב אותי? 3: איזה צומי אני היום '-'; נכון? אני פאקצה? D: באיזה עוד פורומים אתה נמצא? איפה אתה גר? ולומד? עובדXD? מה היית רוצה להיות כשתהיה גדול^^? אם היו נותנים לך מספיק כסף כדי לקנות אלבום אחד ישירות מיפן,איזה אלבום זה היה ושל מי? למה? אתה אוהב מוח? ומדוזות? ומסטיק בטעם נעל בית משומשת? פסיפלורה או קיווי? אני מזיינת בשכל? אני יודעת שאני מזיינת בשכל ^^'' זהו X: עד כאן להיות~ בייביי~~ 3>

nadav1232

New member
תשובות ^_^

ממתי אתה שומע מוזיקה יפנית? מתחילת 2006 ^^ מי הזמר המועדף עלייך? אין ממש אבל Gackt והזמרת? BoA & Ayumi אבל גם כל הזמרות ^^ XD ולהקות חוץ ממוזיקה יפנית? אין אוהב ג'יירוק? גם מי למשל? Gackt בג'יירוק/פופ איזה זמר/ת אתה ממש לא מסוגל לסבול? אין XD אתה אוהב אותי? 3: באיזה צורה את מתכוונת? XD איזה צומי אני היום '-'; נכון? לא ^_^ ובאמת לא D= אני פאקצה? D: נראה אותך ואז נחליט XD סתם D: באיזה עוד פורומים אתה נמצא? השמיניה ועוד כמה ^_^ איפה אתה גר? הרצליה ולומד? רעות עובדXD? בבית XD מה היית רוצה להיות כשתהיה גדול^^? לא החלטתי עדיין.. אבל אני שונא ששואלים את זה XD אם היו נותנים לך מספיק כסף כדי לקנות אלבום אחד ישירות מיפן,איזה אלבום זה היה ושל מי? BoA - ____ *עדיין האלבום שאני רוצנ שלה לא יצא XD* למה? כי אני אוהב את השירים שלה! ^_^ אתה אוהב מוח? מה זה? 0.0 ומדוזות? לא, כי הן אוהבות מוזיקה יפנית! XD ומסטיק בטעם נעל בית משומשת? בטח ^^ פסיפלורה או קיווי? פסיפלורה XD אני מזיינת בשכל? אולי בשאלות האחרונות כן.. XD אבל בכללי לא ^_^

sonaku

New member
נאדב~ XD

אתה שומע רק את גאקט? נו באמת,איפה הגיוון איפה? O: ואתה לא שומע שום דבר חוץ ממוזיקה יפנית? X: ממש כלום? והשאלה אם אתה אוהב אותי זה כי אני הייתי נורא צומי באותו רגע XDD ואני כן פאקצה!! ;; נוו אני פאקצצההה!!!!11 וכולם שונאים ששואלים אותם מה הם יהיו כשהם יהיו גדולים ^^; תאהב מוחחחחחח! מוחחחח זה טובבבבבב O: ומדוזות גם. ומסטיקים בטעמים משונים גם D:: ואני מזיינת בשכל טרלהלהלה~~

מ א י י ק

New member
חח אני חייב להגיד משהו../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

ממה שידוע לי יש לנדב דיסק אחד של גאקט,שהוא Diabolos, הוא יותר שומע זמרות פופ ^^

שאלות..

מה השיר הראשון ששמעת של בואה? (לא ראשון, אחרי אוורי הארט) כמה זמן אתה בפורום? זה נכון שפתחת את האתר שלך על בואה באותו יום שאני פתחתי את האתר שלי על איי?O: אתה אוהב חסה? XD; שמעת על ה"הלו פרוגקט"? אני מבלבלת לך עכשיו במוח? משעמם לך? זהוXD

nadav1232

New member
נוגה-צ'אן!

מה השיר הראשון ששמעת של בואה? (לא ראשון, אחרי אוורי הארט) - אממ Peace B הקוריאני כמה זמן אתה בפורום? מאז שהוא נפתח ^_^ זה נכון שפתחת את האתר שלך על בואה באותו יום שאני פתחתי את האתר שלי על איי?O: לא זוכר O: אבל אולי.. ^_^ אפשר לבדוק אתה אוהב חסה? XD; לאא שמעת על ה"הלו פרוגקט"? כן! אני יודע שהן הרבה בנות @_@ אני מבלבלת לך עכשיו במוח? לא ^_^ משעמם לך? לא ^^ אבל חם!!

מ א י י ק

New member
אין לי שאלות../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אני מכיר אותו מכל צד ומכל פינה

מ א י י ק

New member
מה עצלן?! מה אני ישאל אותך?!../images/Emo6.gif

+
איפה אתה גר? בן כמה אתה? אתה אוהב אנימות? אתה שומע מוזיקה יפנית?
אני כבר יודע הכל

nadav1232

New member
תודה רבה XD תשובות ../images/Emo6.gif

איפה אתה גר? הרצליה בן כמה אתה? 14 אתה אוהב אנימות? כן אתה שומע מוזיקה יפנית? כן טוב, אבל זה שאלות שאתה יודע! זאת לא חוכמה... XD

ayumi3000

New member
XD

איזה חג אתה הכי אוהב? מה העמדה שלך לגביי ערסים חסרי חיים? יפנית/קוריאנית? שוקובו או רמזור? XD

nadav1232

New member
עונה ^__^

איזה חג אתה הכי אוהב? פסח! מתי שנולדתי XD מה העמדה שלך לגביי ערסים חסרי חיים? שונא. כל הערסים האלה מעשנים ~_~ ועושים כל היום בלאגנים XD יפנית/קוריאנית? יפנית ^_^ ואז קוריאנית ^^ שוקובו או רמזור? XD אה? XD אממ שוקובו XD

Sakai Shana

New member
כל מה שיש לי להגיד..

זה שיש לך שם ממש ממש יפה. X: נו, אבל גם שאלות! ...מהקורה.

nadav1232

New member
תשובה [[:

קודם כל תודהרבה XD ואפשר לדעת למה את חושבת שהוא יפה? ^^ והתשובה לשאלה: אממ הכל בסדר כרגע.. קצת עייף... XD

Sakai Shana

New member
ניא~

אסוציאציות P: ב21:17 אתה עייף?
[נו, מי שמדברת, ~גרועה שהעירו אותה בצרחות לפני חצי שעה~]

למעלה