הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום יתארח בפינה מיכאל היום יתארח בפינה מיכאל קקטוס שכזה ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות ^_^ *דרך אגב, סליחה שלא פתחתי אתמול, שכחתי X_X*

nadav1232

New member
שאלות ^_^

1) אם היית פוגש את קומי, מה היית עושה? XD 2) מאיזה אתר אתה מזמין את כל האלבומים/סינגלים/הופעות? 3) כמה זמן אתה אוהב את קומי? 4) כמה זמן אתה אוהב את בואה? 5) ואת איומי? XD 6) אתה רואה אנימות? 7) מה האלבום הכי אהוב עלייך של קומי? 8) יש עוד מוזיקה אהובה עלייך חוץ ממוזיקה יפנית? 9) איזו בלדה אתה הכי אוהב של קומי? 10) מה אתה מתכנן עוד להזמין בקרוב? ^_^ זהו D:

יאאא!! תורי! ../images/Emo6.gif האושר!!! ../images/Emo9.gif

1) אם היית פוגש את קומי, מה היית עושה? XD אותה.
לאאאאא.... סתם-סתם... יש לי יותר מדיי כבוד בשבילה. נראה לי שפשוט הייתי אשכרה מתחיל לבכות לה מול הפרצוף מרוב התרגשות. ואז כמובן שהייתי מתחיל לשיר איתה את Cutie Honey. חחחח... 2) מאיזה אתר אתה מזמין את כל האלבומים/סינגלים/הופעות? מ-YesAsia.com!! אתר סבבה-אגוזים-פיגוזים וכל זה!! יש להם (כמעט) הכל!!! 3) כמה זמן אתה אוהב את קומי? מ.. לקראת סוף 2002... אז.... כבר 4 שנים... כשיצאו טריילרים למשחק Final Fantasy X-2 ושמעתי אותה בפעם הראשונה שרה את real Emotion, שזה אחד השירים החזקים שלה! ואח"כ שמעתי את Sen no Kotoba שזה בכלל השיר האהוב עליי שלה.... והתמכרתי.. 4) כמה זמן אתה אוהב את בואה? הו! את בואה היכרתי דרך קומי, מהדואט המשותף שלהן של the meaning of peace. שמעתי את השיר שלה LISTEN TO MY HEART וחשבתי שהוא אחלה, ואז טל (ayumi3000) הכיר לי אותה לעומק, ומאז התמכרתי. 5) ואת איומי? XD את איומי לא ממש א-ה-ב-ת-י בהתחלה, אבל אהבתי את השיר הראשון שלה ששמעתי, שהיה INSPIRE. שמעתי פה ושם כמה מהסינגלים שלה אבל לא התחברתי. כשהחתולה שלי מתה (ז"ל) נכנסתי לכזה דיכאון (אמנם חתולה, אבל בכל זאת בת משפחה!) ואיומי עזרה לי להתמודד, ומאז אני אוהב אותה הרבה יותר. 6) אתה רואה אנימות? לצערי לא... ראיתי פעם "Hikaru no GO" אבל לא ממש הבנתי מה כל הדרמה סביב משחק לוח. 7) מה האלבום הכי אהוב עלייך של קומי? בלי שום היסוס, grow into one! כל השירים היפים שלה שם!! real Emotion, Sen no Kotoba, one, m.a.z.e ועוד מלאאאאאאא שירים טובים! 8) יש עוד מוזיקה אהובה עלייך חוץ ממוזיקה יפנית? אממממ... אני מאוד אוהב את sweetbox, שזאת להקה גרמנית ששרה שירים באנגלית אבל מבוססת ביפן (עקבתם?). הם אלה שעשו את השיר Everything's Gonna Be Alright.. קיצר... יש להם סולנית חדשה יחסית בשם ג'ייד, ויש לה הרבה שירים פשוט גדולים!! 9) איזו בלדה אתה הכי אוהב של קומי? Sen no Kotoba!! אבל זה יותר של Final Fantasy.. של קומי - you. 10) מה אתה מתכנן עוד להזמין בקרוב? ^_^ עשיתי כבר הזמנה של האלבום החדש של קומי בגרסת CD+2DVD ויחד עם זה הזמנתי את DISTANCE של היקי, שלמדתי ממש להעריך, כי זה אחלה אלבום. יש לי עוד שתי הזמנות שכוללות את הסינגל של היקי, COLORS, הסינגל האחרון של קומי, Yume no Uta / Futari de..., הסינגל החדש של בואה, Winter Love, הופעה של היקי, Unplugged ו.... זהו בינתיים.. כי אני אהיה במינוס. שוב. תודה על השאלות! היה כיף..

nadav1232

New member
וואו../images/Emo6.gif

תצלם את כל הסינגלים והאלבומים שאתה מקבל בקרוב, אוקיי XDD? ^____^ (אני חייב לראות *__*) ואני שמח שהיה לך כיף עם השאלות ^_^

sonaku

New member
טרלהלהלה?

תענה על הכותרתO< מאיפה הכינוי? מדוע ולמה? מדוע ולמה זה 2 שאלות? ממתי התחלת לשמוע מוזיקה יפנית? מיהו/מיהי הזמר/ת הראשון/ה שלך? והלהקה? מי המועדפים? וממתי אני שואלת שאלות הגיוניות._.? 3>?

טרלהלהלה!!!

חחחחחחח... מאיפה הכינוי? יש כזה מקום במוח שלי שיושבים שם כלמיני רעיונות, שמות ודברים מיותרים. ולא חסרים שם דברים. אז פשוט שלפתי את זה. מדוע ולמה? כי קקטוסים פשוט שולטים!!! היה לי פעם קקטוס סטייל קישקשתא, והוא צמח והיה ירוק כזה, אבל אז אמא העיפה אותו על הרצפה "בטעות" והוא נהיה עקום. ואז גם נסגר עליו החלון כמה פעמים והוא הוציא נוזל לבן כזה מסריח, ואז הוא פשוט התייבש, הצטמק ומת. מדוע ולמה זה 2 שאלות? נראה לי שכן, אבל את הבגרות שלי כבר עשיתי אז לא כל כך אכפת לי. ממתי התחלת לשמוע מוזיקה יפנית? באוגוסט 2002!!!! מיהו/מיהי הזמר/ת הראשון/ה שלך? טכנית, ריקי... ריקי היא זמרת יפנית מסורתית, והיא שרה את שיר הנושא של Final Fantasy X, שהוא ממש ממש יפה.... אבל מבחינתי, ה-זמרת היא קודה קומי כמובן! והלהקה? אהה.... אני לא בקטע של להקות. אבל תודה בכל מקרה! מי המועדפים? הזמרות המועדפות? אהה... 1. קודה קומי 2. אוטאדה היקארו 3. בואה 4. יונה איטו 5. איומי האמאסאקי 6. מיסונו וממתי אני שואלת שאלות הגיוניות._.? איפה התותח??????????

sonaku

New member
טרלהלהלה?!?!

אה כן,דברים ראנדומלים שעולים בראש כשאתה לא חושב על כלום,זה משעשע D: קקטוסים זה רע,אני תמיד נדקרת מהם ;; *מחבקת את האיש דשא שלי* אנשי דשא לשילטון!~!~!~ בגרות~ בן כמה אתה חבובצ'יק? למה לא בקטע של להקות? יש המון להקות מעולות~~~ אה..מוח?

ayumi3000

New member
יש! חברי הטוב מתארח הפעם XD

אוקיי אז שאלות... 1. איזה פס-קול אתה הכי אוהב? 2. קומי-בלדה או קומי/קצבי? (שאתה הכי אוהב) :]] 3. השיר הכי פחות אהוב של בואה? (אף פעם לא יצא לי לשאול) 4. Dreams או For The Lonely של ג'יידלה? 5. (גיליתי שאני ממש אוהב גם את השיר Journey של יונה) - מה דעתך עליו? XD 6. גלידה בטעם...? 7. שוקו חם!!!! או ... קפה..? :]]] תם הטקס כולם לעמוד לשירת ה D.D.D. !!!

למעלה