הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום תתארח בפינה אליזבת Tomiko8 ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות ^_^

nadav1232

New member
שאלות ^_^

1) מי זמרות הג'יי פופ האהובות עלייך? 2) את אוהבת ג'יי רוק? 3) נממ.. או אממ..? XD 4) XD או חחח? זהו XD

Tomiko8

New member
עונה~

1) Tomiko Van 2) בערך..>> (כל אחד והטעם האישי שלו..) 3) נממ..^^ 4) XD

sonaku

New member
אליזבת!~

אני אוהבת את השם שלך ^_^ אוקיי שאלות <: מאיפה השם? מאיפה הכינוי? למה 8? איזה אנימות ראית/רואה? מנגות את קוראת? ספרים? איזה ז'אנר את מעדיפה בספרים? שוקולד לבן,חלב או מריר? איזה ז'אנר של מוזיקה יפנית את אוהבת? זמר מועדף? זמרת? להקה? מתי יש לך יומולדת? בת כמה את תהי? מזל''ט או מזל טוב? למה בעצם התנדבת ל'הכר את הפורום'? את אוהבת את הפורום? את מעדיפה קומונה? היית רוצה שיהיה לנו אתר? את יודעת HTML? אם כן,תוכלי לעזורXD? את יודעת מי אני? את יודעת בת כמה אני? את יודעת איפה אני גרה? את יודעת מה עשיתי בקיץ האחרון? ישנתי,ואתXD? מה שלומך^^? זה המון שאלות הא? שאני אפסיק עכשו? XDDD כן,אני זיינת שכל מדופלת^_^

Tomiko8

New member
עונה~עונה~

ככה נולדתי!XD זמרת ג'ייפופ שאני אוהבת ו-8 כי זה מס' המזל לפי ההורוסקופ..>> סאקורה,אינויאשה,אזוקי צ'אן,יושי הנסיכה הקסומה,MMPPPP ,פול מון,כוכב ההישרדות,פרוטס באסקט ועוד מלא ששככחתי..^^"" יש לי מנגה נטושה של פול מון..^^; אהוב-נשים קטנות.. סיפורים שקרו באמת..XD מריר פופ גאקט טומיקו ון DAI לשעבר 21/11 לא חשוב..^^ גם וגם כי התחשק!D: כה!רק שאין ממש זמן... לא ממש חשוב לי..XD נממ..אפשר.. קצת... תשתמשי באתרים שעוזרים..XD ים 16 (ניחוש) אין לי מושג..(איפה את גרה?) ישנת גם!XDD הכל בסדר!D: כה.. אממ..את יכולה דווקא לתת עוד איזה 2-3

sonaku

New member
*אורזת מזוודות וטסה לסקוטלנד*

את יודעת איפה זה גבעת שמואל? OOOOO:

יאי!

אני עם יום בסקוטלנדD: אתמול משום מה ברחתי לסקוטלנד.. אה רגע, אני כבר לא בסקוטלנדX_X אחרי שברחתי לסקוטלנד השתעממתי אז רצתי ליפן.. אזאז...בגלל שים שם אני אחזור לסקוטלנדXD (אל תנסו להבין..)

למעלה