הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום תתארח בפינה Nittle Grasper^_^ אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות ^_^

nadav1232

New member
שאלות.. ^_^

1) בת כמה את? D: 2) איך קוראים לך? XD 3) מיהו הג'יי פופ האהוב עלייך? 4) מיהו הג'יי רוק האהוב עלייך? זהו ^_^

Nittle Grasper

New member
תשובות. ^_^

1) בת כמה את? D: 15 ^^ 2) איך קוראים לך? XD ירדן, או האטסומי, לבחירתכם ^^ 3) מיהו הג'יי פופ האהוב עלייך? אמממ לאדעת :X בחלק של הג'יי פופ אני בעיקר אוהבת את הפתיחים והסיומים של כל מיני אנימות או שירי פופ ראנדומליים ^^' 4) מיהו הג'יי רוק האהוב עלייך? אממ מיאבי? ^^" יש לי דיסק מקורי שלו :ם

sonaku

New member
*העתק הדבק* XD

מאיפה הכינוי? איזה אנימות ראית/רואה? מנגות את קוראת? ספרים? איזה ז'אנר את מעדיפה בספרים? שוקולד לבן,חלב או מריר? איזה ז'אנר של מוזיקה יפנית את אוהבת? זמר מועדף? זמרת? להקה? מתי יש לך יומולדת? בת כמה את תהי? מזל''ט או מזל טוב? למה בעצם התנדבת ל'הכר את הפורום'? את אוהבת את הפורום? את מעדיפה קומונה? היית רוצה שיהיה לנו אתר? את יודעת HTML? אם כן,תוכלי לעזורXD? את יודעת מי אני? את יודעת בת כמה אני? את יודעת איפה אני גרה? את יודעת מה עשיתי בקיץ האחרון? ישנתי,ואתXD? מה שלומך^^? זה המון שאלות הא? שאני אפסיק עכשו? איזה לא מקורית אני!! XDDD

Nittle Grasper

New member
מו~חעחעחע~~~

מאיפה הכינוי? מהאנימה גרוויטיישן, הראשונה שראיתי וכשרציתי להירשם לתפוז מייד אחריה בחרתי בכינוי הזה של להקה מתוך הסדרה ^^ איזה אנימות ראית/רואה? אממ אני אעתיק את הרשימה מהבלוג חח: rorouni kenshin - ovas - סיימתי gravitation - סיימתי loveless - סיימתי fruit basket - סיימתי inuyasha - סיימתי air tv - סיימתי Inuyasha - Affetions Touch Across Time [סרט 1] Hikaru no Go - 40/50, לא אסיים ouran high school host club - סיימתי azumanga daioh - סיימתי sukisyo - 9 bleach - 25 rozen maiden - 9 pita ten - 11 Tsubasa Chronicle - 5, ועוד כמה לא באופן עוקב chobits - 2 hunterXhunter - 2 The Melancholy of Haruhi Suzumiya - 5 Hantsuki - 5 death note - 2 full metal alchemist -15 יש מצב שזה לא הכי מעודכן כי לא הספקתי לראות בכלל אנימה או לקרוא מנגה בחודש האחרון מרוב עומס T_T" מנגות את קוראת? כע בטח.. death note 1-5 [וגם יש לי אותם חח], loveless 1-2, sugar sugar rune 1, gravitation 1,11 , fruit basket 1-2 ספרים? כן.. ופה בלתי אפשרי לעלות על כל הספרים שאי פעם קראתי, הרשימה ארוכההההההההארוכה XD" איזה ז'אנר את מעדיפה בספרים? אממ לאדעת העיקר שיהיה מעניין ולא יזיק קצת הומור מידי פעם, ובלי הגזמות וחפירות בתיאורים [פאק, כמו ב"משפחתי וחיות אחרות" אומשו כזה, שכחתי את שם המחבר, אבל התייאשתי בשליש השני או השלישי של הספר. לא מתאיםלי] שוקולד לבן,חלב או מריר? שלושתם? XD; מריר, אני לא אבגוד בו אחרי 15 שנות נאמנות למרות שבחודשים האחרונים הלבן מאוד קורץ לי P: איזה ז'אנר של מוזיקה יפנית את אוהבת? פופ ורוק ושקטים ^^ זמר מועדף? מיאבי זמרת? אנג'לה אקי להקה? אממ נייטמר [או שאני טועה עם הלהקה האמריקאית וזה נייטוויש? #_#] מתי יש לך יומולדת? 29.7 בת כמה את תהי? 16 מזל''ט או מזל טוב? מזלטוב למה בעצם התנדבת ל'הכר את הפורום'? כי אממ ידעתי שאני לא קשורה פה בשיט ואפחד לא מכיר אותי ^^ אבל זה לפני כמה חודשים והספקתי לעזוב מאז, אז.. @@ את אוהבת את הפורום? לא נכנסתי לפה כמה חודשים X.X את מעדיפה קומונה? לפעמים, תלוי במה היית רוצה שיהיה לנו אתר? לא אתנגד בכללבכלל, חשבתי על לפתוח אתר האמת אם לא יהיה לי עומס בלימודים, אבל.. יש לי עומס בלימודים ._. ולהקה שאני מעדיפה לפתוח עליה את האתר אם יהיה זמן ^^" את יודעת HTML? יאפ. אם כן,תוכלי לעזורXD? בכיף XD את יודעת מי אני? אממ נראהלי שיש לי אותך במסנג'ר
את יודעת בת כמה אני? פעם ידעתי, נשכח ממני XD את יודעת איפה אני גרה? לא את יודעת מה עשיתי בקיץ האחרון? ראית את הסרט "אני עדיין יודע מה עשית בקיץ האחרון"? ישנתי,ואתXD? עברתי קורס מד"א של קרוב ל100 שעות והלכתי להמוןןן מפגשים מה שלומך^^? אממ חביב פלוס [כמה קילוגרמים XP] זה המון שאלות הא? דווקא לא ממש P: שאני אפסיק עכשו? אם באלך איזה לא מקורית אני!! XDDD אממ דווקא לאנכון :ם

Keitarou

New member
אהםאהם...

מה קורה? אם היית לך אפשרות לבחור אמן יפאני אחד לשבת איתו על קפה, מי זה היה? למה? ואם במקום קפה זה היה פגישה לאור הירח החיוור?

Nittle Grasper

New member
אהמאהמ...

מה קורה? נחמד שכזה, ממצב
אם היית לך אפשרות לבחור אמן יפאני אחד לשבת איתו על קפה, מי זה היה? אממ מיאבי? למה? כי אממ הוא בין היחידים שאני עוד מספיקה לשמוע ולאכסן בזיכרוני ><" ואם במקום קפה זה היה פגישה לאור הירח החיוור? אממ גם מיאבי? X3

מ א י י ק

New member
שאלה../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

למה את לא עונה?
ניראה לי היא עזבה את הפורום

Nittle Grasper

New member
כי אממ..

כן, די עזבתי :X לא הייתי קשורה/נחוצה פה אומשו אז אממ התפוגגתי לאיטי... :X אם בכלזאת מישו רוצה אומשו
~~ [email protected] ממ, ביי לכם? [:[..

למעלה