הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום תתארח בפינה נוגה נוגה ילדת האנימה ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות ^_^

nadav1232

New member
נוגה-צ'אן DD:

1) מורנינג מוסומה או מינימוני? 2) אם לא היית אוהבת את איי, איזו זמרת היית אוהבת במקומה? 3) את משחקת בפלייסטיישן? XDD 4) מתי הצטרפת לפורום? 5) אלבום או סינגל? אלה בינתיים השאלות ^_^

נדבXD

1) מורנינג מוסומה או מינימוני? מינימוניO: 2) אם לא היית אוהבת את איי, איזו זמרת היית אוהבת במקומה? אממ..נראה לי נאנה קיטאדה^^ 3) את משחקת בפלייסטיישן? XDD פעם ב..XD לפני כמה שנים שיחקתי די הרבה בפלסטיישן! אני חושבת שכבר שנתיים שלמות שלא שיחקתיX: 4) מתי הצטרפת לפורום? אין לי מושגO_O 5) אלבום או סינגל? אלבום, כי יש יותר שיריםXD

מ א י י ק

New member
נוגה אבוקדו טראומה לפלאפון כנסי D=

(הכותרת קשורה למפגש שלי עם נוגה ביום מדעים שהיה לי בבצפר שלה XD) מה המצב?D= את אוהבת אבוקדו?P= הפלאפון שלך התאושש?
אם היית יפנית וגרה ביפן,איפה היית רוצה לגור?X=

מ א י י ק

New member
קוראים לך נוגה?../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

לא
אני שואל אם היא אוהבת אבוקדו לא אם היא אוהבת מנגו
והיא יכולה לאהוב גם וגם

nadav1232

New member
אבל יש משהו שקשור לזה שאמרתי מנגו

ולא ידעת שקוראים לי נוגה? 0.0

עונה^^

מה המצב?D= הכל טובD: את אוהבת אבוקדו?P= אמ..כן^^ אבל אני לא בטוחה שהפלאפון אוהבXD; הפלאפון שלך התאושש? נראה לי.. אה כן, אתמול שמתי לב שיש משהו ירוק בחלק מהפלאפון ואז ניזכרתי במה שקרה מהסנדוויץ' של טלXD אם היית יפנית וגרה ביפן,איפה היית רוצה לגור?X= בטוקיו או באוסאקה..

שאלות!

1.מה את הכי אוהבת לאכול!? 2.מה הקינוח המועדף עלייך!? 3.את מי את מעדיפה GACKT או MIYAVI!? 4.איזה מזל את!? 5.איזה חיה את מגלגל המזלות הסיני!? 6.יש לך חבר!? 7.מאיפה הכינוי!? 8.איזה טעם של גלידה את אוהבת? 9.מי היא החברה הכי טובה שלך!? 10.בת כמה את!? טוב שאני לא אטריד אותך זהו לבנתיים(XD!!!)

עונה^_^

1.מה את הכי אוהבת לאכול!? מנגו! סתם סתםXD רביולי וסושי.. 2.מה הקינוח המועדף עלייך!? מוס שוקולד לבן*-* 3.את מי את מעדיפה GACKT או MIYAVI!? את שניהם אני לא ממש אוהבת..אבל נראה לי גאקט 4.איזה מזל את!? גדי 5.איזה חיה את מגלגל המזלות הסיני!? תרנגולXD 6.יש לך חבר!? לא 7.מאיפה הכינוי!? הכינוי הגיעה מהמוח הטיפשי שליXP אני שונאת את הכינוי הזה כל כך!! בא לי לשנות אותו אבל אני לא יודעת איך;_; 8.איזה טעם של גלידה את אוהבת? קרם עוגיות 9.מי היא החברה הכי טובה שלך!? יעל 10.בת כמה את!? 12..זאת אומרת, עוד חודש 13^^;

Omer Kun

New member
אהוי נוגה הפירטית! XD

מי מכל חברות המינימוני את הכי אוהבת? מי מבין שתי הדאבליו את הכי אוהבת? את אוהבת ממרח חרובים??XD נעליי בית או גרביים? חורף או קיץ? מתי יש לך יומהולדת? עם כמה כריות את ישנה בלילה? XD מה הרינגטון בפלאפון שלך? XD זהו! XD אולי יהיו עוד בהמשך! XD הממ אתה יכול להכניס אותי לרשימה של "הכר את הפורום"? אני רוצה שיכירו גם אותי! XP

אהוי עומר הפירט!XD

מי מכל חברות המינימוני את הכי אוהבת? קאגו איי וטסוג'י נוזומי מי מבין שתי הדאבליו את הכי אוהבת? אמ...פעם יותר אהבתי את קאגו איי אבל אני חושבת שעכשיו אני יותר אוהבת את טסוג'י נוזומי^^ את אוהבת ממרח חרובים??XD לאXP נעליי בית או גרביים? נעלי בית חורף או קיץ? חורף*_* מתי יש לך יומהולדת? ב28.12 עם כמה כריות את ישנה בלילה? XD אחת שאני שמה עליה את הראש, ולידי יש כרתט של פול מוןXD מה הרינגטון בפלאפון שלך? XD הצילצול שלי זה הקלטה של השיר "טלפון רינג רינג רינג" של מינימוניXDD

sonaku

New member
נוגה~~~~

היי,מה קורה? באה לפה הרבה? מה את רוצה שאני אשאל אותך? עדיף שאני לא אשאל? אני מזיינת בשכל? אני 3> אותך(רצוי שתגידי כןD;)? ואת 3> אותי(רצוי שתגידי כן >:)? מה..מה..@@;?

יםיםיםD:

היי,מה קורה? הכל טובD: מה איתך?^^ באה לפה הרבה? לא, אני מנגו אז אני לא יכולה ללכתXP (אוקי, זה היה מוזר@_@) מה את רוצה שאני אשאל אותך? לא יודעתO: עדיף שאני לא אשאל? תשאלי תשאלי~ אני מזיינת בשכל? אני מנגוD: אני 3> אותך(רצוי שתגידי כןD;)? כןD; ואת 3> אותי(רצוי שתגידי כן >:)? כן>: (XDDD) מה..מה..@@;? מה מה גם לך^_^

sonaku

New member
XDDD

33333> אוקיי שאלה אחרונה פרטי,נמקי והסברי את כל הסיבות שלך של'למה אני שונאת את איומי המאסאקי'?XD רצוי מאוד שזה לא יעבור את המיליון סיבות,תודה ._.

למעלה