הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום תתארח בפינה Swan Princess ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות ^_^

nadav1232

New member
שאלות~^_^

1) מה עם איי? D: XD 2) איזה עוד זמרות ג'יי פופ את אוהבת? 3) את אוהבת ג'יי רוק? ^^"

Swan Princess

New member
ייפי דווו

1. הכל בסדר, היא מוסרת ד"ש D: 2. אמ.. כל מיני. YUI, Kamiki Aya, Younha, Utada Hikaru, Mikuni S... 3. פחות :] אבל יש כמה שירים טובים שאהבתי

מ א י י ק

New member
יש לי שאל אחת../images/Emo6.gif../images/Emo211.gif

אכלת פעם ספוג במקלחת
(איזו שאלה הזוייה XD)

Swan Princess

New member
חחחחח

מעולה! הוא יושב לו בנחת שם על המערכת סטריאו שלי.. אבל הוא כבר לא רוטט. :(

רותם-צ'אןD:

1. מה קורה? הכל טוב?^^ 2.את זוכרת מה קרה בכנס אנימה-קון בפורים בפעם הראשונה שפגשתי אותך?XD; 3.נמ..מה חשבת עליי, על יעל, על מאיה, ועל שחר בפעם הראשונה שפגשנו אותך? 4.מה שלום הערנק שלך עם כל התמונות של איי?O: 5. יש לך במחשב את כל האלבומים והסניגלים שלה? *חיחיחי* 6.איך עשית את הקוספליי של מיסטי ושל ריקו? (שדרך אגב היו ממש יפים*_*) 7.את אוהבת חסה?XDD 8.בא לך שאפסיק לשאול שאלות? 9.את יודעת אם אפשר לשנות כינוי בתפוז?O: 10.נראה לי שזהו..לילה טוב!^_^

Swan Princess

New member
נוגה צ'אן :}

1. אכן כן! 2. אמ.. זרקתם עליי בייגלה.? 3. בהתחשב בעובדה שזרקתם עליי בייגלה..... אבל התגלה שאתן חובבות איי, אז החלטתי לחבב אתכן יותר. ^^ 4.אהה אממ הוא עדיין כאן.. אבל הוא מתחיל להתפרק, וקנו לי אחד ממש ממש יפה, אז נטשתי אותו לבינתיים.. :p 5. אממ.. דה?! B) 6. באהבה~!. סתם אמ.. את הקוספליי של ריקו עשיתי עם אמא, ומיסטי.. טוב, זה לא היה כזה בעייתי.. XD 7. לא :X 8.לא, למה? חופשי 9. נופ, צריך להירשם מחדש 10. לילה טוב כפרה! :)

הוO:

אני זכרתי שדווקא עליך לא זרקנו בייגלהXD אבל זה היה מוזר כל כך@_@ שחר אמרה שהיא מצאה גירסא מוזרה של סאקוראנבו ולא היה לה דרך להשמיע לנו אותה אז היא התחילה לשיר את סאקוראנבו ופתאום את הגעת "אתן גם מעריצות של איי?" או משהו כזהXDD רגע..מתי שפגשנו אותך כבר לא היה לנו בייגלה!! אנחנו זרקנו קודם ביגלה על האלה שציירו (רק יעלXD) ושפגשנו אותך אני ויעל השתגענו ואז יעל שאלה אותך "רוצה שנזרוק עלייך ביגלה?" וגםוגם..אוי, אני מתחילה להזכר בכל מה שקרה אזO_O

Swan Princess

New member
חחחח כן כן...

אבל אתן חמודות ואני אוהבת אתכן D: אתן תהיו בכנס בחנוכה?

תודה^__^

את חמודה חמודהD: גם אנחנו אוהבות אותך^___^ אני אהיהD: מאיה-צ'אן כמעט בטוח גם, אני לא יודעת מה עם שחר ורוב הסיכויים שיעל לא תבוא;_;

למעלה