הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

היום יתארח Keitarou ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לו שאלות ^_^

nadav1232

New member
שאלות../images/Emo13.gif

1. הסתפרת?^^' XD 2. זמרת אהובה? 3. זמר אהוב? (גאקט?XD)

Keitarou

New member
האעהעא!!

איך תורי הגיע כל כך מהר?! לא נרשמתי אחרון או משו???? >.> אוקה~! ^_^
1. הסתפרת?^^' XD אממ.. לא בחמש~שש השנים האחרונות! =)
2. זמרת אהובה? אממ.. אני לא כל כך אוהב הרבה זמרות.. אז TOMMY FEBRUARY^6.. ^_^ 3. זמר אהוב? (גאקט?XD) גם.. אני לא ממש בקטע של זמרים.. יותר להקות.. אבל אממ... אממ... אוף למה מאנה לא שר?!?!? >< טוב אממ.. KIRITO עושה אחלה עבודה לדעתי מאז התפרקות PIERROT (;;) =)

מ א י י ק

New member
קיטייייייייייייייייייייייייי../images/Emo9.gif../images/Emo19.gif

ולא יעזור לך,אתה קיטי
מה המצב? רוצה שאני אכין לך ראסטה יפה לשיער?>< להביא איתי מספריים למפגש הבא? יש לך כבר קוספליי לפורים?^__^ בא לך לעזור לי להכין אחד?XDD אתה יודע שפיספסתי אותך בכנס "אה?קון"?*__*

Keitarou

New member
>< אני לא קיטי

מה המצב? פנאן בלאגן קשת בענן~ מה איתך? ^_^
רוצה שאני אכין לך ראסטה יפה לשיער? אה... בכיף.. אבל אני לא מבטיח שאני אצרף אותה! אני מאוד קפדן בדברים שאני שם על הראש!
להביא איתי מספריים למפגש הבא? אם יש לך מה לעשות עם מספריים אני מניח שאתה יכול להביא.. <.<
יש לך כבר קוספליי לפורים?^__^ יש לי רעיון.. והתחלתי לאסוף את כל החומרים.. אבל עוד לא התחלתי לתפור\לעשות כלום
בא לך לעזור לי להכין אחד?XDD בקושי יש לי זמן לעשות את שלי... ~_~
אתה יודע שפיספסתי אותך בכנס "אה?קון"?*__* לא נורא.. יהיו עוד קוןים~ ^^ ואתה לא פספסת אותי.. אני פספסתי את רוב הקון.. P=

sonaku

New member
וואי אורצ'וק~

מתי בפעם האחרונה היית במסיבה? למען השם למה אתה לא יוצא מהארון? למה סיסאן כזה כוסון? למה אני טיפשה שאומרת שהיא לסבית ואז היא מתחילה עם הומואים? למה אתה בכלל עונה על השאלה שלמעלה?! למה אתה בכלל עונה לי?! אתה אוהב אותי DDDD: ? אני מאוד מקווה שאמרת 'כן',אחרת יהיה רע ומר,אתה יודע? אני חייבת לסיים הכל בסימן שאלה וזה מעיק,נכון? למה אני תמיד מזיינת לאנשים בשכל? מתי אני אראה אותך^^? להיות או לא להיותO:? 42? (דהה >.>;) איזה דיסקים של מוזיקה יפנית יש לך(אם יש בכלל)? יש לך את כל הדיסקוגרפיה של דירו על המחשבD:? מי יותר מתאים לי דיי או קיו(קיו!קיו!!!!!*___*)? האם זה נכון שקיו נורא עדין בכל דבר שקשור למערכות יחסים בין גבר לאישה? (חחחחחחחח איזה ניסוח פלצני XDD) האם למאנה יש גשרO_ס? האם מאנה הומו? האם מאנה רובוט? האם מאנה חייזר? האם גאקט עשה 723456.9 מתיחות פנים? איך זה יתכן שמאנה אף פעם לא מזיע? האם מיאבי על סמים (חחחחחחחחחחח!!!!!!!11)? האם ים על סמים? האם אתה אוהב פדופילים אסיאתיים שאומרים 'כפרה' בלי שום מבטא חמוד(וואי איזה שאלה של דניאל יצאה לי._.)? כמה שאלות כתבתי? האם אתה מתכוון ברצינות לענות על הכל? להפסיק עכשו? כן? לא? מה?!?!?1?!??!?!111111112345666 אתה פריק,נכון? שיאואוווווווו כת השטן זה כזה פויה,קצוותתת?!??! מה נסגר איתי? האם קאנה היא ילדה מוכה(חחח ברור -_-)? האם יש ג'יירוקר אחד שפוי?!?!? O______ס טוב די. אין לי כח. אני אלך לדחוף אצבעות לגרון XD

Keitarou

New member
O_O

אעה... זה הרבה שאלות... >_>
מתי בפעם האחרונה היית במסיבה? לפני שבוע.. הייתי במועדון הסיטיהול בחיפה.. היה חביב.. =)
למען השם למה אתה לא יוצא מהארון? -_- אני לא בארון.. אני סטרייט!! ><
למה סיסאן כזה כוסון? הוא לא
למה אני טיפשה שאומרת שהיא לסבית ואז היא מתחילה עם הומואים? בלבול מיני בגלל הורמונים בגיל ההתבגרות?ל לא יודע.. P=
מה אתה בכלל עונה על השאלה שלמעלה?! את שאלת!! XO וגם התשובה שלי די טובה.. =)
למה אתה בכלל עונה לי?! כי זה אחד הדברים האחרונים שנשארו לי לעשות כדי לברוח מללמוד.. P=
אתה אוהב אותי DDDD: ? מאודמאוד.. =) 3>
אני מאוד מקווה שאמרת 'כן',אחרת יהיה רע ומר,אתה יודע? אה.. אני לא מודאג.. =)
אני חייבת לסיים הכל בסימן שאלה וזה מעיק,נכון? אני אוהב סימני שאלה... זה כמו דלתות לדרכים לא מוכרות.. בעוד סימני קריאה באים לסמן סוף מוחלט של משהו סימני שאלה פותחים בפנינו עולם ומלואו.. ^_^
למה אני תמיד מזיינת לאנשים בשכל? בשביל זה המציאו את האינטרנט..
מתי אני אראה אותך^^? מתי שניפגש! D=
להיות או לא להיותO: להיות~ אפילו פעמיים שלוש להיות.. ^_^
42? (דהה >.>;) בהחלט! *מנופף במגבת*
איזה דיסקים של מוזיקה יפנית יש לך(אם יש בכלל)? הסאונד טראק של FF8 ,סינל של זאת ששרה בFF8.. פיי משהו אם אני לא טועה.. >.> ,דיוידי של DHALIA של X JAPAN, דיוידי של קליפים של דירו ו.. אממ... עוד כמה דברים שהורדתי בצורה לא חוקית אז זה לא נחשב.. ^^
יש לך את כל הדיסקוגרפיה של דירו על המחשבD:? XDDDDD ברור!
מי יותר מתאים לי דיי או קיו(קיו!קיו!!!!!*___*)? אני מסכים עם קיו.. דיי לא מתאים לאף אחד\ת...P=
האם זה נכון שקיו נורא עדין בכל דבר שקשור למערכות יחסים בין גבר לאישה? (חחחחחחחח איזה ניסוח פלצני XDD) עוד לא יצא לי להיות במערכת יחסים עם קיו אז אנ'לאיודע.. >.>
האם למאנה יש גשרO_ס? לא!! >< מאנה מושלם!!
האם מאנה הומו? הוא לא נראה הומו.. הוא גם נורא גדול במציאות!! יותר גדול מ17"!!! באמת!! O_O
האם מאנה רובוט? אם כבר איש מהעתיד שבא להציל אותנו מגורל מוזיקה אכזרי!! זה כמו בשליחות קטלנית!! שגאקט הוא הרובוט הרע ומאנה הוא הרובוט הטוב! ומאנה מנסה לתת לנו מוזיקה טובה ואיכותית בעוד גאקט תוקף עם כוח הכספית שלו וריקודים כל כך מגוכחים שהם מהפנטים!!! O___O
האם מאנה חייזר? חייזר?! זה פשוט לא הגיוני..
האם גאקט עשה 723456.9 מתיחות פנים? אי לא.. גאקט פשוט יפייפה.. =)
ך זה יתכן שמאנה אף פעם לא מזיע? |הוא חינני מדי בשביל זיעה..
האם מיאבי על סמים (חחחחחחחחחחח!!!!!!!11)? יש בכך איזשהו ספק?
האם ים על סמים? לא.. היא צעירה מדי בכדי לעשות דברים כאלה והיא יודעת את זה.. היא תתרחק מדב רים כאלה עד שהיא תהייה מספיק בוגרת נפשית וגופנית כדי להתמודד איתם.
האם אתה אוהב פדופילים אסיאתיים שאומרים 'כפרה' בלי שום מבטא חמוד(וואי איזה שאלה של דניאל יצאה לי._.)? שאלה מכשילה! הא? חשבת שאם הוא יהיה אסייתי שדובר עברית אני לא אשים לב שהוא פדופיל?! לא! אני לא אוהב אותם!
כמה שאלות כתבתי? די הרבה
האם אתה מתכוון ברצינות לענות על הכל? ל אני לא הולך להפסיק באמצע..
הפסיק עכשו? לא
כן? לא! ><
לא? בדיוק
מה?!?!?1?!??!?!111111112345666 מה מה?
אתה פריק,נכון? אני לא פריק.. אני אור.. =)
שיאואוווווווו כת השטן זה כזה פויה,קצוותתת?!??! מ 666
ה נסגר איתי? יום שבת משפיע עליך ,הא?
האם קאנה היא ילדה מוכה(חחח ברור -_-)? לא.. היא ממש חמודה.. ^^
האם יש ג'יירוקר אחד שפוי?!?!? O______ס אני לא בטוח שהיה טעם לג'יירוק אם הם היו שפויים... כנ"ל לגבי כל התרבות היפאנית דרך אגב.. =)
טוב די. אין לי כח. אני אלך לדחוף אצבעות לגרון זהרי לא לשרוט את החניכיים! =)

sonaku

New member
וואי כ''כ הרבה פרחים וורודים ~_~

לפני שבוע.. הייתי במועדון הסיטיהול בחיפה.. היה חביב.. =) חביב זה סבבה ^^ -_- אני לא בארון.. אני סטרייט!! >< אמ..צא מזה אור. אתה חי באשליה...אתה הומו. >.> הוא לא הוא הכי! כאילו שיואואווו >< בלבול מיני בגלל הורמונים בגיל ההתבגרות?ל לא יודע.. P= המ..לא..סתם הייתי שיכורה XDD את שאלת!! XO וגם התשובה שלי די טובה.. =) לא הולך לך לנסות להישמע חכם D: כי זה אחד הדברים האחרונים שנשארו לי לעשות כדי לברוח מללמוד.. P= חה משעמם לךXD מאודמאוד.. =) 3> יאי לי! אור אוהב אותי!! ^^ 3> אה.. אני לא מודאג.. =) חיחיחיחי!!!!!!!!111 =]]]] חח ילדה מטרידה שכמותי XD אני אוהב סימני שאלה... זה כמו דלתות לדרכים לא מוכרות.. בעוד סימני קריאה באים לסמן סוף מוחלט של משהו סימני שאלה פותחים בפנינו עולם ומלואו.. ^_^ הווו......O.ס בשביל זה המציאו את האינטרנט.. תכלס. בשביל זה ובשביל פורנו O: מתי שניפגש! D= מתי ניפגש?XD להיות~ אפילו פעמיים שלוש להיות.. ^_^ אתה היית יותר מידי פעם. תפסיק למחזר את עצמך >_> בהחלט! *מנופף במגבת* איקקק!!! 0_0 אור,תלבש חזרה את המגבת!! O_ס הסאונד טראק של FF8 ,סינל של זאת ששרה בFF8.. פיי משהו אם אני לא טועה.. >.> ,דיוידי של DHALIA של X JAPAN, דיוידי של קליפים של דירו ו.. אממ... עוד כמה דברים שהורדתי בצורה לא חוקית אז זה לא נחשב.. ^^ שששש אור! אסור לדבר פה על הורדות!!! X: XDDDDD ברור! חח למה בכלל שאלתי? ^^'' אני מסכים עם קיו.. דיי לא מתאים לאף אחד\ת...P= לא נכון. דיי כוסון אש -_- הייתי רוצחת מישהו כדי שהוא היה מזיין לי ת'אוזן O:< עוד לא יצא לי להיות במערכת יחסים עם קיו אז אנ'לאיודע.. >.> אז כשתהיה,תודיע לי ~_^ לא!! >< מאנה מושלם!! כן הא ~_~ הוא לא נראה הומו.. הוא גם נורא גדול במציאות!! יותר גדול מ17"!!! באמת!! O_O לא יודעת..פשוט הפסקתי לנסות לנתח אותו ^^;; אם כבר איש מהעתיד שבא להציל אותנו מגורל מוזיקה אכזרי!! זה כמו בשליחות קטלנית!! שגאקט הוא הרובוט הרע ומאנה הוא הרובוט הטוב! ומאנה מנסה לתת לנו מוזיקה טובה ואיכותית בעוד גאקט תוקף עם כוח הכספית שלו וריקודים כל כך מגוכחים שהם מהפנטים!!! O___O וואי נכנסת לסרטXD חייזר?! זה פשוט לא הגיוני.. דווקא כן ^^ לא.. גאקט פשוט יפייפה.. =) אהה..אז זה הטעם שלך D: |הוא חינני מדי בשביל זיעה.. פאק. הלוואי והייתי מאנה... יש בכך איזשהו ספק? לא... לא.. היא צעירה מדי בכדי לעשות דברים כאלה והיא יודעת את זה.. היא תתרחק מדב רים כאלה עד שהיא תהייה מספיק בוגרת נפשית וגופנית כדי להתמודד איתם. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!1 שאלה מכשילה! הא? חשבת שאם הוא יהיה אסייתי שדובר עברית אני לא אשים לב שהוא פדופיל?! לא! אני לא אוהב אותם! בדיוק!!! אף אחד לא אוהב אותם! אני בכלל בעד להשמיד אותם בני אימםםםם סעמק >: מותר לי לקלל בכלל? O_ס די הרבה אהא אהא ^^ אני לא הולך להפסיק באמצע.. פששש איזו השקעה ס.ס קיצר אתה פריק. 666 יום שבת משפיע עליך ,הא? יום שבת אחרי האנגאובר מהדאנג'ן...כן. ^^ לא.. היא ממש חמודה.. ^^ חחחח קשת תני לחבוב לינק XDD אני לא בטוח שהיה טעם לג'יירוק אם הם היו שפויים... כנ"ל לגבי כל התרבות היפאנית דרך אגב.. =) חופשי.... זהרי לא לשרוט את החניכיים! =) מה אני קיו?! O_ס

SaikoStar

New member
הא!!! תפסתי אותך על חם!!!

זה שאת שואלת אנשים אחרים שאלות על אסייתים פדופילים שאומרים כפרה בלי מבטא חמוד... אומר שאת חושבת על אסייתים פדופילים שאומרים כפרה בלי מבטא אסייתי חמוד... והמסקנה שאני מסיקה היא שאתה אוהבת אסייתים פדופילים שאומרים כפרה בלי מבטא אסייתי חמוד... במיוחד וויאטנאמים שקוראים להם תאי!!!!!!!!!! הא הא הא הא הא הא!!!!!!!!!!!! XD

sonaku

New member
לא.

צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ'ו צ&#3

sonaku

New member
אתה מכיר ת'חרא?!?! O___O

OMG,מה הולך פה?! XD אור,אתה מכיר וואטנמי מבת ים שקוראים לו תאי? @_@

SaikoStar

New member
לה לה לה לה לה

הההאאאא? מה? לספר? אין לנו שום דבר לספר... נכון ים? אנחנו לא מכירות אף אחד... במיוחד לא וויאטנמים שאומרים כפרה, נו באמת, זה לא נשמע לך מוזר מידי?? וויאטנמי שאומר כפרה... חחחחח מי שמע על דבר מוזר שכזה... זה לא באמת קיים... נכון ים? לה לה לה לה לה לה....

למעלה