הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

והראשונה שתתארח, היא כמובן המנהלת שלנו, סמדר!!~
oracle
^^ כולכם מוזמנים לשרשר לה שאלות.. D:

nadav1232

New member
שאלות ^^

1. איזה הופעה ראית לאחרונה? 2. איזה זמר/להקה הכרת לאחרונה? 3. גאקט או מיאבי? XD 4. כמה זמן את שומעת מוזיקה יפנית? 5. איזה ז'אנר של סרטים את אוהבת?

oracle

New member
תשובות ../images/Emo39.gif

1. איזה הופעה ראית לאחרונה? אף הופעה ממש שלמה, אבל ראיתי שני אנימלו - של 2006 ו-2007 בדילוגים על קטעים משעממים P: 2. איזה זמר/להקה הכרת לאחרונה? לא בדיוק הכרתי לאחרונה, כי כבר שמעתי אותו קצת בעבר, אבל חידשתי הכרות עם Hirai Ken כי הוא שר את קאנבאס, שיר הסיום היפהפה של הלייב אקשן של האני אנד קלובר
3. גאקט או מיאבי? XD כאילו שיש מישהו בפורום הזה שלא יודע את התשובה XDD - ברור שגאקט
4. כמה זמן את שומעת מוזיקה יפנית? בערך חמש שנים נראה לי O: 5. איזה ז'אנר של סרטים את אוהבת? הכל חוץ מאימה וסרטי נוער דביליים כמו אמריקן פאי למשל. אוהבת בעיקר מד"ב, אמנויות לחימה ודרמה. (איזה שילוב לא הגיוני LOL) תודה על השאלות ^_^

שאלות שאלות נאנו3:

1.מH הזמר/ת/להקה האהוב/ה עלייך, אחרי גאקט? 2.מה היה קורה אם גאקט..אמממ.....היה נטרף על ידי מאנה?D: 3.את מורה בבצפר כלשהו, נכון?@@ ~מנסה להזכר בדברים ששמעתי בכל מני מקומות~ 4.זה נכון שבאחד הכנסים דיברת עם מיכאל והוא אמר "הנה נוגה" כשראיתם אותי ולא באת להגיד לי שלום? למה?;~~~; 5.איזה זמר/ת ג'ייפופ את כן אוהבת? 6.קראת את הסקירה שכתבתי על טומי? אם כן, למה לא הגבת?T_T 7.איזה דיסקים של מוזיקה יפנית יש לך? 8.איך זה שתמיד השיחות שלנו נתקעות אחרי הקטע של ה"מה נשמע?"? 9.אני יודעת שיש לך דברים אחרים לעשות בחיים במקום לענות לי על כל השאלות המפגרות, אבל בכל זאת~ אני ממשיכה לכתוב שאלות! זה בסדר?O: 10.את באמת מתכננת לענות על כולן? 11.את אוהבת חסה?! 12.אמממ...איך הגעת לאנימה מנגה ו-4?D: (מה הקשר?X___X) 13.שמתי לב שבזמן האחרון את משתמשת קצת יותר ב"סג" וכאלה, זה קשור לזמן שבו את נמצאת שם?~~~~ 14.בא לך לספר שוב את הסיפור על איך התחלת לאהוב מוזיקה יפנית? אם כן, אז ספרי3: 15.את יודעת יפנית? 17.היית רוצה לגור ביפן? 18.שמת לב שדילגתי על 16? 108. הסוף^__^;

oracle

New member
היי נוגה ^_^

1.מי הזמר/ת/להקה האהוב/ה עלייך, אחרי גאקט? יש כמה, אבל נראה לי ש-Onmyouza ו-Mucc הכי אהובים עלי אחריו ^^ 2.מה היה קורה אם גאקט..אמממ.....היה נטרף על ידי מאנה? D: מעדיפה לא לחשוב על זה @____@ 3.את מורה בבצפר כלשהו, נכון?@@ ~מנסה להזכר בדברים ששמעתי בכל מני מקומות~ זה נכון. 4.זה נכון שבאחד הכנסים דיברת עם מיכאל והוא אמר "הנה נוגה" כשראיתם אותי ולא באת להגיד לי שלום? למה?;~~~; אני לא זוכרת, אבל אם את אומרת שזה קרה את כנראה צודקת. אני מניחה שפשוט הייתי מאוד עסוקה ולכן לא ניגשתי :( בואי נתקן את המעוות בהארוקון XD 5.איזה זמר/ת ג'ייפופ את כן אוהבת? יש כאלה שיגידו שגאקט הוא ג'ייפופ, אבל אם את מתכוונת למישהו אחר, אז כנראה אוטאדה היקארו, למרות ששמעתי רק שירים מעטים שלה. 6.קראת את הסקירה שכתבתי על טומי? אם כן, למה לא הגבת? T_T לא, אבל מבטיחה לקרוא ולהגיב. את גם מוזמנת לבלוג שלי לקרוא קצת על ויזואל קיי ואקס ג'פן =] 7.איזה דיסקים של מוזיקה יפנית יש לך? מון, מארס והיום השישי של גאקט, אוסף של מאליס מיזר ושלושה DVD של הופעות של גאקט. 8.איך זה שתמיד השיחות שלנו נתקעות אחרי הקטע של ה"מה נשמע?"? אין לי מושג O_O 9.אני יודעת שיש לך דברים אחרים לעשות בחיים במקום לענות לי על כל השאלות המפגרות, אבל בכל זאת~ אני ממשיכה לכתוב שאלות! זה בסדר? אין בעיה :> O: 10.את באמת מתכננת לענות על כולן? לא. סתם , ברור שכן XD 11.את אוהבת חסה?! כן. 12.אמממ...איך הגעת לאנימה מנגה ו-4?D: (מה הקשר?X___X) בפורום הייתי ממש מזמן, לפני שנתיים או יותר, אבל לא הייתי כל כך פעילה. בקיץ נזכרתי בהם בכנס באוניברסיטה והחלטתי לחזור. 13.שמתי לב שבזמן האחרון את משתמשת קצת יותר ב"סג" וכאלה, זה קשור לזמן שבו את נמצאת שם?~~~~ חושבת שכן סג 14.בא לך לספר שוב את הסיפור על איך התחלת לאהוב מוזיקה יפנית? אם כן, אז ספרי3: זה כבר סיפור שחוק, אבל הבת שלי הכריחה אותי לראות את אילומינטי של מאליס מיזר בהופעה (חפשו ביוטיוב ותבינו למה זהו צעד קצת לא שגרתי P:) ומאז התמכרתי =] 15.את יודעת יפנית? קצת. ממש קצת. 17.היית רוצה לגור ביפן? ממש לא. 18.שמת לב שדילגתי על 16? עכשיו שאת אומרת XD 108. הסוף^__^; TT_TT תודה ^^

שוצאן

New member
^.^../images/Emo168.gif../images/Emo220.gif../images/Emo215.gif

היי^.^ מה נישמע? מה את עושה? מה את לובשת עכשיו?:O איזו להקה שמעת ראשונה? איזו להקה הכרת כרגע? ממתי את שומעת ג'יי רוק? לאיזו להקה היתמכרת להכי הרבה זמן?:O חשבת פעם לשנות את השם שלך לשם יפני? אם כן, איזה? זמר מועדף? זמרת מועדפת? יומ טוב^.^

oracle

New member
היי שוצ'אן ^^

היי^.^ היי היי מה נישמע? אם יהיה יותר טוב אני פשוט אתפוצץ מה את עושה? עונה לך P: מה את לובשת עכשיו?:O בגדים איזו להקה שמעת ראשונה? Malice Mizer איזו להקה הכרת כרגע? לא הכרתי כרגע שום להקה ממתי את שומעת ג'יי רוק? איזה ארבע-חמש שנים לאיזו להקה היתמכרת להכי הרבה זמן?:O אני לא מכורה לכלום XD חשבת פעם לשנות את השם שלך לשם יפני? ממש לא אם כן, איזה? אממ זמר מועדף? Gackt זמרת מועדפת? Kuroneko מ-Onmyouza יומ טוב^.^ יום מעולה ^_^

ayumi3000

New member
~~~

עכשיו תורי! 01. מניינים? ^_^ 02. בתור אחד שלאמא שלו קוראים סמדר אם יורשה לי לשאול למה נתנו לך את השם סמדר? (זה שם יפה לא לטעות XD) 03. את מתגעגת אליי? 04. איזה אלבום של גאקט את הכי אוהבת ולמה? ומה הסיגנון הראשי באלבום? 05. נכון שהיית רוצה להחליף את איומי כשהיא אירחה איתו את התכנית ההיא של חג המולד ב2000 וגם את המצעד ההוא ב 2002? XD 06. מה הסיכוי שבעתיד תתחילי לשמוע הרבה זמרות ג'יי פופ ולא תפסלי אותן על כך שהן זמרות וגם ג'יי פופ? ;) 07. האם הייתה כאן שאלה כלשהי שלא אהבת לענות עליה? הסוף XD מצטער לא היה לי יותר מה לשאול P= ...

oracle

New member
היי הו

01. מניינים? ^_^ אחלה XD 02. בתור אחד שלאמא שלו קוראים סמדר אם יורשה לי לשאול למה נתנו לך את השם סמדר? (זה שם יפה לא לטעות XD) כי משום מה ההורים לא יכלו לבחור במיכל ו/או יעל P: 03. את מתגעגת אליי? ביותר =/ 04. איזה אלבום של גאקט את הכי אוהבת ולמה? ומה הסיגנון הראשי באלבום? שאלה מאוד קשה. כמעט כמו לשאול את מי אני אוהבת יותר - את אמא או אבא. בכל אלבום שלו אני אוהבת דברים אחרים. אבל יש אלבום אחד שאני לא אוהבת וזה love letter כי הוא רק בלדות וזה משעמם ._. 05. נכון שהיית רוצה להחליף את איומי כשהיא אירחה איתו את התכנית ההיא של חג המולד ב2000 וגם את המצעד ההוא ב 2002? XD האמת שלא, כי היא עושה את זה ממש טוב ^^ בטח יותר טוב ממני LOL 06. מה הסיכוי שבעתיד תתחילי לשמוע הרבה זמרות ג'יי פופ ולא תפסלי אותן על כך שהן זמרות וגם ג'יי פופ? ;) קטן מאוד. בערך כמו אינסוף הפוך.
07. האם הייתה כאן שאלה כלשהי שלא אהבת לענות עליה? ממש לא ^_^ הסוף XD מצטער לא היה לי יותר מה לשאול P= ... אין על מה להתנצל, זה לגמרי בסדר :>

sonaku

New member
מה אני יכולה לשאול אותך שלא שאלו כבר? אה כן,

42. מה היא משמעות החיים,היקום וכל השאר? רמז:התשובה היא בתוך השאלה!XDDD איך שנאתי שאמרו לי את זה..כי כאילו,דהה |:

Omer Kun

New member
אני ../images/Emo123.gif

זה או זה? ישראל או יפן? ארטיק או גלידה? ערוץ 10 או ערוץ 2? Mizerable או 0079-0088 ? מסיבת ג'יירוק מטורפת או חופשה מגניבה ביפן? מנגה או אנימה? בוקר או לילה? שוקולד או וניל? שוקו, קפה או תה? ספר או סרט? תכנית ריאליטי או סדרת דרמה? הוט או יס? מתמטיקה או היסטוריה? ~ תכנית טלוויזיה אהובה: מאכל אהוב: את אוהבת אוכל יפני? יש לך בעל חיים בבית? איך זה לנהל את הפורום? יש עוד פורומים שאת שייכת אליהם? איפה בדר"כ את שומעת מוזיקה? את שומעת מוזיקה עם אוזניות על נגן MP3\אייפוד או ברמקולים על המחשב? איך הכרת את גאקט? למה את אוהבת אותו כל כך? מה תתני בשביל ללכת להופעה שלו? מה תתני בשביל לפגוש אותו? שהיית קטנה היית תלמידה טובה? ז'אנר אנימה אהוב: ז'אנר אנימה שנוא: חפרתי אה? טוב אני לא אתעלל בך ואפסיק כאן! ^_^ (גם כי אין לי כוח עוד להמציא עוד שאלות) אה, וסורי אם חזרתי על שאלות שאנשים אחרים שאלו, עדיין לא קראתי את כולם.

oracle

New member
סטגדיש~

זה או זה? זה. ישראל או יפן? ישראל כמובן :} לגור ביפן נראה לי מזוכיזם צרוף. ארטיק או גלידה? גלידה, אלא אם מדובר במגנום, אבל זה בעצם גלידה על מקל, אז גלידה. ערוץ 10 או ערוץ 2? 2. וגם 10 לא ממש גרוע. Mizerable או 0079-0088 ? מיזראבל ללא ספק, כי השני זה סתם מין אוסף שירים ישנים ביחד עם שירי גאנדם. זה מה שקורה כשגאקט מתעצל להוציא אלבום חדש ממש =/ מסיבת ג'יירוק מטורפת או חופשה מגניבה ביפן? כנראה חופשה כי במסיבה מטורפת (עלק) כבר הייתי P: מנגה או אנימה? אנימה. אני מעדיפה ציורים זזים, בצבע, עם סאונד XDD. בוקר או לילה? בוקר שוקולד או וניל? שוקולד, עדיף עם פיצפוצים. שוקו, קפה או תה? קפה, טייסטרס צ'ויס. ספר או סרט? בשנים האחרונות, סרט, כי נהייתי עצלנית :< תכנית ריאליטי או סדרת דרמה? אין העדפה ברורה. מי שיותר טובה כשלעצמה. ריאליטי טובה עדיפה על דרמה גרועה וההיפך. הוט או יס? יס מתמטיקה או היסטוריה? neither
~ תכנית טלוויזיה אהובה: גיבורים, נמלטים, אבודים. מאכל אהוב: שווארמה, סטייק, שוקולד. את אוהבת אוכל יפני? בד"כ, בעיקר סוקיאקי, יאקיטורי, טמפורה וסושי. יש לך בעל חיים בבית? כן, חתול מטורף @__@ איך זה לנהל את הפורום? נחמד ^_^ יש עוד פורומים שאת שייכת אליהם? שייכת? לא. אני לא שייכת לאף אחד. אבל אני מסתובבת בעוד כמה פורומים - מנגה ואנימה ותרבות יפן כאן בתפוז, וגם אנימה4, וכמה בינלאומיים בענייני Jrock איפה בדר"כ את שומעת מוזיקה? באוטו, בהפסקות בעבודה את שומעת מוזיקה עם אוזניות על נגן MP3\אייפוד או ברמקולים על המחשב? בד"כ באייפוד איך הכרת את גאקט? דרך מאליס מיזר למה את אוהבת אותו כל כך? קשה להסביר - כי הוא מלחין מדהים, יש לו קול אלוהי, הוא מוכשר בטרוף, הוא נראה מעולה, הוא פסיכי ברבים - אני לא אגיד שהוא מושלם כי אין אף אחד כזה, אבל הוא די קרוב לשם. מה תתני בשביל ללכת להופעה שלו? שום דבר מיוחד. אם יצא, אחלה, אם לא, גם בסדר. מה תתני בשביל לפגוש אותו? ראה תשובה קודמת XD שהיית קטנה היית תלמידה טובה? אין תגובה. ז'אנר אנימה אהוב: סיינן - אפשר לראות לפי המאל שבחתימה שלי :D ז'אנר אנימה שנוא: מאהו שוג'ו חפרתי אה? סג לא טוב אני לא אתעלל בך ואפסיק כאן! ^_^ (גם כי אין לי כוח עוד להמציא עוד שאלות) חבל, דווקא היה כיף P: אה, וסורי אם חזרתי על שאלות שאנשים אחרים שאלו, עדיין לא קראתי את כולם. צק צק צק

למעלה