הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

והפעם, טל
ayumi3000
מתארח~ ^^

nadav1232

New member
שאלות~~

1. מה קורה?? 2. מהו האלבום הכי אהוב עלייך של איומי? 3. מהו האלבום הכי אהוב עלייך של בואה? 4. מהו הסינגל הכי אהוב עלייך של איומי? 5. מהו הסינגל הכי אהוב עלייך של בואה? 6. מהו השיר הכי אהוב עלייך של איומי? 7. מהו השיר הכי אהוב עלייך של בואה? 8. איך התחלת לשמוע מוזיקה יפנית? 9. מה חשבת בהתחלה ששמעת את איומי, בואה וקומי? 10. איזה שיר אתה שומע עכשיו? 11. איזה שיר אתה הכי אוהב של קומי? 12. איזה שיר אתה הכי אוהב של היקארו? 13. איזה זמרת התחלת לשמוע לאחרונה? 14. מה אתה חושב על השיר והקליפ Mirrorcle World של איו? 15. איזה אלבום ממש בא לך להזמין עכשיו? XD ביי! D=

ayumi3000

New member
עונה ^-^

01. מצוין! אני שמח שהגיע תורי XD 02. LOVEppears 03. LOVE & HONESTY 04. סינגל? ...erm שאלה קשה כי זה סינגל אבל אם זה שיר מסינגל אז Fly high !! 05. T_T נו... אממ נראה לי ש Winter Love ! 06. Fly high במיוחד ה (HAL'S MIX 2000) ^_^ [הגירסא של הקליפ] 07. kokoro no tegami ^-^ 08. אני מעריץ פפ ואהבתי את השירים של קומי בפפ10-2 XDD אז התחלתי לשמוע ולהוריד שירים שלה והתאהבתי במוסיקה ^-^ 09. ששמעתי את קומי אולי בפעם הראשונה זה היה מוזר, אבל אחרי זה real Emotion נתפס בי וגם אהבתי את הגירסאות באנגלית אז התחלתי לנסות עוד שירים של קומי! עם בואה זה התחיל ששמעתי את השיר the meaning of peace שהיא שרה עם קומי ורציתי לנסות שירים של מי שהיא שרה איתה כי אהבתי את הקול שלה XD ואת איו חבר טוב שלי שלח לי את Depend on you ומהשמיעה הראשונה התחלתי לאהוב אותה (ואת השיר) מאוד והתחלתי להפגיז בהורדות של שירים שלה ושמעתי -רק- את Depend on you וכל מיני מיקסים שלו איזה חודשיים שלמים XD. 10. Mirrorcle World !! חחחחח 11. m.a.z.e 12. Passion 13. סטפני (שאתה הכרת לי נדב) XD 14. השיר מאוד מגניב! אני אוהב את איך שהוא מתפתח, והקליפ בפריז דיי יצא יפה! אני אוהב את כל הרעיון שהשיר והקליפ מראים את העתיד לפי השקפתה של איו והיא השתמשה באלמנטים MATRIX-ים כאלה ואת כל הרעיון מסביב, שאיו בוחנת את הגוף שלה (שרואים אותה בלתבושת הזנותית), שרואים רק את הראש עם הנוצות השחורות, מה המוח שלה חושב ושואל על העתיד (הוא בוחן את המחשבות), טכנולוגיה וכו' זה הסברים ארוכים XD רעיון דיי מדהים! בקיצור אהבתי. 15. THE FACE *_* להתראות ^___^" ותודה XD .

ketty the sheep

New member
היי טל!

מה המצב? איזו מוסיקה מערבית את אוהבת לשמוע? איזה סרט טוב ראית לאחרונה? מה היית נותנת בשביל ללכת להופעה של איומי? כמה אלבומים מקוריים את מחזיקה בבית? כמה זמן את מקשיבה למוסיקה יפנית? מה עוד מעניין אותך ביפן, מלבד המוסיקה? את אוהבת אבוקדו?

ayumi3000

New member
XD

אני בן אז אני אתייחס לשאלות שלך במין זכר ^_^. מעולה! מה איתך? אני לא שומע מוסיקה מערבית יותר אבל אם זה נחשב אז sweetbox/ Jade Valerie אממ הסרט האחרון שראיתי היה בקולנוע וזה היה CLOVERFIELD וזה היה סרט טוב!!!! וקצת מבחיל XD הייתי נותן הרבה מאוד!!!!!!!! *סופר* - 19 אני אוהב את התרבות, את האנשים (עדינות, נימוסים וכו' ההפך מישראל) אני לא סובל אבוקדו ^-^" חג שמח ^__^"

ketty the sheep

New member
גומן!

לא בדקתי כי חשבתי 'הכינוי הוא איומי, אז זאת בטח בת' - סליחה. ^^;;;

ayumi3000

New member
XDD

זה בסדר, זה לא השם שלי אלא של מי שאני אוהב P: חחחחח (לא רק אבל אי אפשר להכניס מליון שמות בבת אחת XD).

ketty the sheep

New member
הבנתי את זה!

אני לא עד כדי כך טיפשה. ;; (זה כמו שהייתי קוראת לעצמי מאטסוג'ון והיו חושבים שאני בן כי אני מזדהה איתו ורוצה להיות כמוהו ולא כי אני פאנגירל שלו.
למרות שבמקרה שלי המצב הראשון הוא הנכון. כלומר, זה שאני רוצה להיות כמוהו, לא שאני בן.
).

Nora Shu

New member
אם היית קוראת לעצמך מאטסוג'ון לא היו חושבים

שאת בן..... מסיבות ברורות מאוד........

ayumi3000

New member
^_____^

לא אמרתי שאת טיפשה חס וחלילה!!! אני מהסיבה השניה, כי אני פאנבוי של הזמרת המעולה הזאת ;) לא הייתי רוצה להיות בת אבל אם הייתי נולד בת בהחלט הייתי רוצה להיות מאוד כמוה =)

Nora Shu

New member
שאלות :)

אני בטוחה שאת רוב השאלות הכלליות כבר שאלו, אבל בכל זאת- 1) איך הגעת למוזיקה יפנית? ואם הגעת דרך אנימה/תחביב-אחר-שקשור-ליפן אז איך הקישור נעשה! :) 2) ספר איך לאהוב מוזיקה יפנית/זמרות מסויימות משפיע על חייך מחוץ לפורומים 3) בהמשך לשאלה מקודם, האם אתה נוטה לספר למכרים/חברים לעבודה ישירות שאתה שומע מוזיקה יפנית? אם כן, ספר על תגובותיהם! 4) מה יותר חשוב בעיניך: המוזיקה או המראה? 5) מה שלומך? :) :) :) (סדר הפוך, אבל ניחא) אמ, אין לי יותר שאלות-- אה! אתה בא לכנס מחר? :)

ayumi3000

New member
היי!

גם אם שאלו אז לא נורא, תודה רבה על השאלות! =) 1. אני לא מהמעריצי אנימה (למרות שאני אוהב איזה 5 ש 4 מהן כבר נגמרו מזמן או היו קצרים), אבל הגעתי למוסיקה היפנית דרך המשחק פיינל פנטסי 10-2 שהיו שם שני שירים של קודה קומי והתחברתי פתאום לשיר real Emotion, פשוט אהבתי אותו ואז התחלתי להוריד את שירים שלה, להתעניין יותר ובסופו של דבר לשמוע רק מוסיקה יפנית ^-^. 2. אני דיי משפיע על החברים שלי לשמוע אותן ודווקא הם אוהבים חלק מהשירים! הם לא מפחדים לנסות (רוב השירים שהם אוהבים הם של איומי) אבל הן אוהבים אחד או שניים של זמרות אחרות שאני אוהב גם XD [וזה לא בגלל שאני מכריח אותם הם שומעים את זה בזמנם החופשי והם לא בגדר "שומעים מוסיקה יפנית" פשוט אוהבים כמה שירים]. 3. כן, אני מאוד מאוד לא חושש מזה, אם הם לא אוהבים את העובדה, את יודעת מה הם יכולים לדחוף = ) 4. המוסיקה XD המראה מאוד מוסיף, אבל בעיקר המוסיקה. 5. מעולה!!! 6. לצערי נבצר ממני להגיע לכנס, מפני שלא ידעתי עליו עד שלשום ואני לא ערוך ואין כסף XD" תודה רבה ^-^

Omer Kun

New member
אני../images/Emo123.gif

מה קורה? הכל טוב? יש חדש? ~~~ מה האלבום הבא שאתה מתכוון להזמין? P: איזה זמר\ת גילת לאחרונה? האם אתה שומע מוזיקה ישראלית? למה כן? למה לא? מה הפרי האהוב עליך? מה הירק האהוב עליך? סרט אהוב? סדרת טלוויזיה אהובה? לאיזה מוקיה הקשבת לפני שגילית את הג'יימיוזיק? למה התחפשת בפורים? XD מה החטיף האהוב עליך? חורף או קיץ? חום או קור? רוק או פופ? ספר אהוב? אתה קורא\קראת מנגה? איזה? מה היה המקצוע האהוב עליך? מה היה המקצוע השנוא עליך? מה אתה רוצה לעשות שתהיה גדול? XD צה ה סגנון ג'יימיוזיק הכי פחות אהוב עלייך? איומי האמאסאקי - רוקרית קשוחה או נסיכת פופ מתוקה? ^__^

ayumi3000

New member
יאי ^-^

XDDD 01. הכל טוב, תודה ^-^ 02. לא ממש אבל אני צריך ללמוד מלא לפסיכומטרי ואני עוד לא עושה את זה XD כאילו טיפה אבל רצוי שאני אתחיל ללמוד כמו שצריך כבר! 03. מה האלבום הבא שאתה מתכוון להזמין? אין לי מושג אבל בטוח שבהזמנה יהיה את ...I am של איומי כי עם כל הזמנה אני מזמין אלבום שלה בשביל שיהיו לי כבר את כולם ^-^ ובנתיים חסרים לי רק את זה ועוד - 3 T_T. 04. סטפני שנדב הכיר לי XDD יצא לה אלבום לא מזמן והוא טוב. 05. לא תודה ^-^" 06. - 07. בגלל שאני לא שומע שום דבר חוץ מיפנית, טוב אני שומע זמרת אחת ששרה באנגלית (Jade Valerie) שהייתה ב sweetbox וכאן זה נגמר ללא יפנית XD. 08. תותים!!! במיוחד עם קצפת!! 09. עגבנייה למרות שזה נחשב גם לפרי P: 10. שר הטבעות, קיל ביל, הארי פוטר ועוד מלאאאא XDDD 11. פוקימון שנגמר (וזה אנימה P:) אבל כרגע בליץ' (האנימה היחידה שאני רואה). ארתור XD 12. פופ, ואולי טיפה שירים בעברית אבל בעיקר פופ באנגלית ^_^ 13. לא התחפשתי XD פעם אחרונה שהתחפשתי הייתה בכיתה ז' 14. במבה!!! 15. חורף!!! 16. באמצע! 17. פופ/רוק ברוב המקרים אני לא יכול רק עם אחד מהם XD 18. המדיך הזה של יפן! P: אבל שהייתי יותר יותר צעיר אהבתי את ספרי צמרמורת. 19. לא ממש ^-^, אף פעם לא יצא לי. 20. - 21. אנגלית!! 22. תנ"ך, היסטוריה, מתמטיקה (כשלא הבנתי את החומר שזה 98% מהשיעורים) 23. אין לי מושג אבל אני בטוח ארצה לעשות את זה ביפן ;) 24. אנקה, מטאל, סיגנונות קיצוניים XD 25. כמו שאמרתי גם זה באמצע ;) למרות שאין לה ממש שירים מתוקים (חוץ מאחד בכל הדיסקופגרפיה שלה), רק כמה שירים שנשמעים אופטימיים ובשלושה היא עושה קול טיפה חמוד, אז אין לי מושג למה יש אנשים שמצמידים לה "נסיכת פופ מתוקה" למרות שהיא כמעט כל הזמן לא משחררת שירים כאלה ... אלא ההפך P= ... אבל אני בהחלט אוהב את שירי הרוק יותר = ) (או אפילו פופ/דאנס, טראנס, כל דבר שהוא לא רק פופ קופצני מהסיגנונות שאני אוהב אני אוהב יותר אבל אני אוהב גם פופ קופצני אבל לא חמוד!). בקיצור כן הבנת XD יאללה לילה טוב ^-^ תודה! ;)

oracle

New member
טל!!! ../images/Emo24.gif

סליחה על האיחור ._. הייתי כל כך עמוסה. ספר לי על האהבה האמיתית שלך - האהבה לאיומי ^_^ ממתי, למה, מה למדת דרכה וממנה, לאן זה ממשיך? כל זה, אתה יודע... P:

ayumi3000

New member
מצטער שאני עונה מאוחר גם~

לא היה לי מחשב -_- ... אבל עכשיו הוא חזר והכל בסדר! וואי הפגזת בשאלה מעניינת, יפה-יפה XDDD ותודה! זה דיי קשה לספר את זה אבל אני אשתדל... אז ככה: באקוטובר 2003 (מתי ששמעתי בעיקר את בואה כי נדבקתי רק אליה לכמה חודשים ואז חזרתי לשמוע גם את קומי והן שתי הזמרות היחידות שהייתי שומע ששרות ביפנית) ידיד שלי רצה לשלוח לי את השיר "Depend on you" של איו, בהתחלה לא הסכמתי מפני שלא התעניינתי בלהכיר עוד זמרות של מוסיקה יפנית אבל בסוף נכנעתי לבקשתו =). הוא שלח לי את השיר ו... לא תאמיני, במשך חודשיים שלמים זה השיר היחיד ששמעתי, לא שמעתי שום שיר אחר, שום שיר אחר, הורדתי מיקסים שלו וגם שמעתי אותם אבל רק את השיר הזה במשך חודשיים, אז כבר ידעתי שאני אוהב אותה מאוד ואז התחלתי לגלות עליה דברים ושהיא מאוד פופלרית ביפן והכל והתחלתי לשמוע את כל השירים שלה וכו' ומאז היא תמיד תהיה האהבה הכי גדולה שלי כשלצידה בואה, קומי, היקארו ונמיאה אבל כמובן שתמיד יש סדר עדיפויות XD . מה שאפשר ללמוד מהשירים שלה לא ניתן לכתוב בכמה משפטים כי יש כ"כ הרבה ומילים שלה כ"כ מחוברות לקרקע, כי אם זה שיר מאוד אופטימי, היא תמיד יודעת איך לעשות את זה והמילים שלה הם מקום ראשון בסדר העדיפויות של המעריצים שלה (לפני הקול, מראה, סטייל וכו'). יש לה כ"כ הרבה שירים והיא כזאת מתאבדת (באופן שהיא מנסה דברים ועושה דברים שיכולים לגרום לעצמה ליפול אבל לא אכפת לה כי זה מה שהיא רוצה לעשות), וכמובן היא עדיין רק בן אדם מעבר לכל הזמרת, דיווה, וכו', היא בזבזנית לא קטנה אבל גם אני הייתי ככה אם היה לי את העו"ש שלה ;) אבל היא באמת זמרת אמיתית ואיכותית, מדהימה, נותנת הופעות מדהימות ומספקת את מעריציה על הצד הטוב ביותר, רוב הדברים ניתן למצוא גם אצל ארבעת הזמרות האחרות שאני אוהב =) ועדיין יש מליון דברים שהייתי רוצה להגיד אבל אף פעם לא הייתי טוב בלכתוב בדיוק את מה שאני מתכוון אליו אז אני אסיים כאן. פשיו ^_^"

למעלה