הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

והיום יתארח עומר
Omer Kun
~ ^_^

nadav1232

New member
שאלון איי אוטסקה! D:

1. מיהי הזמרת שאתה הכי הכי אוהב?! XDD 2. היית רוצה שמחר יצא לאיי סינגל? 3. איזה שיר שאתה הכי אוהב שלה? 4. איזה אלבום אתה הכי אוהב שלה? 5. איזה סינגל אתה הכי אוהב שלה? 6. איזה שירים אתה מעדיף שלה, הקופצניים והמוזרים או השקטים? 7. אם איי הייתה מתקשרת אליך ממש עכשיו, מה היית אומר לה? 8. מה יותר מתאים לאיי - לשיר או להיות גננת? XD 9. איך היית רוצה שיקראו לסינגל החדש של איי שיצא ב - 21.05.2008? 10. איזה הופעות ראית של איי? 11. Happy Days או Sakuranbo?

Omer Kun

New member
יאי תורי D:

1. מיהי הזמרת שאתה הכי הכי אוהב?! XDD תנחש! XD 2. היית רוצה שמחר יצא לאיי סינגל? ברור :) 3. איזה שיר שאתה הכי אוהב שלה? יש המון, קשה לבחור אחד. 4. איזה אלבום אתה הכי אוהב שלה? בכל אלבום יש דברים טובים ודברים פחות טובים. אז נראה לי שכולם. 5. איזה סינגל אתה הכי אוהב שלה? אין אחד שהוא הכי אהוב, זה תמיד משתנה. 6. איזה שירים אתה מעדיף שלה, הקופצניים והמוזרים או השקטים? החלטה קשה XD אבל עכשיו אני יותר בקטע של השקטים. 7. אם איי הייתה מתקשרת אליך ממש עכשיו, מה היית אומר לה? הייתי קובע איתה לצאת לדייט XD 8. מה יותר מתאים לאיי - לשיר או להיות גננת? XD לשיר XD 9. איך היית רוצה שיקראו לסינגל החדש של איי שיצא ב - 21.05.2008? ai love omer 10. איזה הופעות ראית של איי? נדמה לי שראיתי שלוש הופעות, לאב איז בורן, איי אם באסט ועוד אחת שאני לא זוכר XD חוץ מזה, ראיתי 87568576 הופעות שלה בתכניות טלווזיה וכאלה. 11. Happy Days או Sakuranbo? האפי דייז. תודה :)

שוצאן

New member
יאיי^.^

לקוח מפורום סקרים ושאלונים^.^ מה השעה? אוהבים לעשות קניות? מה היה הדבר האחרון שקניתם? מה בא לכם לקנות? איזה חנויות אתם לא סובלים? איזה חנויות הן החנויות שאתם לא יכולים שלא להכנס לתוכן אם אתם עוברים לידן? מעדיפים שההורים יעשו בשבילכם את הקניות או שאתם? מי לדעתכם קונה יותר מהר בגדים, בנים או בנות? מה היה הדיסק האחרון שקניתם? מרוצים ממנו? קונים אוכל בקפיטריה? למה? אוכלים הרבה 'ג'אנק פוד'? חושבים שאתם אוכלים בריא? מה זה בשבילכם 'לאכול בריא'? אתם צמחוניים? וטבעוניים? אם אתם לא אחד מהדברים האלו, והייתה לכם אפשרות להיות - הייתם הופכים להיות צמחוניים/טבעוניים? אוכלים כשר? יו עודמעט 1 באפריל! אתם מתכננים לעבוד על מישהו? חושבים שיעבדו עליכם? איזה מתיחות עשיתם בעבר ואנשים אשכרה האמינו לכם? הצליחו פעם לעבוד עליכם? מהו החודש האהוב עליכם בשנה? למה? מתי יש לכם יומולדת? אוהבים ימי הולדת? ובלונים? מה דעתכם על 'תאריך השטן', שטויות או אמיתי? ובכללי כל האמונות תפלות? יש לכם משקפיים? היו פעם? חושבים שיהיו לכם בעתיד? אם יש לכם/היה לכם, מה המספר שלכם? עשיתם טיפול אורטודנטי? אם לא, אתם צריכים? אוהבים להסתפר? מה התספורת הכי קצרה שהייתה לכם? אוהבים את השיער שלכם? שומעים עכשיו משהו? מוזיקה? מה באלכם לשמוע? מה השעה?

Omer Kun

New member
:)

מה השעה? 7:13 אוהבים לעשות קניות? כאילו דה מה היה הדבר האחרון שקניתם? לא זוכר XD מה בא לכם לקנות? המון דברים O: איזה חנויות אתם לא סובלים? חנויות בגדים שאין שם את המידה שלי! $^^%$& זה מחרפן. איזה חנויות הן החנויות שאתם לא יכולים שלא להכנס לתוכן אם אתם עוברים לידן? הממ... אני בטוח שיש כאלה אבל אני זוכר XD מעדיפים שההורים יעשו בשבילכם את הקניות או שאתם? לפעמים ככה ולעמים ככה. מי לדעתכם קונה יותר מהר בגדים, בנים או בנות? בנים. מה היה הדיסק האחרון שקניתם? לא קניתי דיסק -_- מרוצים ממנו? ='[ קונים אוכל בקפיטריה? לא, איכס! ><' למה? כי זה מגעיל XD אוכלים הרבה 'ג'אנק פוד'? כן, אבל לא מהקפיטריה Oם' חושבים שאתם אוכלים בריא? לא XD מה זה בשבילכם 'לאכול בריא'? לאכול דברים קראנצ'ים בלי טעם. אתם צמחוניים? אני רוצהל היות XD אבל בשר זה יותר מידי טעים XD וטבעוניים? לא. אם אתם לא אחד מהדברים האלו, והייתה לכם אפשרות להיות - הייתם הופכים להיות צמחוניים/טבעוניים? צמחוני. אוכלים כשר? משתדל. יו עודמעט 1 באפריל! אתם מתכננים לעבוד על מישהו? עבדתי כבר על כמה אנשים ^_^ חושבים שיעבדו עליכם? בנתיים אף אחד לא הצליח 0= איזה מתיחות עשיתם בעבר ואנשים אשכרה האמינו לכם? אני סנילי. הצליחו פעם לעבוד עליכם? כן מהו החודש האהוב עליכם בשנה? נובמבר. למה? כי היומהולדת שלי שם XD מתי יש לכם יומולדת? בנובמבר! אוהבים ימי הולדת? אהא D: את שלי במיוחד ובלונים? לא. מה דעתכם על 'תאריך השטן', שטויות או אמיתי? שטויות ובכללי כל האמונות תפלות? שטויות יש לכם משקפיים? כן היו פעם? לא חושבים שיהיו לכם בעתיד? כן X_X אם יש לכם/היה לכם, מה המספר שלכם? גבוה X_X עשיתם טיפול אורטודנטי? נראה לי ._. אם לא, אתם צריכים? אין לי שמץ אוהבים להסתפר? לא. מה התספורת הכי קצרה שהייתה לכם? כמעט קרחת. מכוער תחת. אוהבים את השיער שלכם? לא XD שומעים עכשיו משהו? לא. מוזיקה? לא. מה באלכם לשמוע? מוזיקה XD מה השעה? 7:20 טנקס XD

ayumi3000

New member
עומר!

01. מה נשמע? 02. איך הכרת את איי? 03. איזה שיר/ים שלה תמיד בא לך לשמוע כשאתה במצב/ים מסוים/מסוימים ובאיזה מצב/ים? (מקווה שהבנת את השאלה P=) 04. אילו שירים אתה הכי אוהב של איומי? 05. מה אתה חושב על האלבום אוספים של the brilliant green? 06. איזה שיר שלהם אתה הכי אוהב? 07. איך הגעת ללשמוע את איי ומוסיקה יפנית? 08. מה גרם לך להתאהב במוסיקה שלה? 09. איזה שיר גרם לך להתאהב במוסיקה שלה? 10. איך היה בתורכיה? ^-^ 11. איזה אלבום של איי אתה שומע הכי הרבה? 12. מה השיר של איי שאתה הכי פחות שומע? תהנה, ביי בנתיים XD

Omer Kun

New member
כן!

01. מה נשמע? כל טוב :) 02. איך הכרת את איי? דרך דורית (שהיא גם בפורום אם אני לא טועה), שהיא אחות של חברה טובה שלי, היא הביאה לי דיסק עם מלא שירים והיו שם שירים של איי. (וגם של TBG) 03. איזה שיר/ים שלה תמיד בא לך לשמוע כשאתה במצב/ים מסוים/מסוימים ובאיזה מצב/ים? (מקווה שהבנת את השאלה P=) כשאני עצוב אז את העצובים , ושאני שמח אז הכל מתקבלXD 04. אילו שירים אתה הכי אוהב של איומי? הו יש דווקא די הרבה... הרוב מהאלבום miss. understood וגם הרוב מ MY STORY... ובטח גם כמה סינגלים שאנלא זוכר XD 05. מה אתה חושב על האלבום אוספים של the brilliant green? הוא נחמד ^_^ אבל אני מעדיף אלבומים רגילים על אלבומי אוסף. 06. איזה שיר שלהם אתה הכי אוהב? יש המון~ 07. איך הגעת ללשמוע את איי ומוסיקה יפנית?בערך כמו כולם, דרך האנימה. ואת איי כבר הסברתי בשאלה מקודם XD 08. מה גרם לך להתאהב במוסיקה שלה? היא הכי אמיתית ומיוחדת... לדעתי בכל אופן. 09. איזה שיר גרם לך להתאהב במוסיקה שלה? אין שיר אחד, אלה המון המון שירים וטובים שלה XD 10. איך היה בתורכיה? ^-^ כיף ^_^ 11. איזה אלבום של איי אתה שומע הכי הרבה? אני לא יודע כי אני לא שומע אלבומים לפי הסדר, שיר שאני רוצה לשמוע אני פשוט שומע~ 12. מה השיר של איי שאתה הכי פחות שומע? Ame no Naka no Melody נראה לי... תהנה, ביי בנתיים XD טנקס XD

oracle

New member
היי עומר ^_^ ../images/Emo24.gif

שוב אני מאחרת =/ אשאל אותך מה ששאלתי את טל (כי אני לא מקורית ב***): ספר לי על האהבה האמיתית שלך - האהבה לאוטסוקה איי ^_^ ממתי, למה, מה למדת דרכה וממנה, לאן זה ממשיך? כל זה, אתה יודע... P:

Omer Kun

New member
היי ^_^

זה בסדר ^^' טוב... המממ... הכרתי אותה בתחילת כתה ח' אחרי שחברה טובה שלי שמעה אותי שומע שירים ביפנית (מפתיחות וסיומים של סדרות) ואמרה משהו "יאו עכשיו גם אתה מתחיל כמו אחותי? -__-" (אחותה זאת דורית מהפורום, לא זוכר את הכינוי שלה ._. נראה לי לאחרונה היא שנתה ל Love Chan) הייתי נוב אז, וחשבתי שאני היחידי בעיר שלי ששומע מוזיקה יפנית והתלהבתי מזה, אז דיברנו ויאדה יאדה יאדה והיא צרבה לי דיסק עם כל מיני שירים של אמנים שהיא אוהבת. אני עדיין זוכר איזה XD שירים של FMA ושל מאי הימה, וקליידו סטאר. וגם היו שירים של דה בריליאנט גרין וגם של איי אוטסקה. אין לי מושג מה קרה אח"כ XD אני לא זוכר. כנראה התחלתי להקשיב לשירים, וכנראה שדווקא בשירים של איי אוטסקה היה משהו יותר מיוחד מהשאר בעייני. לא היו שם הרבה שירים שלה, אולי 6. יש לי עדיין את הדיסק, אני אבדוק אח"כ XD גם בהתחלה חשבתי שהשם הפרטי שלה זה אוטסUקה והשם משפחה זה איי XD אחר כך היא צרבה לי עוד דיסק עם כל מה שהיה לה אז על איי אוטסקה, שירים קליפים, תמונות, הכל. וככה הכרתי אותה יותר לעומק עד שהתחלתי "לחקור" בעצמי והכרתי עוד המון אמנים אחרים ואיך להגיד - "התפתחתי" מבחינת המוזיקה שלי. למה איי אוטסקה? אין לי מושג! אני ממש אוהב את הקול שלה, הוא ממש מדהים בעייני, וגם השירים והקצב. כמובן שיש לה שירים שאני ממש לא אוהב - כמו אצל כל האמנים שאני שומע, אצלי אף אחד לא מושלם XD יש באיי אוטסקה משהו מאוד אמיתי בעייני. לא משהו שאני מוצא אצל כל אמן. מה למדתי להכיר ממנה? המממ... אני חושב שהמוזיקה שלה השפיעה עליי בכמה מובנים XD אני רק לא יודע באיזה מהם XD אני ממש בנאדם שונה ממה שהייתי בכתה ח', וגם סיגנון המוזיקה שלי השתנה בהרבה. פעם העדפתי יותר פופ. עכשיו זה יותר כיוון של רוק, לא כבד מידי ובלי כל הצרחות וכל זה, זה ממש לא עושה לי את זה.. אבל עדיין אני מעדיף יותר רוק... או רוק\פופ איך שתרצו... ולמרות שאיי אוטסקה זה לא תמיד רוק, ואפילו הכי פופ שאפשר, אני עדיין שומע אותה.. אולי הרבה פחות ממה שהייתי פעם, אבל אני מחכה בקוצר רוח לסינגלים ואלבומים חדשים וכשהם יוצאים אני חורש להם על הסבתא XD אין לי מושג לאן זה ממשיך... אבל כל עוד זה ימשיך בדרך טובה, יהיה כיף ^_^ וואו חפרתי.. מקווה שהתשובה הזאת מספקת אותך XD ואני מקווה שלא שכחתי כלום X: תודה :)

למעלה