הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

הפעם מתארח
קקטוס שכזה
, אתם מוזמנים לשרשר שאלות~ ^_^

nadav1232

New member
שאלות ^_^

1. זמרות אהובות: 2. איזה שיר אתה הכי אוהב של קומי? 3. איזה סינגל אתה הכי אוהב של קומי? 4. איזה אלבום אתה הכי אוהב של קומי? 5. איזה שיר אתה לא מפסיק לשמוע בזמן האחרון? 6. מה הזמנת בפעם האחרונה? 7. איזה DVD של הופעה אתה הכי אוהב? 8. חוץ מיפנית, יש עוד מוזיקה שאתה שומע? 9. לאיזה הופעה של קומי, שראית, היית הכי רוצה ללכת לראות? 10. איזה זמרת התחלת לשמוע לאחרונה? ^^

../images/Emo6.gif

1. זמרות אהובות: קודה קומי, אוטאדה היקארו, אנג'לה אקי, בואה, ג'ייד ולרי (sweetbox), איומי האמאסאקי, מיקה נאקאשימה, סאטומי טאקאסוגי, יונה איטו, איאקה 2. איזה שיר אתה הכי אוהב של קומי? [Sen (1000) no Kotoba [Origianl Mix היא שרה את השיר בכל כך הרבה רגש, שזה עושה לי צמרמורת כל פעם שאני שומע אותו... 3. איזה סינגל אתה הכי אוהב של קומי? אוי, זה קשה... נראה לי ש-four (4) hot wave כל שיר שם הוא בסגנון אחר, והקליפים ממש יפים ומושקעים =) 4. איזה אלבום אתה הכי אוהב של קומי? בלי שום ספק - grow into one זה האלבום הראשון של קומי ששמעתי, וכל שיר שם פשוט מעולה!! 5. איזה שיר אתה לא מפסיק לשמוע בזמן האחרון? real Emotion בגרסת הרוק שבוצעה בסיבוב ההופעות Black Cherry... איזה שיר אלוהי!!! 6. מה הזמנת בפעם האחרונה? סיבוב ההופעות החדש של קודה קומי "Black Cherry", האלבום החדש של קן היראי "FAKIN' POP" וסתם בשביל הנוסטלגיה - הסינגל LOVE & HONEY של קודה קומי =) 7. איזה DVD של הופעה אתה הכי אוהב? ה-DVD הראשון של קומי, secret FIRST CLASS LIMITED LIVE כי זאת הייתה בין ההופעות הראשונות של קומי שראיתי, והיה לי מאוד כיף לראות את זה! 8. חוץ מיפנית, יש עוד מוזיקה שאתה שומע? יש את ג'ייד ולרי, שהייתה פעם ב-sweetbox, שאני מאוד אוהב לשמוע... אהבתי גם את שני האלבומים הקוריאניים האחרונים של בואה... סופי אליס-בקסטור היא גם זמרת שאני מאוד מעריך! וזהו, פחות או יותר... 9. לאיזה הופעה של קומי, שראית, היית הכי רוצה ללכת לראות? ברור של-secret FIRST CLASS LIMITED LIVE!!! 10. איזה זמרת התחלת לשמוע לאחרונה? דווקא לא זמרת, אלא זמר =) קן היראי... יחסית לאחרונה.... הייתי ממש מופתע כשגיליתי שאני דווקא אוהב את השירים שלו, כי אני לא מתחבר לזמרים כ"כ... אבל הוא ממש טוב!! וההופעות שלו קורעות אותי מצחוק... =) תודה, היה כיף וזה!

למעלה