הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

והפעם מתארחת
sonaku*| ^_^

nadav1232

New member
שאלות ^^

1. מה קורה?~ 2. לאן נעלמת? XD 3. זמרים אהובים: 4. זמרות אהובות? 5. לאיזה שיר התמכרת בימים אלה?~ D:

sonaku

New member
אני מאחרת XD;

1. הכל פאנן בלאגן קשת בענן~ מה איתך?^^ 2. אין אינטרנט לחברים שאני שוהה אצלם. 3. ג'וקה,מיאבי,קוזי ופו~קי. 4. אוטדה היקארו,טומי האבנלי ו-EXO-CHIKA מAural Vampire 5. לאיזה שיר התמכרת בימים אלה? שייק שייק סניורה מביטלג'וס XDDDD; וביפנית: sanctuary של אוטדה. *חורשת*

יםיםיםיםDDD:

יאי~!!^___^ (וואו, כמה זמן לא הייתי פה.) 1. מה קורה?^^ 2. יש חדש? 3. מה צבע השיער שלך כרגע?XDDD 4. כמה פעמים צבעת אותו? 5. איך זה שתמיד את אומרת שאין לך מה ללבוש, אבל בפעמים שבאת להאראג'וקו פרוג'קט אמרת מה מהבגדים שלנו יש לך, וזה היה יותר מחצי מהם?XDD; 6. את מרגישה יותר טוב?3> התגעגענו אלייך במפגש קוספלייT~T 7. את מעצבת לפרפל פאפי דוג, נכון? אני די מבולבלת בעניין הזהXDD; 8. תלמדי אותי לתפור?;; 9. אז, איזה להקה יפנית את הכי אוהבת? 10. וזמרת? 11. וזמר? 12. את יודעת יפנית? 13.. יוצא לך הרבה לשמוע מוזיקה יפנית בזמן האחרון? ובכללי? 14. אוהבת אוטסוקה איי?D: 15. איך הגעת לנושג של המוזיקה היפנית? 16. ולאנימה? 17. ולפרוטס/לוליטה/קוספליי והשאר?3: *מצפה לסיפור ארוך* 18. איזה דיסקים יפנים יש לך?D: 19. מעדיפה לצרוב או לקנות? 20. למה אני תמיד שוכחת אם את רואה אנימה או לא?@__@ 21. את רואה אנימה?D: 22. ומנגה, קוראת? 23. רוצה לתת לי במתנה את כל הבגדים שלך?D: 24. *הולכת לבכות בפינה* 25. ועכשיו?;~; 26. היית פעם ביפן? 27. בת כמה את?^_^ 28. מה הצבע האהוב עלייך? 29. מה את חושבת על החסות הצבעוניות שגילדתי במו ידי בבית החרושת לבמבה ורודה?^^ 30. וואי, זה נגמר. נקווה רק שהקציצה המעופפת לא תבוא ותדרוס את כולנו^________________^

sonaku

New member
אמגש 30 שאלות X_X

1. בסדר מה איתך? 2. נופ,ולך? 3. עדיין בלונד,אבל עם שורשים XDD; 4. פייייייי הפסקתי לספורXDDDD 5. LOL חרשתי על הבגדים שלי אני עכשו צריכה לתפור חדשים ^^; 6. כן,תודה ;; ממש התבאסתי שלא באתי....;;;;; 7. נכון אני מעצבת,אבל לא תופרת^^ 8. אם הייתי יודעת,אז כן X_X 9. . מה קורה?^^ 2. יש חדש? 3. מה צבע השיער שלך כרגע?XDDD 4. כמה פעמים צבעת אותו? 5. איך זה שתמיד את אומרת שאין לך מה ללבוש, אבל בפעמים שבאת להאראג'וקו פרוג'קט אמרת מה מהבגדים שלנו יש לך, וזה היה יותר מחצי מהם?XDD; 6. את מרגישה יותר טוב?3> התגעגענו אלייך במפגש קוספלייT~T 7. את מעצבת לפרפל פאפי דוג, נכון? אני די מבולבלת בעניין הזהXDD; 8. תלמדי אותי לתפור?;; 9. אז, איזה להקה יפנית את הכי אוהבת? Aural Vampire כרגע 10. אוטדה. 11. מיאבי. 12. לא ^^; 13. לאחרונה לא הרבה. 14. לא,יותר מידי פופי בשבילי ^^; 15. המ. דרך מאנה. בגלל שהוא כוסית. O_O 16. חברות. 17. מאנה XDDDDD הגעתי דרכו לסגנון הגות לולי. אבל תמיד אהבתי גותיקה,ומשם פשוט התקדמתי לפרוטס ולוליטה..לא יודעת,תהליך ארוך של שנים י-י 18. המ אני כבר לא זוכרת. יש לי של מיאבי,של אוטדה,של גאקט Oם ושל M10M. 19. אם היה לי כסף לקנות..אבל אין לי ^^; 20. כי יש לך זיכרון כמו שלי D::: 21. בקושי. 22. כשיוצא לי.. 23. ..............................לא.XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 24. LOL למה שאלת אם ידעת את התשובה?XD 25. עדיין לא XDD; 26. עדיין לא. 27. עוד מעט 18 ם: 28. לבן ^^ 29. LOL! אני אוהבת אותך די XDD; 30. OMG קציצות O_________O;;;;;;;;;;

למעלה