הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

והפעם מתארחת |*RaVeN IYI
*| ^_^

nadav1232

New member
שאלות

1. פופ או רוק? 2. איזה זמרת את הכי אוהבת? 3. איזה זמר את הכי אוהבת? 4. איזה להקה את הכי אוהבת? 5. מתי התחלת לאהוב מוזיקה יפנית?

RaVeN IYI

New member
אונד ס_O;;;

1. פופ או רוק? שניהם. הרוב פופ כי זה יותר קפיצי, ויש לי קוצים בתחת. :X 2. איזה זמרת את הכי אוהבת? זמרת... יש יותר מדי, אבל קודה קומי ואיומי האמאסאקי בטופ אצלי. אוטאדה היקארו-צ'אן! 3> איאקה נהדרת, ואני מאוד אוהבת את טאמאקי נאמי! 3> [אני אכחיש את זה אח"כ אבל גם גוטו מאקי דיי טובה. :x *חפירה* אני והבנת הנקרא זה לא הולך ביחד. ;;] 3. איזה זמר את הכי אוהבת? זמר, הייד. XD כי האו דחפה לי עמוק למח שהוא מעולה עוד לפני ששמעתי שיר אחד שלו, ואז שמעתי.. ואני מכורה מאז. :X גם גאקט טוב, אבל אני שומעת יותר הייד. ^^; בכלל, יש לי יותר זמרות מאשר זמרים. 4. איזו להקה את הכי אוהבת? Flow, UVERworld וL'Arc~en~Ciel. התחלתי לשמוע Ancafe לפני כמה חודשים. הם נהדרים. D: 5. מתי התחלת לאהוב מוסיקה יפנית? המ, שיר של Dream שבן דוד שלי שמע כשהוא היה קטן נתקע לי בראש כבר ב2004. אין לי מושג איך הוא הגיע לזה בכלל. :X אבל מאז התחלתי לשמוע יותר ואז הגעתי לאנימות ו, כן. יאי. ^^

RaVeN IYI

New member
כןןןן ;_; אני כלכך אוהבת את LIFE שלה.

וCity Wind כל כך מרגש. ;;! וGarasu no Pumps מקפיץ לגמרי. XD אמרתי כבר שיש לי קוצים בתחת? אגב מקפיצים, Home Made Kazoku גורמים לי לצחוק מהשירים שלהם. XD;

nadav1232

New member
LIFE מדהים!! ;_;

בדיוק היום חשבתי עליו XD וכותבים Glass no Pumps XD;

RaVeN IYI

New member
יודעת XD אבל אני מושפעת

וזה משעשע יותר להגיד גאראסו י.י אנשים בעבודה בוהים בי כשאני אומרת את זה. XD~ גם Secret שלה ממש טוב ;-;

oracle

New member
הי רייבן! ../images/Emo140.gif

מה שלומך? מה בא לך לספר על המוזיקה והיפנית ועליך, שיעזור לנו להכיר אותך הכי טוב? ^_^

RaVeN IYI

New member
XDD ../images/Emo23.gif

סמדררר 3> long time no see~ המ, מה יש לי לספר? ס: אני בעיקרון לא דובקת בסוג אחד של מוסיקה. אם למשל אני שומעת משהו שבד"כ יש לי סלידה אליו בשפות אחרות ואני אוהבת בשפה היפנית אני פשוט ממשיכה להקשיב לו. XD אני בד"כ לא אוהבת פופ אבל זה רוב מה שאני שומעת. ס_ס זה הרבה יותר טוב יפנית מבשפות אחרות, במיוחד כי לרוב השירים יש משמעות, ולא כמו בישראל/אמריקה שמצמידים כמה משפטים הזויים/משפטים שמניחים שהם חכמים והם לא - ועושים מזה להיט. למשל שירים של איומי. :X היא שולטת. המ, קודה קומי היא בעיקרון הראשונה שבאמת גרמה לי להרחיב אופקים בכל מה שנוגע ללהקות/זמרים שלא נתתי להם עוד צ'אנס. הקול שלה מיוחד, מאוד עמוק והclimaxים שלה נהדרים, וזה משהו שאין להרבה זמרות יפניות כי רוב הזמן הקולות שלהן ציפציף. XD; אני מעריכה אותה הרבה יותר מאשר אחרות, זה בטוח. [למשל אאויאמה תלמה נחמדה, אבל הקול שלה לא מיוחד כל כך.] אבל אם כבר מדברים על קולות מיוחדים, איאקה היא עוד יוצא דופן. XD אחלה קול! אני ממש גרועה בדברים האלה. XD תשאלי מה שבא לך ואני אענה! 3>

למעלה