הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

ובפעם האחרונה של
הכר את הפורום
, מתארחת נוגה ילדה האנימה
אתם מוזמנים לשרשר שאלות ^^

nadav1232

New member
נוגה-צ'אן! D=

1. איזה שיר את הכי אוהבת של איי? 2. איזה אלבום את הכי אוהבת של איי? 3. איזה סינגל את הכי אוהבת של איי? 4. איזה הופעת LIVE DVD ראית של איי? 5. את מי את הכי אוהבת מהלוו! פרוג'קט? 6. איזה זמרת סולו הכי אהובה עלייך משם? 7. איזה זמר? (סתם XD) 8. איזה להקה? 9. נכון שאיה מאטסורה ממש חמודה והשירים שלה מדהימים? D: 10. ולסיום, איך היה השאלון? XD

האא, כמה זמן לא קראת לי ככהO:

1. איזה שיר את הכי אוהבת של איי? וואי, זה קשהX_X; אני חושבת שאבחר בSakuranbo, כי הוא השיר הראשון ששמעתי שלה ומה שגרם לי לאהוב אותה כל כך3: 2. איזה אלבום את הכי אוהבת של איי?בעייתי;; נראה לי Ai am best, כי זה פשוט אוספים, ואני ממש אוהבת כל אחד ואחד מהשירים שם^_^ 3. איזה סינגל את הכי אוהבת של איי? Biidama/Smily או Peach/Heart, סתם כי קשה לי לבחור אז החלטתי ללכת על הדאבל A-side 4. איזה הופעת LIVE DVD ראית של איי? האמת, לא יצא לי לראות אף אחד במלואהT~~~~~T 5. את מי את הכי אוהבת מהלוו! פרוג'קט? זמרת או להקה? אם זמרת, אז כמובן שTsuji Nozomi 6. איזה זמרת סולו הכי אהובה עלייך משם? Aya Matsuura, זה לא ברור?XD 7. איזה זמר? (סתם XD) אתה! (סתם XD) 8. איזה להקה? כרגע Buono!, אבל בכללי, W או Morning musume (למרות שאני לא ממש אוהבת את איך שהן עכשיו) 9. נכון שאיה מאטסורה ממש חמודה והשירים שלה מדהימים? D: נכון נכון נכון נכון^__^ 10. ולסיום, איך היה השאלון? XD ממש נחמד3: רוצה עוד;~; תודה רבה נדבD:

Omer Kun

New member
שאלות!!!!!!!!!!!!1

מה קורה? את מריגשה יותר טוב נכון?! לאיזה שיר את ממש מכורה עכשיו? מה השיר של איי אוטסקה שהוא הכי פחות אהוב עלייך? מה השיר של מורנינג מוסומה שהוא הכי פחות אהוב עלייך? איזה להקה הכרת לאחרונה ואהבת? מה את רוצה לעשות שתהיי גדולה? באיזה ארצות את רוצה לבקר חוץ מיפן? למה את לא אוהבת חסה? איך את יותר אוהב לשמוע מוזיקה, עם רמקולים או עם אוזניות? מה את הכי אוהבת לאכול? מה את הכי אוהבת לשתות? איזה מקצוע את הכי שונאת בבצפר? האם את רוצה בימים אלה סדרת אנימה? אם כן, איזה? ומנגה? מה תכנית הטלוויזיה האהובה עלייך? (לא אנימה) איזה משחק קופסה את הכי אוהבת לשחק? את אוהבת את הים? ואת הברכה? פעם התחשמלת? אם היית חיה, איזה חייה היית? מה דמות האנימה הכי אהובה עלייך? מתי את בדר"כ הולכת לישון? מתי את בדר"כ מתעוררת? מה את אוהבת לשתות בבוקר? אם בכלל... יש לך הוט או יס? את אוהבת לשיר? ולרקוד? ולעשות סלטות? וגלגלונים? ושמיניות באוויר? במה את אוהבת לכתוב יותר, בעט או בעיפרון? את אוהבת כלבים? וחתולים? מסמר? פטיש? היה לך כיף לענות על שאלותיי העמוקות?

יאי, שאלותDD:

מה קורה? הכל טובD: את מריגשה יותר טוב נכון?! כרגע יש לי מצב רוח ממש טובD: המצברוח בזמן האחרון עולה ויורד, אבל כן, אני חושבת שאני מרגישה יותר טוב^^ תודה3: לאיזה שיר את ממש מכורה עכשיו? כל מני שירים של Buono!, כרגע זה Kiss kiss kiss מה השיר של איי אוטסקה שהוא הכי פחות אהוב עלייך? Shabondama, שהוא גם השיר היחידי שאני יכולה להגיד שאני באמת לא אוהבת שלה. מה השיר של מורנינג מוסומה שהוא הכי פחות אהוב עלייך? הממ..כל מני מהחדשים. אני חושבת שOnna ni sachi are, בעיקר. איזה להקה הכרת לאחרונה ואהבת? ממש לאחרונה? וואי, אין לי מושגXD בטח איזה להקה מהלוו!פרוג'קט, נניח~ מה את רוצה לעשות שתהיי גדולה? מה זה אין לי מושגXDD בקושי יש לי כיוון, אני אפילו לא יודעת מה ארצה ללמוד בתיכון. אני מניחה שזה יהיה דבר שקשור באנשים כמו פסיכולוגיה או הוראה מתקנת, או משהו שקשור בשפות. באיזה ארצות את רוצה לבקר חוץ מיפן? יפן, יפן ו..יפן?D: לא, סתם~ אני ממש רוצה לבקר שוב בארה"ב כי יש לי שם משפחה, בעיקר בלוס אנג'לס וניו-יורק. אני רוצה שוב להולנד או צרפת, ואני ממש אשמח להיות באנגליה או איטליה. למה את לא אוהבת חסה? כי אני לא אוכלת עלים? לא, סתם, אני פשוט לא אוהבת את הטעם של זה. איך את יותר אוהב לשמוע מוזיקה, עם רמקולים או עם אוזניות? אני מניחה שעם רמקולים, אוזניות לא הכי נוחות לי. מה את הכי אוהבת לאכול? אוכל איטאלקי, בעיקר רביולי, וגם כל מני מאכלים יפנים~ כרגע סושי וראמןXD מה את הכי אוהבת לשתות? מיץ ענבים או שוקו3: איזה מקצוע את הכי שונאת בבצפר? ספורט ומתמטיקה האם את רוצה בימים אלה סדרת אנימה? רואה, הכוונה?XD; אני כרגע עוקבת רק אחרי Itazura na kiss ו-Shugo chara אם כן, איזה? למעלה~ ומנגה? אם זה רוצה, אז אני רוצה לקרוא Shugo chara וAlice 19, ואם זה קוראת, אז Gakuen alice, ואני מחכה שיצא לי לקנות את ההמשך של Shinshi doumei cross. מה תכנית הטלוויזיה האהובה עלייך? (לא אנימה) האמת, אין לי מושגXD איזה משחק קופסה את הכי אוהבת לשחק? לא הכי יוצא לי לשחק משחקי קופסה~ אני חושבת שאני די טובה במשחק הזיכרון, בדרך כללXD את אוהבת את הים? מאוד*~* חוץ מהמדוזות, כמ ובן;; ואת הברכה? גםX3 פעם התחשמלת? לא, ואתה?XDD אם היית חיה, איזה חייה היית? אני חושבת חתול (כי זו החיה האהובה עליי), למרות שכולם אומרים לי ארנב ("כי את קופצנית וחמודה"). מה דמות האנימה הכי אהובה עלייך? אני חושבת שHina-Ichigo מRozen maiden, אבל אני מתחילה ממש ממש לאהוב את אמו משוגו קארה, בעיקר כי אני מרגישה שאני מזדהה איתה בכל מני מצבים. מתי את בדר"כ הולכת לישון? הולכת לישון בסביבות עשר וחצי~אחת עשרה, אבל עד שאני נגמרת...עוברות כמה שעות טובותXD מתי את בדר"כ מתעוררת? בימים של בצפר בסביבות שבע, בשבתות משתדלת לישון הרבה (ואוהבת לישון;; ) אבל בזמן האחרון לא כל כך מצליחה. מה את אוהבת לשתות בבוקר? אם בכלל... שוקו שוקו שוקו3> יש לך הוט או יס? האי האי^_^ לא, סתם~ יס את אוהבת לשיר? ממש אוהבת לשיר, אבל גרועה בזה, וקשה לי לשיר ליד אנשים (ביטחון?;;) ולרקוד? בדרך כלל די שונאת לרקוד, אבל יש פעמים שאני נהנת. פארה-פארה ודברים בסיגנון זה טוב3: ולעשות סלטות? גרועה בזה, ובכל דבר בסיגנון;; וגלגלונים? לאOם ושמיניות באוויר? לא תודה..XDD; במה את אוהבת לכתוב יותר, בעט או בעיפרון? עיפרון, בעיקר עט-עיפרון/עיפרון מכני את אוהבת כלבים? מאודמאוד3: וחתולים? כן, החיה האהובה עליי^__^ מסמר? אני חושבת שכן, זה דבר שממש נחוץ מדי פעם~ פטיש? נקח מהר, סוכה לבנות, בנים ובנות~~ ו..אממ..אוליO: לאבא יש נגרייה, אז אני רגילה לעבוד אם כאלו מאז שהייתי קטנה, למרות שכבר כמה שנים טובות שלא ניסיתיXD היה לך כיף לענות על שאלותיי העמוקות? מאוד מאודDDD: תודה רבה על השאלות, עומרD: נהנתי לענות~

Angel Of Moon

New member
../images/Emo171.gifחדשה דנדשה

נו, לא ידעתי לאן לשרשר פה >< אנלא מאמינה שמצאתי אנשים שאוהבים jpop
כל פעם אני נכנסת להלם מנפלאות התפוז.. טוף! אני גלו'ש, 18, עמק יזרעאל יאיייי חח נעים מאוד

oracle

New member
היי גלוש ^^

בתור חדשה דנדשה את ממש לא חייבת לשרשר =] להיפך, את מוזמנת לפתוח שירשור "אני חדשה" חדש

nadav1232

New member
היי ברוכה הבאה!

אני נדב ^_^ ואני מת על ג'יי פופ לגמרי @_@... אם את צריכה עזרה בזה, תגידי לי ^^

למעלה