חברים שלי.. האם נסגור את הפורום??

../images/Emo88.gifחברים שלי.. האם נסגור את הפורום??

חיכיתי עוד קצת זמן כדי לדעת אם זה סופי.. תודה לכולם על שיתוף הפעולה בפורום במשך שלוש שנים.. דניאל זילברשטיין עובר לגור בחו"ל.. אני חושבת ניו יורק דיברתי איתו בטלפון לפני בערך כחודשיים והתשובה עדיין לא הייתה סופית אני לא מצליחה לתפוס אותו אז כנראה שהוא עזב ולדעתי הוא יכנס לפורום אבל אנחנו לא נמצאים במצב של פעילות כדי לראות את ההודעה שלו כיוון שהפורום יסגר אני ממליצה לכם לכתוב לו מסר בתקווה שכשיוכל להכנס למסרים הוא יכתוב לכם זה לא בדיוק הודעת סגירה.. אני פשוט שואלת אתכם דניאל כרגע בהפסקה די ענקית ממוזיקה ומתחיל ללמוד.. השאלה היא אם אתם רוצים למשוך כאן עוד קצת זמן או שפשוט לסגור את הפורום הרי יש פה חברים נפלאים וכולם פה מדברים ומעבירים חוויות דניאל מאוד שמח מהחברות שנוצרה פה ואפילו לפני שנתיים מי שזוכר נוצר פה זוג דרך הפורום הזה.. לא סתם כתבתי את הסקר האחרון וזה שלפניו.. אז ניקח שבוע בפורום הזה לדיון בנושא, ואחר כך נחליט מה לעשות בנוגע לפורום.. ואחר כך אם ההחלטה תהיה סגירה אז אכתוב הודעת סגירה ולאחר יומיים נסגור :(

reut444

New member
מה?:O

לא אל תסגרי את הפורום..אולי יש תקווה.. אין אלבום שני או משהו?:O

roey406

New member
לאאאא ../images/Emo10.gif

לדעתי זאת טעות לסגור את הפורום..נכון שיש לנו תקופות לא הכי פעילות בעולם,אבל נוצרו פה הרבה חברויות,ואנחנו פה כדי לדבר על המוזיקה של דניאל.. אנחנו עדיין יכולים לדבר על המוזיקה שלו..כמו שהחזקנו את הפורום עד היום נוכל להמשיך להחזיק אותו.. ואם כן יהיה אלבום נוסף..מתי הוא יהיה?

לאלאללאלא אי אפשר לסגור את הפורום

גם אם לא יהיה על מה לדבר זה כולם פה ביחד .. אז זה לא משנה אם יהיה לנו באמת נושא מיוחד לפורום , אנחנו נדבר בינינו = \

shay08

New member
הליקון לא מוציאים לו אלבום שני עקב אי הצלחת

האלבום הראשון

shay08

New member
את לא חייבת להאמין...אבל מקור ראשון סיפר לי

את זה

למעלה