מקרה האונס בתיכונים.

../images/Emo88.gifמקרה האונס בתיכונים.

בעיתון "זמן השרון" ישנה כתבה על אונס שביצעו שני ילדים (17) בילדה בת שכבתם, כנראה שהאנשים המעורבים היו שיכורים, כך טוענים עורכי הדין של הצדדים וכרגע ישנה אפלה לא קטנה על הפרשה. מה דעתכם? האם אתם חושבים שתופעת השתייה בבני הנוער גורמת לנזקים רבים? האם יש מקום ליותר חינוך? יותר מודעות? אשמח לשמוע.

מדובר בתושבי כפר סבא?

אונס זה הדבר הכי נורא שנערה יכולה לחוות, במיוחד שמדובר באונס קבוצתי- או יותר מאדם אחד. מדובר על חדירה לפרטיות האדם בצורה הכי בוטה, זה גורם לחוסר אמון באנשים, בחוסר אמון בגברים וחוסר יכולת לפתח יחסים נורמליים עם גברים אחר כך. שיכרות היא לא תירוץ לכך, מנערים בני 17- שעוד שנה יתגייסו לצה"ל, ובימים האלו ניגשים לבגרויות שלהם ויכולים להוציא רישיון נהיגה, אני מצפה ליותר אחריות ויותר הבנה - מתי אני עובר את הגבול בשתייה שלי. אני חושבת שצריכה להיות אכיפה הרבה הרבה יותר גבוה על מכירה של אלכוהול לנוער, לדוגמא במקרה הזה לא הייתי נותנת לותם נערים להוציא רישיון עד גיל 24 (מלבד העונש שיש לתת על האונס עצמו). אני לא אומרת לא לשתות, אין לי בעיה עם שתייה באופן עקרוני, אני מאוד מקווה שמי שקורא את ההודעה שלי ומתחת לגיל 18 לא שותה, ובמידה וכן אני מקווה שהוא יודע מתי זה יותר מדי ואיך לא להגיע לשם. אני חושבת שמערכת החינוך יותר מדי בעייתית בימינו בכדי להביא למדעות לשתייה ואולי אפשר להביא סדנאות חיצוניות או הצגות בכדי להעביר את המסר. אני בכל מקרה חושבת שצריך לצאת עם תוכנית ממשלתית לנושא- שתייה גורמת לאונס, רצח, תאונות והרס עצמי.

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo45.gif מסכים איתך בכל מילה... רק בקשר

למודעות שמערכת החינוך צריכה להעביר..... את לא יודעת כמה טוחנים לנו עם הסדנאות אלכוהול האלו..... כנראה שיש כאלה שלא איכפת להם מה קורה, מה אומרים, ומה הם אמורים ולא אמורים לעשות.... הם פשוט לא איכפת להם מכלום וחושבים שזה לא יעשה להם כלום למרות כל הסדנאות בבתי הספר... יש כאלה שהם שפוט מקרה אבוד!

ba r2 0 1 0

New member
אומרים ספר לא תספר.... ../images/Emo3.gif

זמן ציווי
ובכן.... הביאו לנו מן סדנא-הרצאה על זה שאני כבר לא זוכר כל כך מה היה שם... כאילו הסבירו לנו מה זה אלכוהול, למה ואיך הוא גורם, אילו כמויות אלכוהול יש בכל משקה (למשל בכוס בירה, כוס טאקילה וכוס יין יש אותו כמות של אלכוהול, פשוט בריכוזים שונים....
) ואז הסבירו לנו כמה לשתות ואיך לשתות, ואיך ומה לתכנן לפני שאנו שותים (למשל עם מי נחזור מהמסיבה ומישהו שלא ישתה....), ומי משתכר יותר מהר (בנות יותר מבנים, אנשים נמוכים יותר מגבוהים)... ואז הראו לנו כל מיני תקריות ותאונות שקרו בעקבות שתיית אלכוהול..... בקיצור ניסו בעיקר להפחיד אותנו אך גם ללמד את מי שזה לא יעזור אצלו ההפחדות איך לשתות וכיצד לתכנן את מהלך השתייה (לפני.... לתכנן איך נחזור וכמה אנחנו מתכוונים לשתות, בשתייה עצמה.... לשתות לאט ולא בבת אחת, לא עם גזים ולא על בטן ריקה, ואחרי...) זהו בערך...

ba r2 0 1 0

New member
לגביי כן....

לגביי שאר בני כיתתי לא יודע... אני בכל מקרה לא שתיין.... ככה שזה לא היה כל כך חושב לי.... (לפחות עכשיו.... אני חושב שהסדנא הזאת מתאימה לגילאים קצת יותר מבוגרים כי עדיין בגיל הזה לא יוצאים לשתות כי פשוט זה לא חוקי למכור...)

Double U

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אנשים לא חושבים, וזה חבל

למעלה