סיכום חודש יולי + התפקדות אוגוסט

../images/Emo88.gifסיכום חודש יולי + התפקדות אוגוסט../images/Emo88.gif

טוב חברים! הגיע הזמן להיפרד מחודש יולי, למרות שזה היה חודש ממש כיפי ועמוס...
אז מה היה לנו החודש?
מופע בכורה של נועם בצוותא, פעם ראשונה ששמענו את העיבודים של הדיסק בהופעה חיה. היה מרגש!!
אירחנו בפורום ארבעה אנשים מאוד חשובים ומוכשרים- ארבל ארוך, אלדד ציטרין, ניר זיגדנסקי, וכמובן את נועם בכבודו ובעצמו.
נועם כותב בפורום בהודעה מרגשת במיוחד לאחר הצוותא- http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2031&MessageId=119008677
דנה פתחה במסורת ממש מגניבה, של טבלת ייאוש/ ספירה לאחור לקראת אירועים חשובים! וכולנו שיתפנו פעולה
כתבה וראיון עם נועם, באתר "סקיצה", איזה התרגשות
- http://www.skplus.co.il/Skindie/skindie070708.html
נועם התארח במשך שעתיים ברדיו אמצע הדרך, ואנחנו נסחפנו עם שרשור דיי מטורףף-D היה כיף! הכי פעילים בפורום:
במקום השלישי- שיר [שיר יצחקי] עם 32 הודעות
במקום השני- אני [הילי ילדת ירח1] עם 52 הודעות
במקום הראשון- דנה [מאוהבת בשירים שלה] עם 80 הודעות בחודש יולי נכתבו בפורום 533 הודעות, ע"י 45 כותבים..
יאללה אנשים להגביר את הקצב, החודש ישוחזרו פה פינות ישנות, וייפתחו תחרויות מגניבות ממש! וכמובן ממש בקרוב ייצא סינגל, ועוד עדכונים על הופעות של נועם ברחבי הארץ! אז לא להתעצל, בואו נרים את הפורום הזה
ועכשיו להתפקדות האמיתית שלכם:
שם: גיל: מקום מגורים: דרך לתקשר אתכם: שיר החודש של נועם: שיר החודש בכלליות: אמן שעשה לכם את החודש: ההופעה שעשתה לכם את החודש: הבילוי שעשה לכם את החודש: קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: תמונה שעשתה את החודש: 3 דברים טובים שקרו החודש: דבר אחד רע שקרה החודש: תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!1: ועכשיו אני יכולה להגיד, לילה טוב.
[קרדיט לעפריש על הצילום של התמונה
]

רק 80 הודעות../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif חודש קודם כתבתי יותר....

(אני כבר לא בכושר) שם: דנה לייפציגר גיל: 17 מקום מגורים: חיפה דרך לתקשר אתכם: מסנג'ר.... אני אשלח במסר למי שרוצה... פשוט זה ממש ממש אבל ממש ארוך ואין לי כוח לכתוב אותו עכשיו שיר החודש של נועם: עכשיו את פה שיר החודש בכלליות: פז'ו 92 של קרן פלס.... כל שיעור נהיגה (ואני עושה הרבה) יש אותו בגלגלצ...... אמן שעשה לכם את החודש: נועם
ההופעה שעשתה לכם את החודש: נו...... תנחשו...... נועם
הבילוי שעשה לכם את החודש: מופע סטנד-אפ ב-10 שקלים שארגנה מועצת הנוער של חיפה....... היה ממש מצחיק קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: די חסכתי כסף... (החשבון בנק שלי צעק 'הצילו') תמונה שעשתה את החודש: המחשב שלי עדיין מקולקל אז אין לי תמונות 3 דברים טובים שקרו החודש: בעיקר ההופעה של נועם..... לא היה הרבה יותר מזה דבר אחד רע שקרה החודש: קורס פסיכומטרי.... זה נוראי תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!: לעבור תיאוריה, אולי לעבור גם טסט, קורס פסיכומטרי, עבודה, הופעה בבארבי.....

סיכום חודש!

ועכשיו להתפקדות האמיתית שלכם: שם: שיר.. גיל: 17 וחצי :) מקום מגורים: ראשל"צ. דרך לתקשר אתכם: [email protected] שיר החודש של נועם: אני וכל המחשבות.. שיר החודש בכלליות: ואוו אין אחד. אמן שעשה לכם את החודש: נועם ושלומי. ההופעה שעשתה לכם את החודש: צוותא, וההופעה של שלומי.. הבילוי שעשה לכם את החודש: לא עולה לי משהו לראש כרגע.. קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: לא הייתה
תמונה שעשתה את החודש: חח אין... שלוש דברים טובים שקרו החודש: הופעות,סיימתי תקייטנה, ולא עולה לי משהו ספציפי,אבל חודש כייפי.. דבר אחד רע שקרה החודש: כל מיני דברים.. תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!1: הופעות.. בעיקר של אביב.. ועכשיו אני יכולה להגיד, לילה טוב. [קרדיט לעפריש על הצילום של התמונה]

פלדלמן

New member
יאלללהההה גמני

אני בטח כתבתי איזה 10 הודעות בלחץ... בקטנהה שם: יעל גיל: 20 מקום מגורים: לוד דרך לתקשר אתכם: מסנג'ר / אייסיקיו / פלאפון :) (הוא תקין הוא תקין הוא תקיןןן) שיר החודש של נועם: כניראה שיר החודש בכלליות: ללא כל ספק: Katy Perry - I kissed a girl אמן שעשה לכם את החודש: מממ... וואו, מממ... אין לי :-| ההופעה שעשתה לכם את החודש: לא הייתי באף הופעה
אבל אני אהיה ביום חמישי בבארבי
הבילוי שעשה לכם את החודש: הייתי בנמל ת"א בפעם הראשונה בחיים שלי
קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: קניתי מכנסיים ירוקות בהירות משגעותתתת (אני אבוא איתן כניראה גם להופעה...חחח) תמונה שעשתה את החודש: אין לי האמת...בעצם....
(סבתא נוהגת באוטו החדש חחחח זה היה משעשע!!) 3 דברים טובים שקרו החודש: קיבלתי סמל, התחפשנתי מוות במשרד ו...הרמ"ח שלי אמר לי שהם ויתרו על הקצינה הכי טובה בצה"ל (אני
) דבר אחד רע שקרה החודש: מיגרנה
אתמול... תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!: למצוא חתן
הופעה של נועם בחמישי
לאכול סושי עם הידיד הכי שווה שלי (מישהי צריכה שידוך?? הוא גר בכפ"ס)
ו...וואלה לא יודעת...להשתחרר???
(אבל זה בתחילת ספטמבר)

../images/Emo42.gif מתפקדתתתת../images/Emo42.gif

שם: הילי
גיל: 17 וחצי מקום מגורים:|סדגש | דרך לתקשר אתכם: [email protected] שיר החודש של נועם: בורח
שיר החודש בכלליות: המון אביב גפן, המון נועם, המון עברי לידר, ושלומי שבן גם קצת
אמן שעשה לכם את החודש: נועם ההופעה שעשתה לכם את החודש: הצוותא, ברור! הבילוי שעשה לכם את החודש: מלא יציאות עם חברות טובות :) ומיכלי הייתה פה, וגם עמיתי וענבריי! קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: בגדים בפול אנד בר, כרטיס לצוותא תמונה שעשתה את החודש:
3 דברים טובים שקרו החודש: מופע בכורה, מחנה קיץ, מיכלי עמיתי וענברי היו פה
דבר אחד רע שקרה החודש: כל מיני דברים במחנה קיץ
תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!1: הופעה של נועם, הופעה של כפיר, ווליום, לעבוד, ליסוע לירושלים, וחברים וזה
הודגש באמצעות מדגישומטיק

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gif

שם: רתמותק גיל: 20 וחצי מקום מגורים: פ"ת דרך לתקשר אתכם: בעולם שלי יש הכל שיר החודש של נועם: בורח שיר החודש בכלליות: לא קל-היהודים אמן שעשה לכם את החודש: היהודים ההופעה שעשתה לכם את החודש: אביב בר"ג!
הבילוי שעשה לכם את החודש: התיאטרון!!!!!!!!!!!!!!!!!! קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: אין לי מושג.. לא חשבתי על זה תמונה שעשתה את החודש:
3 דברים טובים שקרו החודש: אינטימיות, ראיתי את סמצ'(וואלה מודה שהתגעגעתי), יצאתי המון! דבר אחד רע שקרה החודש: נפילה נפשית קשה תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!: וואלה לחיות, אילת(אולי), טיול לכנרת ולבריכת המשושים, הופעות:נועם, אביב, סינרגיה(בעעעע).

שלי פאר

New member
זה כואב את בוכה ...

שיר החודש של נועם: השיר השני שהוא שר בהופעה בצוותא שיר החודש בכלליות: כל הדיסק של אריק ברמן אמן שעשה לכם את החודש: נעם נעם נעם נעם ההופעה שעשתה לכם את החודש: ההופעה של נעם הבילוי שעשה לכם את החודש: לא זוכרת קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: עברתי לגור לבד !!! תמונה שעשתה את החודש: 3 דברים טובים שקרו החודש: עברתי לגור לבד, ההופעה של נעם , ו ... יופי. אומרים שיש לי יופי של יופי. דבר אחד רע שקרה החודש: משפחה לא בוחרים. תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!1: לישון .. לישון ...

../images/Emo204.gifשיגמר כבר הקיץ../images/Emo7.gif

שם: שירן גיל: 17 וחצי מקום מגורים: פ"ת דרך לתקשר אתכם: מסרים
שיר החודש של נועם: אם הייתי, בורח שיר החודש בכלליות: Massari - Real Love Remix אמן שעשה לכם את החודש: אנריקה, סינרגיה, היהודים ההופעה שעשתה לכם את החודש: סינרגיה בירושלים
הבילוי שעשה לכם את החודש: היו כמה טובים :] קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש:
תמונה שעשתה את החודש: אני והצ'ינצ'ילה
3 דברים טובים שקרו החודש: אנחנו.. אממ כסף ויציאות. דבר אחד רע שקרה החודש: לקום מוקדם, המון עצבים וריחוק מאנשים. תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן: נועם בבארבי, סינרגיה בבארבי, עירהבירה ודברים כיפיים אחרים..

XxXSynergitXxX

New member
../images/Emo13.gif

שיר החודש של נועם: יופי. שיר החודש בכלליות: כל השתקפות - סינרגיה אמן שעשה לכם את החודש: נועם,סינרגיה. ההופעה שעשתה לכם את החודש: בתאטרון כמובן! :) הבילוי שעשה לכם את החודש: ת'א עם אהובתי יום לפני היומולדת שלה, הקיבוץ 3> . קנייה שהייתם מרוצים ממנה החודש: אלבומים - פחד מוות - היהודים, מגדלור - מיקה קרני. תמונה שעשתה את החודש: כל הבוק .. אבל זאת אחת התמונות שהכי אהבתי :) 3 דברים טובים שקרו החודש: - נפגשתי עם אנשים שאני אוהבת. - הייתי בקיבוץ. - ההופעה! דבר אחד רע שקרה החודש: היו יותר מידי תכנונים לחודש אוגוסט שכבר ממש כאן!!1: הופעות, נועם בביט, וכד'. :)

למעלה