עידכונים חשובים

מ א י י ק

New member
../images/Emo88.gifעידכונים חשובים../images/Emo88.gif

+
אוקיי,בקשר לפעילויות הקרובות שאני יעשה בפורום
בסיום סופרסטארית ה-Jpop יתחיל משחק חדש עם הרבה יורת שלבים
ויש כבר תוצאות מהסיבוב ה-2
משחקים ושאלונים כמו: זה או זה
,מי שמעליי,אסוציציות,הסיכום השבועי,ועוד, יחלו השבוע בהתמדה
שרשורי
יומיים יפתחו כניראה,רק אם סמדר תאשר לי את זה
זהו בינתיים,אז שיהיה לכולם חג שמח ושבת שלום
מיכאל

Nora Shu

New member
בטח נמאסתי אליכם כבר, אבל~

נו, הנושא של הפורום הזה קרוב אל ליבי, ובטח יש פה מלא אנשים שצופים מהצד בשקט-בשקט, אז יעלות זו לא מילא גסה. הפורום הזה נוטה יותר מדי לספאם. צריך *לא* לעודד את זה. מלבד זה אין הרבה חברים בפורום ואני חושבת ששרשורי אוף-טופיק *יומיים* זה אובר-קיל, יותר מדי. אולי כל שלושה ימים או בכלל, רק בימי שישי/שבת, אבל *כל יום*? בעיני לא צריך את זה. זה פורום מוזיקה איסאתית [יפנית, וואטאבר] ואם נעשה כבר עכשיו אוף-טופיקים כל כך נפוצים לדעתי ההודעות הרלוונטיות יבלעו בין שירשור אוף טופיק של יום ראשון לזה של יום שני. תראו את העמוד הראשי, יש עליו הודעות מלפני כמה ימים [וכמה מלפני שבועות, אבל אלו לא קופצים]. אנחנו לא צריכים את זה עדיין. בעתיד יהיה זמן שנצטרך, כי נגדל ביחד עם הקהל מעריצים של אנימה/מנגה, אבל עד אז... אני חושבת שזה יאכל את הפורום ומאוד נגד הרעיון. דיון אפקטיבי לגבי העניין הזה יתקבל בברכה וחיבוקים וצווחות של פאנגירל שאכפת לה יותר מדי ולכן היא מתפלספת לכם כל שלישי וחמישי. ;) אמ. כן. D:

Nora Shu

New member
*עליכם, סליחה באמת

חן. >>; או: נסראללה-צ'אן. תרגישו חופשי לקרוא לו ככה מעכשיו. 3>

מ א י י ק

New member
כניראה זה יהיה כל יומיים../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

זה מה שסיכמתי עם סמדר... ואני לא חושב שזה יבלע את הפורום,צריך לדבר על עוד דברים ולא לעסוק באותם דברים,ואוף זה שרשור מעולה לזה.

Nora Shu

New member
למה צריך לדבר על דברים אחרים?

זה פורום *מוזיקה יפנית*, לא פורום *חובבי מוזיקה יפנית ותחביבהם*. אני לא רואה שום הצדקה להצפה של שירשורי אוף טופיקים ב*בכל יום*. הפורום הזה ממילא כבר מוצף במשחקים ודברים כאלו בגלל שהוא לא זז מבחינה של דיונים עמוקיים ורציניים, אז מה, עכשיו שכל יום אנשים יוכלו להיכנס לכאן רק כדי לדבר עם חברים שלהם כמו שהם מדברים איתם במסנג'רים למינהם, זה פשוט יגרום, לדעתי, לפורום לצאת ממסלולו. אם הייתי אונליין הייתי מחפשת את סמדר ואומרת לה, אבל היא בטח תקרא את זה אז, סמדר, בבקשה, לדעתי כדאי לשקול את העניין הזה ברצינות מחדש. אני רואה את הרצון לשרשורים האלו, אני מבינה במאה אחוז מאיפה הוא נובע, אבל לגבי הרלוונטיות שלו *כרגע* לפורום... לדעתי זה מוקדם מדי, ובהרבה. יש לפורום הזה עוד הרבה לגדול [mada mada!], ואין טעם למהר ולהציף אותו כאשר נפתחת הודעה רלוונטית לנושא הפורום פעם-פעמיים ביומיים. לדעתי עם פורום התחלתי שכזה, יש לנו עוד מקום "לגדול" לפני שנצטרך שרשורים אוף טופיק כל יום. שלא יחשבו שאני נגד השרשורים האלו - כי אני לא >< - אז אני מציעה שהשרשורי אוף טופיק יהיו כל חמישה/ארבעה ימים [לפי שיקול דעת אשת הסמדר או איך של תרצה לעשות את הבחירה XD] בהתחלה כדי "לבדוק את פני השטח", ורק אחרי איזה חודשיים ככה לעשות החלטה אם להשאיר את המצב הקיים [השמ"ק! אוי, נוסטלגיה ;;] או להעביר שרשורי אוף טופיק לדבר יומי או בכלל- יום יומי. ד"א, ההודעה יצאה לי תוקפנית במקרה? אין לי כוח לקרוא את הכל שוב, אבל אני חושבת שיצא לי קצת אגרסיבי משום מה. Oם;

Vivi Sparrow

New member
../images/Emo45.gifגם שלושה ימים נראה לי תדיר מדיי

אולי בכל ארבעה-חמישה ימים?

oracle

New member
דווקא נראה לי כל שלושה ימים~~

כי אז השרשור עדיין קופץ, וזה מגביר את הסיכוי שלא ינצל"שו שרשורי תפוז לתכני אוף. אם לא מגיבים לשרשורי תפוז הם נמחקים תוך 24 שעות, ואני מעדיפה את זה...

Nora Shu

New member
תפוז לא אוהב אותך XP XP

רק לך הוא לא נותן לי התראות באימייל. Oם;; ממ, שלושה ימים זה סביר ביותר. כל עוד זה לא כל יום. Oם;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ^_^

מ א י י ק

New member
סבבה אז שיהיה שלושה ימים../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

מחר אני יפתח
עד ליום חמישי

limmay

New member
אני לא יודעת אם...נהנודה

ההודעה שאני כותבת עכשיו היא קשורה לעידכונים אבל... ברצוני להמליץ על כמה שירים.. אם אפשר? ^^" ( כי זה נחשב לעידכון כי אני זלזלתי במלא זזמרות יפניות בלי לשמוע אותן בכלל.. אני מתביישת -_-) טוב.. Ai Otsuka-daisuki dayo Koda Kumi-hands Zwei-Keep Giving Zwei-Kuchi ~I Love Your Mouth~ אלה שירים שאני ממליצה עלייהם כי הם גורמים לי לרצות לחרוש עלייהם.. וזה מה שאני עושה באמת..^^" אבל יש עוד מלא שירים אבל בגלל זה פורום מ-יפנית.. אז אני לא אשים אותם פה. (כי הם בקוריאנית וסינית
)

Nora Shu

New member
תשימי!

ה"מוזיקה יפנית" בשם הפורום הוא רק ביורוקרטיה רשמית. מתחולל פה באנדרגראונד מהפכת ק-מוזיקה ו-ס-מוזיקה רציני. D< ... חוץ מזה, אם יותר משליש מהפורום יכול לקבל התקפי אורגזמה על BOA ו-DBSK, אז לי מותר לצחוק על BIG BANG [אמג lmfao] ולהתפנגרל על סופר ג'וניור והסינגל החמוד של לי ג'ונג קי. XD [ואגב יש באלבומים של הקומונה אלבום של ג'ולין ט'סאי שהיא אמג ס-פופ XDDD~~]

מ א י י ק

New member
שימי מידע../images/Emo9.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

כל מידע טוב =] אבל אני כמעט לא שם בגלל שאני שוכח לשים פה

למעלה