שאלון סופ"ש!!!

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifשאלון סופ"ש!!!../images/Emo183.gif

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: משהו שהרס לי את השבוע: בן אדם שעשה לי את השבוע: אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: שיר השבוע: אלבום השבוע: פאדיחת השבוע: קניתי השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע:

nadav1232

New member
~עונה~

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: היום אני עושה חולצה של איומי ^___^ משהו שהרס לי את השבוע: - בן אדם שעשה לי את השבוע: - אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: BoA, ayumi hamasaki שיר השבוע: Koda Kumi - Under אלבום השבוע: ayumi hamasaki - GUILTY פאדיחת השבוע: - קניתי השבוע: חולצה XD ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: עטיפת הסינגל החדש בואה, .be with you

Love chan

New member
~~ :)

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: סיום עונת המבחנים לבינתיים... משהו שהרס לי את השבוע: הסינגל החדש של מיאבי לא משהו בן אדם שעשה לי את השבוע: אין מישהו מיוחד אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: LM.C~ להקה חמודה ^^ שיר השבוע: Bell the Cat - LM.C אלבום השבוע: Life - Nakashima Mika פאדיחת השבוע: Hi no Hikari Sae Todokanai Kono Basho de - Miyavi קניתי השבוע: פיצה, היה טעים. ציטוט השבוע: אני אף פעם לא זוכרת דברים כאלה תמונת השבוע: 1 פאונד גוספל (L)

Yubaru chan

New member
עונה~

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: הסינגל החדש של מיאבי ,איזה מחנה שהייתי עם הכיתה.. משהו שהרס לי את השבוע: נממ לא יודעת... בן אדם שעשה לי את השבוע: חברות ^_______^ אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: מיאבי שיר השבוע: ai otsuka -chu-lip אלבום השבוע:Girugamesh--Reason of crying פאדיחת השבוע: - קניתי השבוע:פיג'מה D: ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: kouji seto

shui chan

New member
אני לא קשורה לפורום אבל לא נורא P:

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: זה שחזרתי הביתה =) ושמשהו שהתחלתי וממש התאמצתי עליו יצא טוב! משהו שהרס לי את השבוע: לא משהו מיוחד.. למרות שהיה כמה ימים מבאסים במהלך השבוע הזה.. בן אדם שעשה לי את השבוע: לא מצליחה לחשוב על מישהו מיוחד~ אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: X-Japan שיר השבוע: X-Japan - Forever love. (גיליתי את השיר זה היום והוא אחד מהישים הכי יפים ששמעתי בעולם!) ראיתי אותם שרים אותו בהופעה האחרונה וזה היה כזה עצוב ;-; *סניפ* אלבום השבוע: - פאדיחת השבוע: שהכנתי למישהו מסיבת הפתעה והוא בלי כוונה מצא רישום של הדברים שתיכננתי XD קניתי השבוע: 4 זוגות של גרביים D: ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: נ.ב- המנגה של גוקושן נהדרת ^-^ 3> שין ויאנקומי לנצחחח!~

../images/Emo6.gif עונה!!

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: כל החדשות על האלבום החדש של היקי ממש עשו לי טוב! לא יכול לחכות לזה!! משהו שהרס לי את השבוע: עבודה... שוב... P-: בן אדם שעשה לי את השבוע: היקי, עם כל החדשות של האלבום! אמנית השבוע שלי היא: יונה איטו... אמנם השירים שלה לאחרונה לא ממש מרגשים אותי, אבל היא שיחררה השבוע סינגל עם סלין דיון, וזה מאוד מכובד!! ראוי לציין גם את קן היראי שחגג יום הולדת 36 (!!!), וזה ממש נחמד, אפילו שהוא נראה כאילו הוא בן 26.... שיר השבוע: Dido - Here With Me ----> לאיידע מה קרה לי, אבל איכשהו נכנסתי אליה בחזרה.... שיר מהמם.. אלבום השבוע: האלבום החדש של היקי, שייצא כבר, ודיר באלק אם קוראים לו DEATH!!! פאדיחת השבוע: האמת שהשבוע היה דיי ריק מפאדיחות... =) קניתי השבוע: ספר בשם "אהבה זועקת בקצה העולם", שמסתבר שזה רב המכר הגדול ביותר ביפן... ספר נחמד כזה... ציטוט השבוע: (רגע של תהייה שהיה לי בזמן שהייתי בעבודה)---> "מה קרה לשושה?!" תמונת השבוע: עוד לא הצלחתי להבין אם אני אוהב את התמונה הזאת או לא.... אבל יש בה משהו..

יוווווווו......

קומי הופיעה היום עם anytime ב-Music Station והייתה פשוט מדהימה!! השיער שלה סוף-סוף התגבר על הבלונד המזעזע והיה בצבע חום יפה כזה....

oracle

New member
סטגדם~

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: זה אמנם קרה בשישי שעבר אבל זה נחשב P: מפגש צפון עם חברי KAT וההתנחלות שלהם אצלי בבית אח"כ ^_^ משהו שהרס לי את השבוע: כלום לא יכול להרוס לי את השבוע, למרות שהרבה דברים ניסו >< בן אדם שעשה לי את השבוע: כרגיל, האנשים שאני הכי אוהבת 3> אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: אין ._. שיר השבוע: אין ._. אלבום השבוע: אין ._. פאדיחת השבוע: אין XDD קניתי השבוע: כלום =/ ציטוט השבוע: STFU תמונת השבוע: --->

שוצאן

New member
*מראה נוכחות*../images/Emo168.gif../images/Emo220.gif../images/Emo215.gif

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: האמפ...לא יודעתXD משהו שהרס לי את השבוע: ריב עם מישי.. בן אדם שעשה לי את השבוע: חברים שלי! אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: LM.C שיר השבוע: Oh My Juliet אלבום השבוע: :O~ פאדיחת השבוע:...אין:O קניתי השבוע: לא קניתי;~; ציטוט השבוע: "בואי דונה שבי ופה ותעמידי פני בחורה!" (כמובן שזה אמור ליהיות באנגלית:O) תמונת השבוע: *חופרת בתיקיות*

למעלה