שלום לכם....

צווטניס

New member
../images/Emo88.gif שלום לכם....../images/Emo88.gif

שלום לכם גולשים יקרים.... כדי לעורר במעט את הפורום, אנחנו, מנהלי הפורום, דני לוין ורפי2002, מנסים להכין לכם כמה דברים לעתיד הקרוב: א. הפתעה
, שכמובן קשורה לטניס....אי אפשר לפרט כרגע....נקווה שבשבוע הבא יהיו לנו יותר פרטים.....ובוא נגיד....יש למה לצפות!!!!!!| ב. אנחנו רוצים לארגן תחרות טניס (לא וורטואלית) בין משתתפי הפורום.... לשם כך, נשמח אם תרשמו לפנינו: 1. גילכם 2. מספר השנים שאתם משחקים\ האם אתם מתאמנים? 3. אזור מגורכם 4. רמתכם...פחות או יותר.... 5. אם יתקיים ארוע כזה באזור ת´´א, האם אתם מתכננים להגיע? תודה, ושבת שלום..... דני לוין , רפי2002

רפי2002

New member
אני יתחיל....../images/Emo9.gif

לדעתי זה רעיון מצויין....
אז ככה... אני בן 16 ו...אממ....9 חודשים אני משחק בערך 7 שנים...משהו כזה....
גר בתל אביב רמה חובבנית....בינונית....עזבו אתכם מרמה, אל תכתבו....זה דבר לא חכם
כן...אני יבוא אם יהיה טוניר של חברי הפורום.....בכיף...

שלום לכולם!! ../images/Emo9.gif

אני דני, בן 17 וקצת מת"א משחק 6-7 שנים, רמה? זה לא משנה כל כך... נשחק בשביל הכיף- אבל רמה דיי טובה. אמממ וודאי שאבוא! פרסים למנצחים :) יאללה תכתבו אנשים!!!!

roy83

New member
רועי שפיר..../images/Emo8.gif

אמממ.. אז ככה אני רועי בן 18 מרמת גן אני התחלתי לשחק בגיל 6 טניס אני כבר בענף 12 שנה ואני מתאמן כל יום כולל אימוני בוקר 4 פעמים בשבוע.. אני בין הטובים בארץ לגיל שלי אני מתגייס עוד חודשיים וקיבלתי ספוטראי מצטיין בצבא בזכות הטניס מה עוד? רמה אתם בטח מנחשים לפי כל מה שכתבתי.. רמה מקצוענית! ונשמע לי אחלה לעשות תחרות בין כל משתתפי הפורום למרות שלא יהיה לכם סיכוי נגדי :))) קיצר אני אבוא רק תגידו מתי ואיפה.. ביי אנשים

galitay

New member
אולי לי יש סיכוי

למרות שאני לא בכושר כרגע אני עדיין שחקן טניס. בן 17 וחצי, כמעט 8 שנים באליפות ישאל האחרונה הפסדתי לניר שטרנליב, אבל זה חתיכת משחק 3 פעמים הובלתי 40 0 בסרבים שלו ולא שברתי פעם אחת. נראה לי שנגמר 6:3 6:2 וזה היה אחרי משחק מוקדמות דפוק שתקעו לי. בקיצור בנתיים אני מדורג שני בתחרות.

roy83

New member
איך קוראים לך ?

איך קוראים לך ? אולי אנחנו מכירים.. אני הפסדתי באליפות ישראל ברבע גמר לעידן בן הרוש אם אתה מכיר אותו.. 6:7 6:2 6:7 משחק של 4 שעות כמעט זה היה!! ניר שטנרליב שחקן לא רע אבל אני הרבה יותר טוב ממנו :) (בלי להשתחצן) איפה אתה מתאמן ?

galitay

New member
קוראים לי איתי גל

אני מתאמן בקרית ביאליק, אבל אני לא בא לארציות כמעט בעיקר בגלל שזה רחוק ואני לא ממש משקיע בטניס, יותר לוקח את זה כתחביב. מכיר את עידן בן הרוש, בטח. אהה ובגמר 18 שהיה בקרית ביאליק הפסדתי לאיל בורשטיין 6:3 6:4 זה נשמע קצת יותר טוב מההפסד באליפות ישראל.

למעלה