The Final War - DBD 10

../images/Emo88.gifThe Final War - DBD 10 ../images/Emo152.gif

בזמן שישנתם/בלסתם מופלטות/פיזזתם בדאנס, במונטיגו ביי שבג'מייקה נערכה המלחמה האחרונה. טוב, לא ה-אחרונה, אבל האחרונה (כך אומרים בכל אופן) בסדרת הקלאשים שרצה בעשור החולף ונקראה Death Before Dishonor. בידור להמונים? לא הייתי קורא לזה ככה, ואם כן אז אני בדעת הרוב. קלאש וויקיד
מאזין עכשיו. אם לא שמעתם בלייב אז הלינק הבא בשבילכם: http://www.megaupload.com/?d=E1UTU50U מקווה לשים יד על וידאו בקרוב, אבל בינתיים זה מה יש. מאוחר יותר כשאסיים להאזין אתן את דעתי. מי עוד שמע? מה אתם אומרים? הפתעה לדעתי בזכיה...

reality i

New member
הקשבתי...

לאודיו....דיי משעמם ומאכזב , אין לי מושג למה מטרון לא היה אבל לדעתי הוא עשה מהלך חכם....כמו שזה נשמע לא היה לו מה לחפש בקלאש הזה. ניצחון לא משכנע של בלאק קאט...אבל ככה זה שאתה מגיע עם יריב חסר נסיון מולך , הגרמנים ניגנו יותר מעניין מבדר"כ אבל מפה ועד לזה שג'מייקה תיתן להם גביע זה יקח עוד כמה שנים... BIG UP SENTINEL,MIGHTY CROWN,BREDA HYPE,BASS ODYSSEY AND BLACK KAT FOR HIS 7TH CUP ON WORLD CLASH EVENTS

Carcass

New member
....

סנטינל היו צריכים לשמור קצת לסוף....בהתחלה כולם ניגנו איזי כי אפחד לא הודח בסיבוב א...רק הם הפציצו מההתחלה....אולי התחממו מהר מדי...

טוב הקשבתי כבר די מזמן

כל התגובות שקראתי על הקלאש מתייחסות אליו בהשוואה לקלאשים של ימים עברו. אבל צריך לזכור גם להיות up 2 da time. כבר הרבה זמן לא היה קלאש בינלאומי בג'מייקה, הקלאש האחרון ששמעתי היה אודיסי נגד קאפרשוט לפני איזה חצי שנה. צריך לחיות עם מה שיש. אני כל כך אוהב קוסטומים, ועוד יותר אוהב קוסטומים של טיונים FRESH, ואם לשפוט לפי המדד הזה, אז היה לנו כאן שואו קייס של הטיונים הכי חמים. רואים שכולם, כולל ברדה הייפ, השקיעו מאוד לקראת הקלאש הזה. אז כן, המון דיבורים אבל יותר מדי אקשן לא היה. מבייס אודיסי ציפיתי לשמוע משהו רציני בקלאש הזה והם לא נתנו 30% מעצמם. חבל, באמת; מייטי קראון השקיעו יותר מדי זמן בלרדת על סנטינל ולקרוא להם falla כשבתכלס הם לא סיפקו כל כך את הסחורה. וכשמטרהורן מבריז מהקלאש, אנחנו נשארים עם שני סאונדים על הבמה: בלאק קאט וסנטינל. צריך לתת את הכבוד לפאנטה, שבאמת הפתיע ונתן יופי של שואו, אבל אם תשאלו אותי, הזוכים הגדולים של הקלאש הזה הם סנטינל, שדאגו לתת בידור אמיתי, ולא פחדו לעמוד מול הקהל הג'מייקני, שאף פעם אי אפשר לדעת באמת למה לצפות ממנו. הם קיבלו חיבוק חם מהג'מייקנים, ונפתחה עבורם דלת לקהל הזה. מה הם יעשו עם זה זו כבר שאלה אחרת. אבל לא בזה השרשור עוסק. אני לא ממהר להספיד את ספורט הקלאשים, ומקווה שנזכה לימים טובים יותר. זה בכלל לא קשה, עניין של יותר עשיה ופחות דיבורים. אפשר להגיד את זה על עוד כמה דברים בתעשיה בימינו... don't it?

למעלה