הופעות/ מסיבות לסופ"ש

מחר יאנו יום שישי??

אממ היום יום חמישי יש בסלואו משה ג סאונד סיסטם... גם מחר בסלואו משה יש יונייטד רוטס.. נמצא בשכונת פלורנטין רחוב המחוגה 4 תל אביב.. יום טוב :) -כשף!

קיבוץ כנרת..

היום יום שישי מסיבת רגאיי בקיבוץ כנרת.. סלקטה אלדד גולן מארח את "תמימי דעים".. פתיחת דלתות 23:30 ההופעה מתחילה ב- 24:00.. **** כניסה חופשית **** (אם מישו נוסע- שמרו מקום..) שבת שלום.. -כשף!

עין חרוד..

היום יום שישי מסיבת רגאיי בעין חרוד.. כניסה עולה 30 ש"ח- שמעתי שאחלה שם.. אה חח ואם מישו נוסע שמרו מקום.. גוד שבסס -כשף!

שישי הבא 11.11..

אנשים שישי הבא מסיבת רגאיי לפנים בסלואו משה- יסאיה קרו, גיל ראסטה, מיי לורד סאונד, רוד בוי סאונד וגימ"ל סאונד.. קלטתם כמה סאונדסיסטמים בערב אחד?? אממ כניסה עולה 30 ש"ח.... שבת שלום ויום טוב.. -כשף!

אהה הכי חשוב..

הרשמה מוקדמת אצלי במקום 30 ש"ח יעלה 20 ש"ח.. *לא חובה תשלום מראש.. יאללההה בתאבון בארוחת שישי.. -כשף!

Dtiup

New member
פעם אחת

הייתי שם ולא הכניסו אותי כי אני קטין 16) בגלל האלכוהול.. חרא של דבר באבילון.

Dtiup

New member
וואלה

הייתי עם חברים בירדנית ככה ואז פתאום חוש השמיעה שלי שמע ראגיי לקחתי פנס ועקבתי אחרי הקול.. הגעתי לקיבוץ.. בכניסה אמרו לי מעל 20.

Dtiup

New member
לא חושב

ירדנית זה מטר מקיבוץ כנרת.. ששם מתנהלות רוב המסיבות עם האלכוהול שלא מכניסים קטינים..

חחח סאטלה!!

אני מקודם בכלל דיברתי על הסלואו משה- שזה בתל אביב.. ובקשר לכנרת סבבה שהירדנית מטר מהכנרת- אבל לא נראה לי שדיברנו על אותה מסיבה- וגם אם כן.. מה אתה מצפה שימכרו אלכוהול ויכניסו קטינים? הרי טאכלס שנינו יודעים שזה באסה אבל זה לא חוקי- ויכולים בשניות לסגור להם ת'מקום.. יום טוב.. -כשף!

Dtiup

New member
בכל מקרה

הרי לא הייתה בעיה לומר שאין לי תעודת זהות ולומר שאני בן 18 ( מאמינים מה לעשות אני לא נראה קטן) אבל זה מעפן.. ועובדה שאלכוהול עושה רק רע..

Ambitionz

New member
יש קשר בין הסלואו משה בתל אביב לבין

הסלואו משה באגריפס בירושלים?

גלתו

New member
מישהו היה שם, ביונייטד רוטס?

חזרתי הביתה לסופ"ש ודווקא בימי שישי האחרונים אין דאנסים. זונות. איך שם? מה מנגנים בעיקר? אני תוהה אם ללכת

REL YESAYA

New member
תשובה בקשר ליונייטד רוטס

יש שם אחלה מסיבות והיום הם חוגגים 10 מסיבות לליין ובקשר למה שהם שמים די הכל פשוט אחלה מומלץ בחום

afl3

New member
../images/Emo89.gifהופעות/ מסיבות לסופ"ש../images/Emo90.gif

לשרשר פה..

shows

New member
מסיבת היפ הופ עם בייבי ג'י!

שבת 5/11 22:30 די.ג'יי בייבי ג'י מלהקת ההיפ הופ "כלא 6" במסיבת היפ הופ משובחת בוקה, קרליבך 27 תל אביב לפרטים נוספים: 052-3659180

טובא

New member
מה לא הבנת במושג

פורום רגאיי???? אחלה מסיבה והכול אבל בשביל זה יש לך את פורום מוזיקה שחורה. תודה

למעלה