חדשה ורוצה מדריך\ה

../images/Emo9.gifחדשה ורוצה מדריך\ה

אנשים אניט חדשה יש מישהוא נחמד שיכול להדריך אותי או יותר נכון להסביר לי מה הול בפורם הזה כמו מי נגד מי ולהקיר לי אנשים זה היה ממש נחמד מיצידו תודה רבה מרואש!!!
לב||

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

זהו פורום משחקי-תפקידים חיים של תפוז. מה זה משחקי תפקידים חיים? זהו משחק חברתי, בו לכל אחד מהמשתתפים יש דמות בסיטואציה מוגדרת, וכל השחקנים פועלים במשחק דרך אותה הדמות. יחד מנפישים לחיים את הסיטואציה הזו, לעיתים עם תפאורה ותחפושות ואביזרים, ולעיתים לא. אסביר לך דרך הנושא שאיתו מבלבלים אותנו הכי הרבה: תיאטרון. ההבדל המהותי הוא שבתיאטרון, עם כל הדרמה והמתח, השחקן הוא שחקן על במה, וכל מה שהוא מוציא מעצמו זה מסר לקהל - וזה קודם להנאתו האישית, שכן הקהל הוא זה שמשלם לשחקן בסופו של דבר את המשכורת. לעומת זאת, במשחקי תפקידים, הדבר הקודם לכל - הוא חוויתם האישית של השחקנים. אם יש קהל במשחקי תפקידים - הרי הוא השחקנים עצמם, וזה אומר שאין צופים מהצד - כל אחד מהצופים הוא גם משתתף. יש לו תפקיד, יש לו מטרות, ויש לו מידה של מעורבות במשחק. זהו פורום רגוע, איטי וענייני. אל תתיאשי אם את לא מקבלת תגובה מיידית.

מה את?

תודה על ההקרחה אני יודעת מה זה משחקיי תפקידים אבל תודה בכול אופן מה התפקיד שלך יש לך דמות ספרי לי על זה

דמות?

קשה לפתח דמות עיקבית במשחקי תפקידים חיים. בניגוד לקמפיין שולחני הנפרש על מספר פגישות ונמתח לאורך זמן רב, רוב משחקי תפקידים חיים הם אירוע חד פעמי. זה קורה משום שלכל יזם של משחק יש חזון אחר ורעיון מישלו, הגדרת עולם מישלו, הגדרת סטינג מישלו, והוא מכוון לאווירה אחרת, מגדיר קו תפאורה מסויים, ולא ניתן בדרך כלל לקחת דמות מעולם מסויים ולשלב אותה בעולם אחר. יוצא דופן לכלל הזה היא הסאגה בהפקת האחווה, ומשחקים מבית היוצר של NB, המתרחשים באותו עולם ובאותו הרקע.

למעלה