רעיונות לבישול מחר,,יש???

frige

New member
קודם כל אפתח בברכת ברוכה הבאה../images/Emo39.gif

אני שרית והחתימה שלי למטה. אני ילידת מגדל העמק ועד לפני כשנה וחצי עדיין גרנו שם, כיום אנחנו גרים בתל-עדשים, ממש לא רחוק, מרחק נגיעה. התאקלמות מהירה במגדל העמק והמון
מה את רוצה לבשל? כיוון? נעים מאוד. שרית

../images/Emo24.gifתודה רבה,את מקסימה

תודה רבה על החמימות והברכה, אני מקווה להתאקלם ולא לחזור לעיר,ואם לא כאן אז להשאר בצפון,,ואולי לעבור דירה לאזור אחר כאן, בנתיים נורא מבולבלת וקצת קשה,אבל יהיה בסדר ברגע שלילדים יהיה מסגרת ואני אתחיל לעבוד במקצועי שהוא מזכירה רפואית,הדברים יראו שונה, אוהבת את השקט,השלווה והרוגע,אנשים פה חמימים ופשוטים,כמו שצריך, ולבסוף,,מצאתי מה לבשל,חחח אגב,,ובכנות למרות שזה מאד אינדבדואלי,,היית מאושרת כאן???? אני אוהבת את הצפון ולכן הבחירה הייתה לגור כאן,הסביבה די ממוצעת ואולי זה מה שמפריע לי ולעומת זאת די שקט בבנין ונקי וגינה מדהימה,כמו כל דבר יתרונות וחסרונות, כמו כן מחפשת בה"ס לבני(יסודי) שמעתי שעליזה בגין בה"ס טוב ולא שלום עליכם,מה דעתך??? שבת טובה אילנה אימא לשניים מיוחדים שהפכו אותי למיוחדת ושונה.

frige

New member
הי אילנה,

כן, הייתי מאוד מאושרת במגדל העמק. מה גם שגדלתי בסביבה מאוד טובה. אני למדתי ביסודי בגיורא יוספטל. שמעתי בכלל שאולי סוגרים את בי"ס שלום עליכם. נראה לי שעדיף בכל מקרה עליזה בגין, האוכלוסיה שם טובה יותר (בלי לפגוע חלילה באף אחד). ההורים שלי עדיין גרים במגדל העמק, את כל הסידורים שלי מקניות, קופ"ח ועוד אני עושה במגדל העמק, הראל שלי בגן במגדל העמק ושנה הבאה אשים גם את אלעד ואיתי שם. כך שאני לא מפנה את הגב לאקסיות מיתולוגיות
. מאחלת לך את כל האושר שבעולם ובהצלחה. את יכולה לראות כמה הודעות למטה יש שם שירשור של האוכל שהכנתי בליל הסדר, אולי משם גם תוכלי לקחת כמה רעיונות. שרית

למעלה