רשמים מטיפול סו' גוק

ronenrii20

New member
../images/Emo9.gifרשמים מטיפול סו' גוק

שלום לכולם עשיתי טיפול אחד לדלקת עפעפיים,היה שיפור מסויים אבל גם הוא ל 20 דקות ובערב הדלקת חזרה להציק לי. נשאלת השאלה כמה טיפולי סו' גוק מומלצים לטיפול בדלקת עפעפיים? מציקה ומאד מטרידה בכל המובנים האם יש פה מטפלים שטיפלו במצבים כאלה,והאם אוכל לשוחח עימם? בברכה רוני יום קסום

samibi

New member
תגובה לטיפול

שלום, אני מבין שהיה שיפור תוך כדי טיפול. מה הטיפול שעשו לך? הם הרגשת תגובה זהה בטיפולים אחרים שעשית? האם שאלת את המטפל שלך למה השיפור הוא רק ל-20 דקות? מה תדירות הטיפולים שאתה עושה? האם לאחר 20 דקות, אותם סימפטומים חזרו בדיוק כפי שהיו או שהיתה הקלה מסוימת? האם ההקלה עדיין נשמרת? האם ישנה החמרה במצב? בד"כ אם יש שיפור תוך כדי טיפול או כדי יממה מהטיפול, המשמעות היא שהטיפול הוא בכוון הרצוי. ישנם כמה גישות: 1. להמשיך את הטיפולים בתדירות גבוהה יותר - ואז הגוף יתרגל למצב החדש. את זה אפשר לעשות או ע"י טיפול ע"י מטפל או שהמטפל נותן שיעורי בית למטופל שימשיך טיפול בבית עד למפגש הבא. 2. טיפול ברובד עמוק יותר ו/או טיפול שורשי יותר בכל אופן, אני ממלית לך לשאול את המטפל שלך לגבי הטיפול, ולשאול אותו את השאלות הנ"ל, שהרי הוא יודע מה הטיפול היה ומכך גם מהם התוצאות הרצויות. אני שמח לשמוע שהחלטת לטפל בסו ג'וק. אתה רוצה לשתף חוייות מהטיפול?

למעלה