שאלה אל כל הקוראים בפורום

mikmikonet1

New member
../images/Emo9.gifשאלה אל כל הקוראים בפורום../images/Emo13.gif

אם היו נותנים לכם אפשרות להכנס עכשיו לוילה- והיתה לכל אחד מכם אפשרות לספר רק לאדם אחד מה באמת משהו אמר עליו מאחורי הגב (בחדר של האח הגדול) מה הייתם אומרים ולמי. חשוב לי באמת לשמוע. תודה!

נועה21

New member
אומרת לרנין ששי סתם מנצל אותה

כי אם רנין תדע את האמת הכל יתהפך ותוך שבוע שי וצבר עפים

נועה21

New member
דווקא כן שמעתי

שמעתי את שי אומר לערן שרנין לא מדליקה סיגריה בלי לשאול אותו... אם הייתי נכנסת לבית הייתי מספרת לה שהוא אמר את המשפט הזה. מכאן הכל היה מתגלגל לבד...

mikmikonet1

New member
אתם באמת חושבים שרנין תמימה?

היא שחקנית- אולי היא רק משחקת אותה? בכ"ז- זה כל מה שהייתם מספרים- אני הייתי מבעירה את כל הסביבה של נעמה

no nick 1989

New member
נדע היום אם היא שחקנית או לא

אם היא תצביע לשי או ערן אז היא לגמרי שיחקה אותה.

JasPoint

New member
קודם כל היא באמת שחקנית במקצוע

היה לה תפקיד קטן בסרט הכלה הסורית. אבל היא תמימה להחריד (או אהבלה כמו שהיא קוראת לעצמה). היא וג'ני הולכות אחרי שי וצבר, ולוקחות את כל מה ששני אלה אומרים כקדוש. לדעתי ההצבעה של רנין וג'ני תהיה זהה, שתיהן יצביעו קרן ונעמה.

no nick 1989

New member
כן גם אני חושבת..

אבל אולי יש סיכוי קלוש כי אתמול בלילה רנין באה לנעמה שהיא בכתה.. וגם ג'ני ורנין מדברות רגיל עם קרן והכל אז לא יודעת. נראה היום.

אתמול בלילה כשנעמה בכתה

זה כבר היה אחרי שהם הגישו את ההצבעות שלהם, ככה שזה לא משנה שהיא באה "לנחם" אותה...

את אמרת

שיש סיכוי קלוש שרנין לא הצבעיה לקרן ונעמה כי כשנעמה בכתה רנין באה לדבר איתה,אז אני אמרתי שהיא באה אליה א-ח-ר-י ההצבעה ככה שזה לא אומר שהיא ל-א הצביעה לה, כי זה היה א-ח-ר-י ההצבעה... הבנת?

no nick 1989

New member
הבנתי טוב מאוד.

הכוונה שלי היתה על עצם העובדה שהיא בכלל באה,ועל העובדה שהיא מדברת איתן וצוחקת איתה ועם קרן כרגיל! בגלל זה אמרתי שיכול להיות שהיא עובדת על שי וערן והצביעה נגדם.. קאפיש?

הבנתי אותך :)

אבל זה ממש לא נראה לי הגיוני.. רנין לא סובלת את נעמה ואין מצב שהיא לא הצביעה נגדה, היא פשוט צבועה כמו שתמיד אמרתי...

no nick 1989

New member
תראי רוב הסיכויים שאת צודקת

אבל עדיין אפילו ג'ני אמרה,לא זוכרת מתי,נראה לי יום שישי היא אמרה לרנין "תפסיקי להיות כזאת תמימה למה את מאמינה לכל מה ששי אומר"? אז רנין אמרה שזה לא נכון והיא לא מאמינה לכל מה שהוא אומר וכו'... וגם בשיחה בין כל הבנות שהיתה השבוע זה היה נראה כאילו כולם הסכימו פה אחד שערן ושי מנסים לשלוט אז אולי יש קמצוץ של תקווה אנערף...חחח

mikmikonet1

New member
אגב- שאלה נוספת../images/Emo180.gif

משהו מפה מנסה להכנס לוילה עם המבצע הזה שיש?

יNOT

New member
היו פה כבר שניים או שלושה

שאמרו שיש להם אודישנים לתוכנית, אני משער שזה בגלל המבצע הזה. כי זו הדרך היחידה שהם מפרסמים שאפשר להיכנס לתוכנית.

ישלמו לי ואני לא אכנס לבית בצב שהוא כרגע

ובלי שום קשר הבית נראה לי כ"כ לא הגייני, ערן מזהם אותו, הוא בקושי מתקלח וכל הזמן מגרבץ כאילו יש לו כינים שם בעעעע

יNOT

New member
נראה לי את צריכה להיות אף יותר קרובה

לערן בשביל להידבק בכינים שלו
במיוחד קירבה לאיזור המסויים שבו לטענתך יש לו כינים ...

no nick 1989

New member
רק אני חושבת שלהיכנס לתכנית

באמצע זה הכי באסה שיש? אנשים אומרים שזה טוב כי כבר קלטת את כולם בטלויזיה וראית מה כל אחד אומר ועושה.. אבל מבחינתם ברגע שמישהו חדש יכנס הם יבחנו אותו בזכונית מגדלת וזה לא נעים.

למעלה