שלום

orel229

New member
../images/Emo9.gifשלום

איך יש פה אנשים שהולכים להיות שוחרים והם עולים לכיתה ט'? זה לא מתחיל מכיתה '? ורק אצלי השוחרות זה בבית הספר שאני נמצאת בו כרגע(בלי שום טכני וכדומה)? ויש פה בכלל אנשים שעולים לי' וזאת תהיה השנה הראשונה שלהם? ושאלה אחרונה פיסיקה זה באמת כל כך קשה כמו שכולם אומרים אז עדיף לבחור ביולוגיה ובאמת אי אפשר לקבל תואר הנדסאי אם אני אבחר ביולוגיה ולא פיסיקיה? (ושוב סליחה על המיליון שאלות)

nirze

New member
.... תשובות....

בבתי הספר של חיל האויר (כמו ב"ש, חיפה, ת"א, מעלה אדומים, חצור הגלילית) מתחילים מכיתה ט' ואפשר גם מי'. את בטח נמצאת בבית ספר רגיל שיש שם מגמת שוחרות... ::/ אז אפשר רק מכיתה י'. אין לי מושג אם יש פה מישהו שעולה לכיתה י'... ::] תבררי... אין לי כוח לבדוק... פיזיקה זה בכלל לא קשה... ואני לא חושב שאת יכולה לבחור ביולוגיה אם את במגמת שוחרות...! אי אפשר לקבל תואר הנדסאי אם אין לך פיזיקה... זה מה שאמרו לנו פעם... אני לא בטוח... אבל זה נראה הגיוני... מקווה שעזרתי...

orel229

New member
תדוה

הי תודה רבה רבה יל כך שענית על השאלות הרבות ששאלתי חח.. אוכל לדעת בן כמה אתה?

היי

שמעי אני שוחרת (לא של חיל האויר או ים) אני של חיל חימוש.. ואוולה אני במגמת מכטרוניקה שזה ממשיכיםלהנדסאים ואנני שנה שלישית יהיה בבית הספר שלי . אני לא עשיתי פיזיקה כי לפני שנתים היה משהו דומה לפיזיקה שהיה הרבה יור קל.. אז במילים אחרות ניצלתי.. שמעי.. כעיקרון ביצפר צבאי זה לא רע.. אני לא לומדת בטכני בחיפה אבל אני די הרבה שם בחופשה כי אני עוברת קורסים דרך גדנע אויר שם מי שלומד בטכני בטח מכיר... והמשמעת שם באמת קשה יחסית שונה מאצל בבי"ס , אני אתן לך דוגמא: הם הולכים בשלושות לכל מקום ואצלי הולכים ב2 טורים אוהיחס של המפקדים זה "דינסטאנס" יעני אין צחוקים וכל החרטא הזה..לעומת זאת אצלי אפשר לצחוק עםהמפקדים וכו אבל רק לכבד אותם.. אקיצר אין לך מה לפחד מהשרבים פה על הטכני לא בכל מקום זה ככה , לא בכל בי"ס צבאי זה ככה , ודרך אגב תנאי פנימיה שם די סבבה יש חדרים נורמלים יחסית בבית הספר שבו אני לומד (אפילו שאננני ישנה שם).. עם יש לך עוד שאלות תשאלי אל תתבישי...

nirze

New member
אמ... לא מדויק!

בגלל שאת נמצאת בגדנ"ע בטכני... (שבוע שלם.. לא?! היה לכם לפני כמה זמן) אז יש משמעת אחרת, לא כמו בבית הספר... והמדריכים הם של הגדנ"ע ולא של בית הספר עצמו... ::] ובגלל שהגדנ"ע זה לא של בית הספר יש משמעת שונה (ולמיטב ידיעתי... הגדנ"ע אמור להיות כמו צבא של ממש... אז....) ולשאלה הקודמת... אני בן 18 וסימתי השנה כיתה י"ב בטכני בחיפה... ממשיך י"ג... ::] אם את רוצה לדעת עוד דברים... תשאלי.... ::] אני אנסה לענות.... ::] אם אני יודע.... ::] שבת שלום!

תגובה

אוקי אולי בזה אתה צודק... אבל תכלס הב"ס הזה הוא מעולה .. עם היא תשקיע בלימודים ולא איך בלעשות דווקא אז סבבה? לא? נ.ב אתה אוהב טיסנים?

nirze

New member
וואלה צודקת!!! ::]

ואוהב טיסנים... ::/ אני אוהב להרכיב כל מיני דגמים של מטוסים (זה בסדר?)... חחח הייתי בגדנ"ע אבל פרשתי כי היה לחץ של לימודים...

maxlvo

New member
טוב, אז ככה

הכרתי אנשים הנדסאים שלא עשו כלל בגרות בפיזיקה. רק לידע כללי.

nirze

New member
אחלה...

ענית לה.... ::] וזה גם ל"ידע" הכללי שלי נכנס עכשיו... חחח

maxlvo

New member
שחכתי לאמר

הם עשו יג' יד' בתוכנית הלימודים הישנה. יש מצב היום זה כבר חובה.

טיק טאק1

New member
נכון כולם צודקים ..

אבל להתקבל בעתיד לאיזה מקום יצור בעיות ואז השלמות של פיזיקה...אני מדבר על מקצועות של הנדסה..כמו שניר הזכיר.. זה נקודת מחשבה ...ואני חושב מי שיכול להשלים ,שישלים עכשיו..

זה בהחלט נכון אבל יש עוד אופציה

שהיא פחות עדיפה אבל בתור מישהי שלמדה 5 יחידות פיזיקה ויודעת עד כמה שזה קשה, יש מכינות באוניברסיטה למקצועות השונים ביניהים פיזיקה. אבל כמובן שעדיף לעשות את זה בתיכון.

למעלה