משחק-5 דברים

../images/emo9.gif../images/emo29.gifמשחק-5 דברים../images/emo39.gif../images/emo23.gif

שלא ידעתם עליי^^ דברים שאתם חושבים שאנחנו לא יודעים עלייכם

../images/emo23.gif../images/emo29.gifאני^^

אני מציירת ומעצבת
התקבלתי לבית הספר לעיצוב במילאנו
אני דוברת ספרדית
יצאתי עם מיליארדר בן 28 בשידח מעפן
אני על סף אנורקסיה @@

boopymylife

New member
אני דומה לך ב-3 דברים...

מציירת ומעצבת (למרות שבטוח לא יפה כמוך) בת 17 וגמאני אנורקסית. אם את רוצה לדבר.. 342440652 =]

לא :( גם לא מסן ;^^

פלאפון אבל הוא אצל אחי..ואני דרך הפלאפון של אחותי ^^ מחר אם תרצי אדבר איתך בפלאפון

m i r u s h i

New member
למרות שהיה את זה../images/Emo108.gif

אני אכתוב דברים חדשים :X 1.אני כותבת ביד שמאל [וזה מסביר למה הכתב שלי נראה כמו כתב מצרי קדום. |:] 2.אני יכולה להתחיל לבכות מכל דבר. [סרטים,שירים,לדבר על משהו מעציב..] 3.אני מאוהבת בחבורת ילדים שהכרתי לפני שנה ובכאלה שהכרתי במהלך השנה הזאת.אני לא יודעת אם אתם מכירים אותם o_O 4.החלום שלי הוא להיות עיתונאית ["אני,סלבריטאית" סטייל P:] או מעצבת [אופנה]. 5.כשהחתול שלי היה גור,הוא נפל מהמרפסת בבית הקודם.מאז-אני אובססיבית[!] אליו ותמיד כשאני בבית תראו אותי מחפשת אותו :X

Simply an Angel

New member
../images/Emo189.gifעונה../images/Emo189.gif

1. יש לי אחות תאומה (אבל לא זהה) 2. הדבר היחיד, אבל היחיד, שאני באמת אבל באמת לא מסוגלת לראות זה התעללות בבע"ח... אני מסוגלת לבכות ולהגיב כמו משוגעת אם אני רואה כזה דבר... אני פשוט יאבד את העשתונות... 3. אני מכורה לכלבה שלי- כל הזמן חייבת לדעת איפה היא, לשחק איתה, לצלם אותה (זה מסביר למה יש לה לא פחות מ-1000 תמונות ב-5 שנות חייה
) 4. החלום שלי הוא להיות וטרינרית... או לפתוח עמותה למען בעלי חיים כמו תנו לחיות לחיות (וכו')- כל דבר שיעזור לבעלי החיים! 5. אני מתכננת בין הגילאים 16-18 להפוך לצמחונית לחלוטין (הסיבה שבגללה אני מתכננת להתחיל בין הגילאים האלו היא מכיוון שאני חולת אנמיה, לכן אני חייבת קודם כל להיפטר מזה ואז לאחר מכן להתחיל
)

למעלה