וויל וגרייס - השרשור הדו יומי

afterglow1

New member
../images/Emo90.gifוויל וגרייס - השרשור הדו יומי../images/Emo70.gif../images/Emo89.gif

2.1.08:
רואים כוכבים יורדים מהפסים: וויל וגרייס מסכימים לארח מסיבת גיוס כספים בדירה לשני מועמדים למועצת העיר. וויל למועמד הומו, וגרייס למועמדת יהודייה; ג`ק משאיר את אליוט וקארן לבד כדי שיפתרו את בעיותיהם. 3.1.08:
סעודה ניידת, א`: וויל, גרייס, ג`ק וקארן מחליטים לחגוג את חג ההודיה בעצמם, אך לפני כן יש לכל אחד מהם התחייבויות משפחתיות. הם מחליטים לצאת ביחד לסיבוב בין המשפחות, כשלכל משפחה תוקדש שעה. צפייה נעימה וסופשבוע נעים

always be me mc

New member
תודה על השרשור../images/Emo9.gif../images/Emo25.gif../images/Emo39.gif

ועלי לומר שאני כבר מצפה לראות את הפרק של יום חמישי כי הוא נשמע מאוד מבטיח.. צחוקים

always be me mc

New member
מגיבה על שני הפרקים :)

'רואים כוכבים יורדים מהפסים': עלי לומר שלמרות שאני לא חושבת שהפרק היה קורע מצחוק מה שכן הצחיק לראות היה איך האנשים שגרייס וויל בחרו(מתוך עצלנות כן?), כדי להצביע עבורם לא יכלו לצאת יותר מגעילים ממה שיצאו
כמו כן עלי לומר שהקטע שבו קארן ואליוט מותחים את רוזריו גם היה טוב למרות שכמובן גם אהבתי מאוד את הנקמה שלה בחזרה
'סעודה ניידת א'': עלי להתחיל ולומר שאהבתי איך קארן יורדת על הלבוש של גרייס מבעד לטלפון ואומרת שהיא מאחוריה כשהיא לא
כמו כן גם הקטע שבו היא מבקרת את בעלה בכלא והוא מבקש לראות את הילדים והיא עולה על הזכוכית ומראה לו היה קורע XD ותגידו שמתם לב איך וג'ק יצא דפוק בפרק? אני כן ואני גם אגיד לכם למה: דבר ראשון: הוא לא חשב לעצור איפה שהבן שלו עומד ומסמן לו וזה מראה עד כמה הוא טמבל
דבר שני גרייס אומרת לו לא לספר והוא כמובן מספר והורס הכל
ודבר שלישי: בעוד שהוא מספר עד כמה אבא שלו קר מנוכר יוצא שהוא חברותי ומזמין חבל על הזמן(אגב מוזר לראות את השחקן הזה בסדרה כי בפעם האחרונה שראיתי אותו הוא שיחק בסטארגייט SG-1 עונה 10 ששודרה באותו הערב והזמן), מה שגם מביא אותי לבדיחה המצחיקה על ג'ק וג'ורג' מייקל XD אניוואי מה שאני רוצה לומר הוא שהפרק לא איכזב אותי בכלל, הוא היה מאוד מצחיק
כפי שחשבתי שהוא צריך להיות
ואני מצפה כבר לחלק השני שלו

למעלה