וויל וגרייס -שרשור תלת יומי!

afterglow1

New member
../images/Emo90.gif וויל וגרייס -שרשור תלת יומי! ../images/Emo3.gif ../images/Emo89.gif

אוקיי... הנה התקצירים לשלושת הפרקים שישודרו עד יום ג'. למען הסדר הטוב,כשאתם מגיבים רצוי שבהודעה תציינו באיזה פרק מדובר...
יום א'- 9.12.07:
דוד מכונית: וויל מנסה לסייע לגרייס להיפטר ממכוניתו החבוטה של דודה המנוח, ומוכר את הגרוטאה לנזירה (אלן דג`נרס בתפקיד אורח); ג`ק מתבונן בעולם מזווית שונה כשהוא מתחיל להאמין שאביו האובד היה שחור. יום ב'- 10.12.07:
בוגדים 1: גרייס נבוכה לגלות את אביו הפלרטטן של וויל בחברת יפהפייה זוהרת, אלא שמבוכתה גדלה לנוכח ההכחשה שבאמצעותה בוחר וויל להתמודד עם הידיעה. בתפקידי אורח: סידני פולאק ולסלי אן וורן. יום ג'- 11.12.07:
בוגדים 2: בעוד גרייס מנסה להעיר את תשומת לבו של וויל לכך שאביו בוגד באימו עם יפהפייה זוהרת, מתחילה קארן לחשוד שגם בעלה מנהל רומן מהצד. בתפקידי אורח: סידני פולאק ולסלי אן וורן. צפייה נעימה...

always be me mc

New member
אחח!(על הפרק דוד מכונית):

איזה פרק טוב!
כל כך מצחיק ושנון בדיוק במידה הנכונה ואיזה יופי שכך כי כבר הרבה זמן לא נהניתי ככה מקומדיה :) אתם יודעים עלי להודות כשבהתחלה קראתי פה שהנזירה תהיה אלן דג'נרס אז באמת תהיתי איך הדבר הזה יתבצע אבל זה הסתדר על הצד הטוב והמצחיק ביותר(כי נכון אלן לא בדיוק אמינה בתור נזירה אבל קורעת? בוודאי
). בנוסף לעלילת הדוד- מכונית-נזירה מוזרה עלי להודות שגם מאוד נהניתי מעלילת בלאק ג'ק(אין, זה פשוט מתאים לאדם שכ"כ מרוכז בעצמו לחשוב שבגלל שהוא לכאורה שחור אז לא עוצרים לו
), ומרומן קארן-רוזריו וכי גם אלו היו עלילות טובות ומשעשעות למדי
בקיצור פרק טוב(ואני לא מצפה לפחות מזה ב"וויל וגרייס" אבל ליותר כן
) מאוד יפה מצד וויל שהוא קנה לה בחזרה את המכונית
(או שמא נאמר את הדוד
) וגם נחמד היה לראות שיש משהו ביחסים של קארן ורוזריו מעבר לצעקות
ותודה כמובן לך, אורלי על השירשור עם התקצירים

afterglow1

New member
פרק קורע! ../images/Emo6.gif

(דוד מכונית) ת'אמת שאני לא תופסת מגרייס וויל כ"המצחיקים של הסדרה".... קארן היא זו שהורגת אותי כל פעם מחדש עם ההתנהגות שלה. הקטע שהיא נאבקה בבוורלי הגמד הזה, אחד המצחיקים! או כשהיא נזכרה ברוזריו ופיזרה נוזל לניקוי חלונות והסניפה את הריח.... הזוי לחלוטין!
כמובן שאי אפשר בלי ג'ק... שהפעם הוא "שחור". איך בשניה הוא מאמץ לעצמו תרבות אפרו אמריקאית ואחרי יום הוא כבר לא. ואלן דג'נרס בתור נזירה- גדולה! איך שהיא גרמה לוויל וגרייס רגשות אשם בגלל שהם רוצים את המכונית. תכלס היא נזירה מגניבה לאללה.

always be me mc

New member
זו לא רק קארן שהורגת../images/Emo8.gif

בכלל כאשר דמויות הן משוחררות יותר(מבחינה מוסרית וכו') אז יוצא שהן מצחיקות יותר..(כי יש פחות מגבלות והן עושות הרבה יותר) וכך יוצא ש: ג'ק טיפה יותר מצחיק מוויל, קארן מגרייס, פיבי מרייצ'ל וג'ואי מרוס
טוב זו דעתי לפחות
ושמחה לראות שנהנית מהפרק

afterglow1

New member
מסכימה עם טענתך ../images/Emo9.gif

בכלל, אני מאוד אוהבת את הכנות האכזרית שלה ואת הירידות על הבגדים של גרייס (שזה תמיד, אבל תמיד(!) נכון.) חוצמזה שהיא חסרת מוסר בעליל! היא ממש הסטריאוטיפ של העשירה חסרת המצפון שתעשה כל דבר בשביל עוד זוג נעליים/תכשיט (למרות שגם לה יש רגעים אנושיים והיא יוצאת נחמדה. רק שבתוך רגע היא שבה לסורה) והדבר הזה שהיא עושה כשהיא אומרת משהו ואז לוחשת כמה מילים ועושה פרצוף של אחת שלא מבינה מה הקטע... אמרו לי הרבה פעמים שאני עושה את זה...

afterglow1

New member
הפרק של אתמול - מעולה!

(בוגדים 1) הסיפור בין גרייס לוויל היה מצחיק... איך שהיא מקנאה ביחסים הטובים של וויל עם אבא שלו ובכל פעם שהיא אומרת משהו על היחסים עם הוריה, ג'ק מזכיר שהוא אפילו לא יודע מי האבא שלו וחושב שזו בטח תחרות עם גרייס "למי יש חיים יותר אומללים"
המאהבת של האבא נראית מה זה פוסטמה עם הצחוק הזה... זה הזכיר לי את החיקוי של פנינה רוזנבלום
אני בכיתי מרוב צחוק בסצינה של ה"אודישנים" של קארן וג'ק... איזה קטעים מוזרים יש ביניהם... מסכנים השחקנים האומללים שאשכרה חשבו שיצא להם תפקיד במשהו מכל הסיפור הזה...
הקטע שקארן סיפרה לג'ק שסטן בוגד בה פשוט מצחיק... "סטן בוגד בי" *ג'ק מתרחק אחורה בבהלה ומכסה את פיו* "אבל הוא שמן!!!"

danielle23

New member
../images/Emo24.gif

ahhhh my computer won't write in Hebrew anyway, thanx hun! i watched the episode last night and i remembered iv'e watched it before, so maybe i,ve watched the others as well :) 3>

חחח 2 הפרקים,פשוט קורעים מצחוק

אלן דג'נרס
חחחח וקארן וג'ק איך הם עשו מבחני בד חחחחחחחחח אוי זה כלכך מצחיק "ווינר"

always be me mc

New member
באשר לבוגדים 1:

המ.. אני לא אפרט על עלילות הפרק כי אני לא ממש טובה בזה וגם ככה אורלי תימצתה טוב את הפרק עם התגובה שלה
אלא אני רק אציין שלעומת כל הקטע עם אבא של וויל(שלמען האמת לא כזה עניין אותי כי גם וויל לא הכי מעניין
), מאוד השתעשעתי מהמחשבה של קארן שבעלה בוגד בה(וכמובן שתחשוב כך כי היא כל כך מרוכזת בעצמה שהרי ברור שהיא תחשוב שזה קשור אליה
), ובכלל כל דיאלוג שלה ושל ג'ק בפרק אני מצאתי מצחיק
(האודישנים.. הבעל השמן כמובן
) כי מה לעשות זה מה שקורה כששמים אדם אנוכי וציני לצד עוד אדם כזה(הרי ברור שבמקרים כאלו הצחוקים יבואו
) אגב אורלי עלי להודות שבפרק הזה גם אני תהיתי כיצד מרגישים השחקנים המגלמים את ג'ק וקארן רק שאני דווקא חושבת שזה מהנה לשחק דמויות כה משוחררות כי לא צריך לחשוב הרבה על הטקסט ואפשר לאלתר יותר בקלות

afterglow1

New member
הקטע שבו קארן היא "ציפור" ../images/Emo26.gif

וג'ק הוא ה"אפרוח" והיא מאכילה אותו... קטע גאוני שלא נראה לי שכתבו אותו... זה ממש נראה כמו אילתור (מאוד מוצלח ד"א).

always be me mc

New member
זה בהחלט קטע טוב../images/Emo45.gif

ומוזר מדי לדמיין את זה כתוב בתסריט אז גם אני חושבת שזה אילתור
(כמו הרבה מהשטויות שהם עושים)

YaEl 15

New member
הייתה הופעת אורח של אלן? ../images/Emo2.gif ואני הפסדתי ???

אני מתה על האישה הזאת. היא קורעת אותי מצחוק. אם מישהו זוכר את התוכנית של "אלן"..
ענק. יש לה שם כזה, סוג של הומור ציני מייבש, משולב עם קצת ירידות על עצמה
היא ענקית

afterglow1

New member
אני זוכרת את הסיטקום שלה ../images/Emo45.gif ../images/Emo6.gif

סדרה מעולה...

always be me mc

New member
תגובתי על הפרק של אתמול(בוגדים 2):

אין זה פשוט היה פרק קורע
רוב הדמויות והשחקנים בפרק היו יוצאים מהכלל לדעתי
גרייס(AKA דברה מסינג), קרעה אותי במיוחד עם הסיפור שלה על החזירים והנסיון שלה לשמור על איפוק נוכח השיחה השולית על מזג האוויר
וגם לקארן, ג'ק ורוזריו לא היו חסרים בדיחות וקטעים טובים בפרק
(כמו הנפילה מהמושבים של הלימוזינה, החיפוש אחר בעל חדש, והדיבורים אל המראה מצד ג'ק XD) אז פרק מצויין מבחינת דמויות והומור
וגם פרק הרבה יותר טוב מהחלק הראשון של הסיפור

למעלה