תכנון שבועי
+ עדכון

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif תכנון שבועי../images/Emo152.gif + עדכון

ראשון- שני- שלישי- רביעי- חמישי- שישי- שבת- בלוג חדש D: Friday, February 06, 2009 GREATEST HITS WORLDWIDE hey, we have some great news. for those of you who don't know, we released a greatest hits in japan at the end of last year. we've been getting a lot of fans asking us to release it around the world. so we've decided to just go for it and release the greatest hits worldwide so anyone who wants it can go get it. and thanks to all our japanese fans for making it a way bigger success than we all imagined. it's coming out MARCH 17 worldwide. make sure you spread the word! it will be slightly different though. new artwork and different title. it's going to be called SUM 41 - ALL THE GOOD SHIT. we're also in the studio working on our new album that should be out this year too. keep checking back and we'll keep you all updated. thanks a lot deryck sum41 http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=3091855&blogID=468961919

YuvalSP

New member
יפן....... ../images/Emo6.gif ../images/Emo203.gif

יום ראשון - זה היום?!!!... איזה קטע
ישבתי כ-ל היום וקראתי ניו מון.. וגמרתי לקרוא D: יום שני - להתחיל לקרוא את אקליפס XD יום שלישי - חופש
אולי אני אעשה משהו... מי יודע יום רביעי - אוקיי יום רביעי זו בעיה.. מצד אחד יש חוגי סיור... מצד שני אני חושבת שיש לנו התרמות ><" נראה כבר מה יהיה... יום חמישי - כלום כנראה (?) יום שישי - מבחן באנגלית ואיזה עבודה להגשה... ולצאת לטיול, אני ממש מקווה!!! דחו לנו אותו כבר פעמיים... יום שבת - טיול, הלוואי ^^

Johnni456

New member
חחח אני רוצה להבין אם הבנתי נכוןXD../images/Emo79.gif

יוצא אלבום חדש ב-17 במרץ שיגיע גם לישראל ולא רק ליפן?! D:

Johnni456

New member
אה ותכנון שבועי../images/Emo6.gif../images/Emo79.gif

ראשון- בצפר שני- בצפר || אולי יוצאת בערב.. שלישי- בחירות
|| חוגיטרה || אמא טסה לאתיופיה
רביעי- בצפר
חמישי- בצפר || חוג ציור || אולי יוצאת לאנשהו.. נראהכבר.. שישי- שום דבר מיוחד שבת- שום דבר..

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif מתכננת D:

ראשון- אה שני- בלינק מתאחדים. !@%!#%@#^$!@$%@#! DD: שלישי- חופש D: \\ אולי למוזס וויד פאפא D: רביעי- נראה לי אני יעשה תעבודה בבילוגיה
חמישי- אה שישי- אמ D: שבת- מארגנת מזוודה וזה לטיול שנתייייייייייייי D:

PerfectSP

New member
מהררר XD ../images/Emo190.gif

ראשון- חולה שני- מבחן בג"ג,היה קל שלישי- חופששששששש רביעי- מבחן בפיזיקה>< חמישי- מבחן בכימיה שיטטטטטטטט שישי- חופשD: שבת- אני מקווה שייבטלו את שני המבחנים אחרי כי לא למדנו כלוםXD

למעלה