בואו להמליץ לנו על דברים טובים!

../images/Emo91.gifבואו להמליץ לנו על דברים טובים!../images/Emo91.gif

טוב אז החלטתי לפתוח פינה כזאת, אולי חד פעמית, ואם היא תצליח אז נמשיך איתה
אתם יכולים לשרשר לכאן כל המלצה שתבחרו..
זמרים, שחקנים, נגנים, סופרים, שירים, ציורים, הופעות, תערוכות, באמת באמת כל מה שעולה לכם בראש..!
סרטונים מצחיקים, לינקים לסיפורים מרגשים, הכל הכל הכל!! אז תשתפו אותנו בדברים שאתם אוהבים, ששעשעו אתכם, שעשו לכם את היום.. יום מקסים

ליהי54

New member
מומלצים בחום !

ה ס ו כ ר י ו ת ! עכשיו בחנויות - האלבום החדש (והמומלץ) של הסוכריות "אהיב בעליל" ! כדי לשמוע את השירים הנפלאים של להקת הסוכריות, כולם מוזמנים למייספייס של הלהקה. כדי להתעדכן על הופעות, כדי לדבר על הלהקה, כדי לשמוע, להתעניין ולהתאהב, אתם מוזמנים להצטרף לקומונה הרשמית (שבקרוב תקודם לפורום רשמי) של הסוכריות. ההנאה מובטחת
וסתם עוד משהו שלא קשור... האלבום "המיטב" של יהונתן גפן... מומלץ מאוד מאוד

פלדלמן

New member
למי שגר באיזור רחובות!

"קפה 7" (בעבר, "הבריסלס") משודרג, מחודש והרבה יותר כייפי!! אני ממליצה בחום!!! (בעיקר בשביל קינוחים...ו-וופל בלגי עם ממרח רוזמרי ושוקולד לבן/ריבת חלב) תאמינו ליי!! לא תתאכזבו! אני מתה על המקום הזה!

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifימי שלישי דראג באוויטה!

או שני בקריוקי! כיף מיאוד! חיחיחי זה מקום של גייז אבל גם סטרייטים מתקבלים בברכה!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifיאא קריוקי!

אני וחברה שלי מחפשות ועד שמאצנו והלכנו זה היה קריוקי מעפן של זקנים במקום מעפן..
וגייז זה אחלה!! רק חבל שזה בטח הת"א או במקום כלשהו במרכז..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifמשהו כזה../images/Emo9.gif

קצת קשה לחזור בלילה הביתה מת"א..אפילו בלתי אפשרי..

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifהעיר הזאת באמת בת זונה!

(במובן הרע הפעם!!.. בעע
) וזה פשוט רחוק מידי.. ואם אנ יאצא אני אצטרך להישאר כל הלילה.. ונדיר שאני מוצאת מישהי שתסכים לעשות את זה איתי.. למרות שעכשיו אני חושבת שכשאני אסיים לעבוד שמוטורולה אני בטח אעשה את זה מתישהו
[איזו תשובה מנומקת..
]

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifהאמ-רונקיפליצית-האמ

אנחנו יוצאות כל שבוע לפחות פעם אחת לאוויטה.. תצתרפי פעם ותתעופפי בבוקר לפני שכל אחת ממשיכה לעיסוקיה חחחח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifחחחחח "בואי נועי"..

מזכיר לי את "הולי מולי" משום מה..
אולי.. מתישהו...

שלי פאר

New member
אני ממליצה על הספר של אביטל דיקר

" יומן על רומן שהיה " . מעבר לזה, אני ממליצה על המאכל הכי טעים בעולם , ולא כי אני עובדת ארומה , אני ממליצה לאכול סלט קינואה . בחיי ( החדשים ) שזה אחד הדברים .

למעלה