דיסק

bouzouki

New member
../images/Emo91.gif דיסק

ערב טוב לכם אני קצת עסוק בימים האחרונים כך שלא יוצא לי לכתוב פה,אבל אני כל יום פה לפחות קורא ת´הודעות החדשות... אבל...למרות שאני עסוק....עזבתי מה שהיה בידי והחלטתי להמליץ לכם על דיסק שאני מאזין לו כרגע...כי ממש התפעלתי ממנו...!!! ובכן הספור הוא כזה שאתמול קבלתי דיסק חדש של "אלפתריה ארוואניטאקי" -שהיא הזמרת המועדפת עלי- (את הדיסק הביא לי חבר שלי מיוון,ואמר לי שזה הדיסק הכי חדש שלה,כך שאני לא בטוח שהוא הגיע לארץ,אבל אם תחכו קצת זמן בטח תמצאו אותו פה)..שם הדיסק "eleftheria arvanitaki-live" ... והסיבה שאני ממליץ על זה היא שכמעט כל השירים בדיסק הזה חדשים לי-לא הכרתי אותם לפני כן- חוץ מ-"stalia stali" של זמבטס(בצוע יפהפה,אגב) והבצוע של אלפתריה לשירים גרם לאהוב אותם... יש לה קול מיוחד...יפה ועם עוצמה...לא סתם עוצמה....קשה לי להסביר את זה....היא לא "צועקת"....אלא יש לה קול חזק עם "טעם טוב" כזה..ויש לה גוון קול שמיוחד לה...לא יודע להסביר את זה...אבל כמו הקול שלה לא שמעתי! יש לה גם להקה נהדרת...עיבודים ממש יפים -למשל השימוש הנבון והנכון בגיטרה-כמו בשיר הידוע שלה "efiges noris" שמוסיף יופי מסויים לשיר הזה! דיסק מצויין...ממש מומלץ....בגלל השירים,העיבודים ובעיקר בגלל ובזכות הזמרת הנהדרת הזו-אלפתריה ארוואניטאקי... (זה גם בא בזמן מתאים עם ההודעה שהייתה לGLGGM בקשר למוזיקה המוכרת פה ושהזמרים הישראלים לא מחדשים...והוא צודק בזה!תפתחו,תנסו דברים חדשים..!) אממ זהו...מצטער שיצאה לי הודעה ארוכה קצת.. עכשיו אני חוזר לעבודה שלי ולדיסק המצויין הזה.. (מי שרוצה שירים שיפנה אלי במסרים או פה ואני אשלח לו באיסיקיו) KALI NICHTA SAS-לילה טוב לכם!

GLGGM

New member
ARVANITAKI

רוב השירים בדיסק הנהדר הזה הם שירים ישנים באיבודים חדשים. ראיתי בחורף האחרון את הופעה ממנה הם נלקחו. בית ספר זמרים מתחילים ולא, ואל אחת כמה וכמה למפיקים והמרגנים. פשוט, יפה, SOUND מושלם וכבוד לבאי המועדון המשלמים ממיוב כספם והרבה (60 ירו בערך). המקום גם חדיש עם אוורור טוב. אין במות עולות ויורדות, אין פרחים, 8 נגנים שנותנים את הנשמה, תאורן ואיש סאונד מקצוענים וזמרת דקת גיזרה שמובילה אותך לשמיי התענוג. בקיצור מדהים. והשנה עוד הופעות דומות מצפות לנו.

far11

New member
אלפטריה....

ניתן למצוא באתר שלה מידע רב אודות: 1. כל ההקלטות שלה לפי קטגוריות שונות. (אולפן,הופעות סולו, הפעות עם מבצעים אחרים והקלטות מתקופתה כחברה בקבוצת הרבטיקו "אופסטודרומיקי קומפניה".) 2. לוח הופעות מתוכן.(הערב היא מופיעה באלכסנדריה). 3. גלריית תמונות, מאמרי עיתונות, חדשות וכמובן אפשרות להתכתב עימה. 4. קטעי מוסיקה ווידאו להורדה. אתר נפלא לאוהביה. http://www.arvanitaki.gr

למעלה