והפעם קלאסיקת רגאיי

טובא

New member
../images/Emo91.gifוהפעם קלאסיקת רגאיי

Cocoa Tea - Tune In האלבוםTune Inהוא האלבום החמישי במספר של הזמרCocoa Teaאחד מזמרי הרגאיי האהובים עלי ביותר ואחד הזמרים הכי מוכשרים באי! האלבום הוקלט בשנת 94 על ידי המפיקPhillip 'Fatis' Burell עבור הלייבלXterminator ומתוכו יצאו לא פחות מ9סינגלים שכולם הפכו ללהיטים! בניהם גם הטיון 'Too Young' - a cut of '18 and Over' שבו מתארח לא פחות מאשר האחד והיחיד!Buju Banton(טיון שאהוב במיוחד על כמה מחברי הפורום...) אלבום חובה לכל מי שאוהב רגאיי איכותי! טיונליסט Tune In Mek Dem A Gwaan So Love Me Truly Good Life Don't You Burn She Loves Me Now Over The Years Caan Touch Dis Sinner Burning feat. Charlie Chaplin Hot Sweet Cocoa Tea Criminality 18 & Over Don't Turn It Off feat. Charlie Chaplin Heads Of Government feat. Charlie Chaplin Too Young feat. Buju Banton(12"mix) מומלץ ביותר-כבר אמרתי?

SaBaGMaN

New member
טובא

מהמלצה להמלצה נישמע שיש לנו את אותו טעם! המלצה משובחת.. מי יכול להתחרות בקול שלו? הגשה,זרימה,לירקס הכל פיקס! אחד האמנים האהובים עליי! Too Young בהחלט אחד הלהיטים שלו,אני אוהב לא פחות את הגיסרא שלו להבד בלי בוג'ו (בפעם הראשונה ששמעתי סאונד ג'מייקני מנגן ספיישל של הטיון כימאת איבדתי את ההכרה!) גם charlie chaplin די ג'יי מוכשר! יש לי כמה וורסים שלו שזה כביכול "פריסטייל" מוקלט באולפן אחד מאבות הראב א דאב! respect

Carcass

New member
המלצות משלי..

שתי המלצות לשני אלבומים שרעות הביאה לי כן האממ אחד,האלבום של לרוז סאונד סיסטם,שאפשר היה לשמוע כמה טיונים ממנו בהופעה בקפלטון.. בונא...תענוג,באמת.. רק שאלה,מי היו הדיג'ייז באלבום? אלבום שני,Elan - Together As One,האלבום של אילן אטיאס הישראלי למחצה שהתפרסם קצת בזמן האחרון.. חוץ משני הטיונים המוכרים ביותר שלו - Nothing is worth losing you ו Girl ביחד עם אסאסין,יש עוד כמה טיונים לא רעים בכלל כשהבולט ביניהם הוא you dont come around no more ביחד עם קאטי ראנקס,אחד מהדיג'יים השורפים שיש ביארד.. עוד טיון לא רע בכלל Dont You Go עם תמי צ'ין. האלבום הופק ע'י צמד המפיקים האגדיים sly and robie באולפני קינגסברי בג'מייקה.

Carcass

New member
הא בלאט להחליף יוזר...

דרך היוזר של רעות,כמובן. הקיצר בכל מקרה זה קקה של טיון,במת,לא אהבתי אותו בכלל.

xXx Shiraz xXx

New member
נתחיל מזה שהרידים כל כך יפה שלא משנה מה

ישב עליו, זה יהיה טוב!! דבר שני, ברור שזה לא באלבום...כאילו... לאדעת זה מן מובן מאליו כזה? הוא מנסה לעשות תדמית של ילד טוב ששר על ירושלים

למעלה