מחסן בגדים,תפוזים ואוכל סינ

../images/Emo91.gif מחסן בגדים,תפוזים ואוכל סינ

השבוע הפלגתי בכבישי השרון , בינות לישובים שפרדסים עמוסי תפוזים עדיין מקיפים אותם שקט, שלווה פסטורלית, הרחק מההמון הסואן , מגדלי המגורים והפקקים האינסופיים. תחנה ראשונה במושב עין-ורד בשרון , בחנות יד שניה בשם "מציעא" בחצר הבית במושב הקימה יוספה, פינה חמודה ובו היא קונה ומוכרת בגדים יד שניה תכשיטים, תיקים ונעליים . במקום בגוד לנשים בלבד, מבחר גדול, והמידות עד 54 .טל לברור ימי הפתיחה 0547757310 סלסלות וקולבים עמוסים גם בבגדי מעצבים, עודפים נעליים ובגדים חדשים שנקנו ברגע של חולשה ולא נלבשו אפילו פעם אחת. יוספה החייכנית והאדיבה שלפה מהקולבים פריטים חדשים כמעט לגמרי במחירים מצחיקים , כך שאם הנכן חובבות הווינטג' בדומה לג'וליה רוברטס , או מבקשות להעביר בגדים לאמוץ זה המקום ...... בהמשך הכביש לכיוון צורן מוקמת משתלה בשם פינת החן של משפחת רשף.מלבד שפע עציצים צמחים ושתילים עונתיים , מצאתי אצלהם פרי הדר ללא ריסוס , טרי טרי, וטעמו מתוק במיוחד , הנקטף על ידי טל הבן מדי יום , פקאן , דבש וביצים טריות מהמשק שלהם במושב גאולים . המחירים זולים מאד , ואם תפגשו שם את דרורה האמא תפגשו "חתיכת ארץ ישראל" הישנה והטובה. באיזור התעשיה של קדימה , מצפה לכם חנות המפעל של רשת הקונדיטוריות "רולדין" אמנם קצת יותר יקר מקונדיטוריה רגילה אולם הטעם ....שווה! הלחמים שלהם נפלאים ואם באים בסוף היום יש מבצעים. בצומת דרור בתוך הקניון בו נערך ביום שישי שוק אוכל , אכלתי לסיום אוכל סיני נפלא הכל מוקפץ בו ברגע ע"י טבח מלוכסן עיניים טרי, חם וזול ואפשר לקחת הביתה .

פשוט גדולה ../images/Emo24.gif

גרה 10 דקות נסיעה מהמקומות שחשפת, לא שמעתי ולא ראיתי.

יוספה בכלל שייכת לסיפור אחר../images/Emo163.gif

צ'טערת.............בטעות חתבתי שיוספה היא בעלת חנות מציעא בעין ורד, ובכן שמה של בעלת המקום המקסימה אירית ....... תשאירו אצלה מספר טלפון היא מתקשרת לעדכן כשמגיעים פריטים מיוחדים. עוד שקחתי לספר שיש לה עץ תפוזים בחצר ואם אתם נחמדים היא מביאה שקית ומרשה לקטוף...... ויוספה זה בכלל סיפור לפעם אחרת........

מותק71

New member
אני קונה שם

לי יש חולשה למציעא כאשר אני באה לשם אני מצטרת על כמה דברים שראיתי ולא קניתי חברה ממולץ מצרפת לינק לאתר רק להתרשמות תוכלו להבין את רוח הדברים טרנדי לחלוטין אגב יש בהמשך חנות חדשה לגדי מעצבים בעין שריד חיה'לה כמובן לא באותם מחירים אבל המוטו מחירים זולים ככול האפשר מומלץ !!!!

למעלה