על

עָנת

New member
../images/Emo91.gif על ../images/Emo63.gif

"שיקום למופת"./"משרד הביטחון"
הספר מספר את סיפורם של נכי צה"ל לחיים חדשים
בספר יש את טובי הלוחמים,עם פציעות מאוד קשות(סורין הרשקו,רעד פאיז,דדוש יצחק,ועוד הרבה טובים
)(אודי,אתה תאמין לי שדיפדפתי באינדקס של הספר לחפש את שמך
) מוסר השכל
נכות קשה לא מהווה מחסום למימוש העצמי
הספר נתן לי בכל אופן המון כוח
אני חושבת שכל נכה שקורא את ה
הנ"ל,פתאום רואה איך הנכות שלו היא הדבר הקטן ביותר בחיים,ואיך הכל מתגמד,לעומת השאיפות,הרצונות,לנצח את הנכות
רציתי לשאול:איזה דברים נותנים לכם כוח או מה הדרך הכי טובה עבורכם להתמודד עם נכות

חייקין

New member
ענת

תודה לך שאת חושבת עלי
למרות שלמזלי איני משותק עם לכסא גלגלים, אני מוגבל בתנועה למרחק קצר ולזמן קצר. אני חייב לשכב רוב שעות היום, ואני נזקק לחמצן רוב שעות היום וכל הלילות. אני נחלש מיום ליום, וכאבי התופת שלי מאלצים אותי להשתמש בכמויות של כדורים ומשחות. זאת פרט לשכיבה המרובה. בעת האחרונה, עם הופעת פצעים חשודים, קניתי לי מזרון נגד פצעי לחץ, ומניסיוני עם המרפאה, לא טרחתי אפילו לבקש מהם החזר... יחד עם זאת, הצלחתי בעזרת חברים ומשפחה להוציא לאור שני ספרי מחקר, שאינם רווחיים אך הוצאתם היוותה אתגר ליכולת האינטלקטואלית שלי. וכן הצלחתי לתכנן ולשרטט סקיצות לפסלים, שחברים ביצעו עבורי, שוב ללא מטרת רווח, אלא לעשות משהו חיובי עם עצמי.. ניתן להגיע לאתר האינטרנט שמחזיק עבורי פרופסור קזז, ע"י הקישור בדף הפרטים האישיים. אודי

אות "המופת השיקומי" - משרד הביטחון מעניק לנכי צה"ל שעברו תהליך שיקום יוצא דופן ומנהלים חיים מעוררי השראה.
בין אלו שקיבלו את אות המופת השיקומי: זיו שילון, עשהאל לובוצקי ואחיה קליין.
מעורר השראה שיקום למופת1.jpg

למעלה