שרשור הפיגור

West Doll

New member
../images/Emo91.gif../images/Emo112.gifשרשור הפיגור../images/Emo163.gif../images/Emo239.gif

בד"כ כשאני באוטובוס בדרך ללימודים עולים לי הרעיונות הכי מיותרים בעולם וכמובן שפה זה ה-מקום המתאים לכל הפיגור השכלי שלי
קיצר אז ככה, כל פעם שיעלה לי רעיון מטומטם לשרשור אני אעלה אותו תחת אותה הכותרת של "שרשור הפיגור". והנושא שלנו לשרשור הזה: Shut The Fuck Up! מכירים את זה שאתם שרים, בעצם לא שרים, מזייפים שיר ביחד עם זמר/ת/להקה ופתאום מגיע חלק עם איזה היי נוט שקורע לכם את עור התוף אבל בו בזמן גם משתיק אתכם כי אתם אוהבים לעשות לעצמכם פדיחות אבל לא עד כדי כך? קיצר תשתפו אותנו באיזה שירים זה קורה או באיזה שירים זה יכול לקרות... ואני אסביר: בשיר איי קנואו יו וונט של קרי אנדרווד(שעזבו שזה בכלל שיר שהיא פשוט צועקת בו)- בד"כ אני מזייפת איתה חופשי את השיר בלי שאפחד רואה ושומע אבל פתאום מגיע החלק(בוידאו זה בדקה 03:48 עד 04:01) שהיא פשוט צורחת בקולי קולות "באט אאאאאאאאאאאאאאאאאאאייייייייי קנוווווווואאאאאאווווווו יוווווווווווווווווווווווווווווווואווווו ווווווווונננננטטטטט" ובד"כ כשזה מגיע לזה אני שותקת כי אני לא חושבת שאפילו אני אוכל להתמודד עם הזיופים שלי
(מזה כל האייקונים האלה שהתווספו? בחיים שלי לא ראיתי אותם והתלהבתי
)

רגע נראה אם הבינותי נכון

זה לשיר לשיר לשיר ואז שמגיע היי נוט ופתאום הקול שלך משתתק כי אין סיכוי שהוא יגיע למימדים כאלה? אם כן ואו זה קורה לי כלכך הרבה

LeAnnDylan

Well-known member
בסאמרטיים של ליאן וג'וס

יש קטע בסוף שליאן צווחת איזה שעה וג'וס ממלמלת תוך כדי
גם אם אני מחליטה לעמוד בזיופים של עצמי ולהתחיל לצרוח איתה, כבר בשמינית הדרך נגמר לי הקול

Guncrazy

New member
Settlin של שוגרלנד, לגמריי

בקטע של נו נו נו נו נו נו אני כבד די נחנקת אבל בצרחה האחרונה אני בכלל לא מנסה לשיר איתה. וכן אז מה אם גנבתי את השיר של דילן (היא העבירה לי את המחשבה הזאת בדרכים לא חוקיות ולכן פה זה לא נחשב כי אתם לא יודעים למעשה שגנבתי את השיר שלה. חוץ מזה שאם זה תקף גם אליי זה לא באמת נחשב גניבה, נכון....?)

וואי לגמריי סטלינ'

יש עוד שיר שלהם שכרגע לא עולה לי לראש שאני תמיד נחנקת באמצע שלו. עוד מעט אני אזכר איזה גם לליאן יש מלא שירים שמה נראה לה שאני צורחת במשך שעות
הראשון שעולה לי לראש זה דווקא Suddenly אבל גם אם ניקח לדוגמא את Blue מי יכול לעשות יודלים איתה ביחד
שתנוח!

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo6.gif עזבי בלו מה עם קאובויז סוויטהארט?../images/Emo6.gif

West Doll

New member
אוייש לגמרי../images/Emo46.gif שונאת את היודלים האלה ../images/Emo46.gif

West Doll

New member
אני שונאת את השירים שלה עם היודל

והעיוותי קול. אבל ביום חמישי שנסעתי לשיעור עשיתי ספיישל ליאן באייפוד והיה איזה שיר אחד שאני לא זוכרת מה שמו אבל היו בו מלא עיוותים ושטויות קוליות והייתי ממש מהופנטת שלא העברתי שיר
זה מהפנט החרא הזה

LeAnnDylan

Well-known member
והנה אחת שגם כדאי שלא תנסה לשיר קרי

בדיוק סיפרתי לחן לפני כמה זמן (או שזו לא הייתה חן
) שעשיתי מינוי ביוטיוב לאיזה עמוד של איזה אחת שם שעושה קאברים לכל מיני שירי קאנטרי וג'סטין ביבר כאלה. הגעתי לעמוד שלה דרך סיג'יי [כפרות] כשראיתי שגם היא עשתה קאבר לאמריקן האני של ליידי איי החלטתי לתת לאלמונית צ'אנס וזה היה לא רע [נראה לי, לא זוכרת באמת] הקשבתי לעוד איזה 2 קאברים שלה [אחד של גלוריאנה שהיה לא רע] והחלטתי שאני אצ'פר אותה בסבסקריפשן. אחרי איזה כמה ימים עשיתי לי ספיישל טיילור [זה השם של הבחורה, לא סוויפט] והאזנתי לכמה שירים שלה והיא ממש גרועה ומנגנת על שני אקורדים בכל השירים [דידי מישהו?] בקיצור היום בבוקר התעוררתי לקאבר של אנדו איט שלה [אקוסטי] היא רשמה שם בתיאור שרק קרי יכולה לשיר שירים של קרי, ועם זה אני מסכימה. שלא תנסה לקברר אותה!אבר אגיין!! [למרות שלסיג'יי היה קאבר נחמד לקאובוי קאזנובה, העיבוד היה מחריד אבל אני מתה על הקול שלה, יש לה כזה מבטא כבד ומגניב] קיצר הנה הלינק, תתרשמו לבד - http://www.youtube.com/watch?v=k7FDQD-TtCs

West Doll

New member
בואנה היא צריכה לסתום ../images/Emo69.gif

וחוץ מזה בשיר הספציפי הזה(לא יודעת לגבי שאר השירים) היא נשמעת כאילו היא כל שניה מוציאה את הלסת התחתונה כדי לחקות קול של אוטיסטית וזה בדיוק הקול שיוצא לה
עוד פעם אחת אני שומעת את הפזמון המעוות הזה והיא מתה!!!! "יו סטול מיי הפי יו מייד מי קראווי"

LeAnnDylan

Well-known member
קברת../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

צחקתי עכשיו בקול כמו איזה ילדה אוטיסטית (עם הלסת התחתונה בחוץ
)

LeAnnDylan

Well-known member
וואי נזכרתי באיזה שיר שאני תמיד מתה באמצע

טוב זה לא בדיוק קאנטרי אבל זו גם ככה פינת אוף טופיק
קיצר תמיד בפאפא ווז א רולינג סטון (בגרסת לייב) של אליסון אירהיטה מעונה 8 של איידול יש בסוף את הקטע שהיא צורחת פאפא ווז א רוווווווווווווווווווווווולינג סטטטטווווןהעאההאהעהאהעהעהווווווןןןןןןןןןן כשגרתי לבד תמיד הייתי עושה מסיבות פרועות בדירה ומכריחה את החברים שלי לזייף איתי את זה בקולי קולות
זה היה נשמע רע יותר מליבינג און אה פרייר עם חן והמשפחה שלה

למעלה